reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Tablety HP Slate 2 míří do firem

7.11.2011, Jan Vítek, aktualita
Tablety HP Slate 2 míří do firem
Společnost Hewlett-Packard si připravila nové tablety Slate 2, které jsou určeny především firemním zaměstnancům. Ti budou moci využít jejich multidotykové displeje, podporu multitaskingu a také bezpečnostní prvky pro ochranu samotného zařízení...
Společnost Hewlett-Packard si připravila nové tablety Slate 2, které jsou určeny především firemním zaměstnancům. Ti budou moci využít jejich multidotykové displeje, podporu multitaskingu a také bezpečnostní prvky pro ochranu samotného zařízení a dat na něm uložených.

HP Slate 2 je vybaven 32bitovým OS Microsoft Windows, jeho hmotnost je s 8,9" obrazovkou pouze 0,68 kg a do hardwarové výbavy patří Intel Atom Z670 a úložné zařízení mSATA SSD a baterie pro výdrž až 6 hodin na jedno nabití. O bezpečnost dat se postará čip TPM (Trusted Platform Module), pro jehož nastavení poslouží HP ProtectTools Embedded Security, dále nechybí podpora BIOSu pro Computrace Pro a správu Wi-Fi, Ethernetu a Bluetooth zajistí HP Connection Manager.

Nový tablet také obsahuje port HDMI a dva USB 2.0 díky HP Slate Dock, přední VGA kameru a zadní 3Mpix kameru, stereo reproduktory s SRS Premium Sound, slot pro paměťové karty SD a pro ochranu před poškozením tu je obal HP Slate Folio, do nějž se vejde také HP Slate Bluetooth, digitální stylus HP Slate Digital Pen a dokumenty či kreditní karty.

Tablet HP Slate 2 bude u nás dostupný od konce listopadu či začátku prosince za dosud nestanovenou cenu.

Zdroj: TZ HP
reklama