www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Tablet Lenovo IdeaPad A1 je již možné předobjednat

Tablet Lenovo IdeaPad A1 je již možné předobjednat
, , aktualita
Po měsíci od oficiálního odhalení se tablet Lenovo IdeaPad A1 objevil v nabídce oficiálního internetového obchodu Lenova na adrese shop.lenovo.com, kde je jej také možno předobjednat a to za $199. Minimálně cenou tak představuje přímou konkurenci...
K oblíbeným
reklama
Po měsíci od oficiálního odhalení se tablet Lenovo IdeaPad A1 objevil v nabídce oficiálního internetového obchodu Lenova na adrese shop.lenovo.com, kde je jej také možno předobjednat a to za $199.
Minimálně cenou tak představuje přímou konkurenci pro tablet Amazon Kindle Fire. IdeaPad A1 je jen 0,5palce tlustý, používá operační systém Android 2.3 Gingerbread a 7palcovou dotykovou obrazovku s rozlišením 1024 x 600 pixelů a LED podsvícením.
Je zde i 1GHz procesor OMAP 3622, 512 MB RAM, 2 GB interní paměti, slot pro kartu microSD, 3Mpx zadní a 0,3Mpx přední fotoaparát/kamera. Nechybí čip Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1, čip GPS, port micro USB a baterie umožňující až 7hodinovou výdrž.

Kromě tohoto modelu připravuje Lenovo i verzi se zvětšenou pamětí na 16 GB. Ta bude k dispozici ve čtyřech barevných provedeních: bílém, černém, modrém a růžovém. Její cena byla stanovena na $249. Obě verze by se měly začít prodávat 27. října.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková