www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Tablety HP Slate 2 míří do firem

Tablety HP Slate 2 míří do firem
, , aktualita
Společnost Hewlett-Packard si připravila nové tablety Slate 2, které jsou určeny především firemním zaměstnancům. Ti budou moci využít jejich multidotykové displeje, podporu multitaskingu a také bezpečnostní prvky pro ochranu samotného zařízení...
K oblíbeným
reklama
Společnost Hewlett-Packard si připravila nové tablety Slate 2, které jsou určeny především firemním zaměstnancům. Ti budou moci využít jejich multidotykové displeje, podporu multitaskingu a také bezpečnostní prvky pro ochranu samotného zařízení a dat na něm uložených.

HP Slate 2 je vybaven 32bitovým OS Microsoft Windows, jeho hmotnost je s 8,9" obrazovkou pouze 0,68 kg a do hardwarové výbavy patří Intel Atom Z670 a úložné zařízení mSATA SSD a baterie pro výdrž až 6 hodin na jedno nabití. O bezpečnost dat se postará čip TPM (Trusted Platform Module), pro jehož nastavení poslouží HP ProtectTools Embedded Security, dále nechybí podpora BIOSu pro Computrace Pro a správu Wi-Fi, Ethernetu a Bluetooth zajistí HP Connection Manager.

Nový tablet také obsahuje port HDMI a dva USB 2.0 díky HP Slate Dock, přední VGA kameru a zadní 3Mpix kameru, stereo reproduktory s SRS Premium Sound, slot pro paměťové karty SD a pro ochranu před poškozením tu je obal HP Slate Folio, do nějž se vejde také HP Slate Bluetooth, digitální stylus HP Slate Digital Pen a dokumenty či kreditní karty.

Tablet HP Slate 2 bude u nás dostupný od konce listopadu či začátku prosince za dosud nestanovenou cenu.

Zdroj: TZ HP
reklama
Nejnovější články
EPYC Rome pod pokličkou: téměř 40 miliard tranzistorů EPYC Rome pod pokličkou: téměř 40 miliard tranzistorů
Na světlo světa se dostaly podrobnosti o tom, z čeho se skládají procesory AMD EPYC Rome, které tvoří celkem až devět samostatných čipů. Titěrný přitom není už samotný I/O čip, ale když se k tomu přičtou čiplety, vzniká monstrum. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
OEM výrobci: nedostatek procesorů Intel přetrvá do příštího roku OEM výrobci: nedostatek procesorů Intel přetrvá do příštího roku
Dle ujištění Intelu měl být nedostatek jeho procesorů už dávno věcí minulosti, ovšem přímo od něj jsme se nedávno dozvěděli, že stále trvá. Dle OEM výrobců se to navíc v nejbližší budoucnosti nezmění. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft uvádí Secure-core PC, prevenci proti infekcím firmwaru Microsoft uvádí Secure-core PC, prevenci proti infekcím firmwaru
Společnost Microsoft spustila novou iniciativu Secure-core PC, která by měla zajišťovat vyšší bezpečnost počítačů. Má zajistit to, že operační systém naběhne s ověřeným firmwarem, který nebyl napaden malwarem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
NordVPN potvrdilo napadení "svého" datového centra NordVPN potvrdilo napadení "svého" datového centra
Oblíbená aplikace NordVPN zaznamenala v minulém roce nepříjemnou událost. Jedno z datových center bylo napadeno a útočníci se dostali k TLS klíčům, což mohlo mít velmi vážné důsledky na bezpečnost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty? Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty?
Během příštích dvou týdnů bude představena či rovnou i vypuštěna na trh řada nových produktů a my se nyní v krátkosti podíváme na to, co to bude a kdy to bude. Jde o produkty firem AMD, NVIDIA i Intel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář