www.svethardware.cz
>
>
>

Stáhněte si zdarma prequel pro Life is Strange 2

Stáhněte si zdarma prequel pro Life is Strange 2
, , aktualita
Na Steamu je aktuálně k dispozici další hra zdarma, a sice The Awesome Adventures of Captain Spirit. Tato hra je označována za dějový předvoj k nadějné hře Life is Strange 2, která přijde na trh letos v září. Tomu odpovídá i její rozsah.
K oblíbeným
reklama
The Awesome Adventures of Captain Spirit tak může zkrátit čekání na Life is Strange 2 a my se v této hře můžeme vžít do role devítiletého kluka, který sní o tom, že se stane superhrdinou. 
 
 
Jde o příběh zasazený do stejného světa jako série Life is Strange a bude předcházet tomu, co uvidíme v druhém dílu, což se týká i postav. 
 
 
Konkrétně jde ale o klučinu Chrise, jenž si vytvořil své alter-ego, jímž je Captain Spirit. S jeho pomocí tak uniká z reality do svých smyšlených dobrodružství. Je nutné upozornit, že spíše než o plnou hru jde o menší ochutnávku toho, co nám nabídne samotný Life is Strange 2. Darované hře ale na rozsah nekoukej.  
 
  
MINIMÁLNÍ:
 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • Operační systém: Windows 7 nebo novější (vyžadován 64bitový systém)
 • Procesor: Intel Core i3-2100 (3.1GHz) / AMD Phenom X4 945 (3.0GHz)
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 650 2GB / AMD Radeon HD 7770 2GB)
 • DirectX: Verze 11
 • Pevný disk: 5 GB volného místa

DOPORUČENÉ:
 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • Operační systém: Windows 10 64-bit
 • Procesor: Intel Core i5 3470, (3,20 GHz) / AMD FX-8350, (4 GHz)
 • Paměť: 6 GB RAM
 • Grafická karta: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon R9 280X 3GB
 • DirectX: Verze 11
 • Pevný disk: 5 GB volného místa
 
Zdroj: Steam


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
JPR: dodávky PC v závěru předchozího roku prudce rostly, ovšem co GPU? JPR: dodávky PC v závěru předchozího roku prudce rostly, ovšem co GPU?
Společnost Jon Peddie Research vypustila do světa další přehled o stavu trhu s GPU, a to samostatnými i integrovanými. Potvrzuje se nám tu, že poptávka po PC byla opravdu vysoká, ovšem co dodávky samostatných GPU?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Těžaři se už nepokrytě zaměřili na herní notebooky Těžaři se už nepokrytě zaměřili na herní notebooky
Už nějaký ten pátek víme, že někteří těžaři kryptoměn začali využívat i celé nové herní notebooky, a to jednoduše proto, že jsou celkově dostupnější než samostatné grafiky. Nyní už je tento trend zřejmý. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Blíží se Samsung 980, SSD bez DRAM cache Blíží se Samsung 980, SSD bez DRAM cache
Nový Samsung SSD 980 Pro už je dávno na trhu, ovšem nyní se dozvídáme o modelech Samsung SSD 980, které by někdo mohl s verzí Pro snadno zaměnit. Dostal by ale SSD bez vlastní DRAM cache.   
Dnes, aktualita, Jan Vítek