Team Group ukazuje vodou chlazené M.2 SSD a další produkty

Team Group ukazuje vodou chlazené M.2 SSD a další produkty
, , aktualita
Na trh se chystá nová generace procesorů AMD, která oficiálně dokáže využít rychlejší paměti než ta stará, takže je nyní řada i na výrobce modulů DDR4. Mezi ty patří také Team Group se svými T-Force Xtreem ARGB a dalšími produkty. 
K oblíbeným
reklama
Společnost Team Group se dle návštěvníků Computexu opravdu zahleděla do RGB diod, a to konkrétně ARGB, čili adresovatelných LED. Ty lze řídit každou zvlášť, čímž lze tvořit na výsledných produktech libovolné světelné efekty
 
 
Máme tu tak třeba T-Force Xtreem ARGB Gaming Memory, které využívají paměti DDR4-4800 MHz, ovšem stejný výrobce nabízí takové paměti i bez podsvícení pro ty, kteří na barevné podsvícení neslyší. Skutečně to tak vypadá, že RGB LED vlna na letošním Computexu vrcholí. Ostatně firmě Team Group zde nestačily jen samotné LED. Zapojilo do světelné hry také zrcadlové povrchy, aby byl svit diod ještě umocněn. Na serveru Hexus.net je k dispozici video, které vše ukáže lépe než fotky.
 
 
Podobné zpracování má pak T-Force Delta Max RGB, čili barevné LED a zrcadlo, což může tvořit na ploše 2,5" zařízení skoro až malý displej. 
 
 
Je to ale samozřejmě displej v uvozovkách, protože ten pořád ukazuje to samé a mění se pouze barvy na pozadí. V ostatních ohledech jde oběžné SATA SSD s rychlostmi do 560 MB/s. 
 
 
T-Force Cardea Liquid M.2 PCIe SSD je další už mnohem zajímavější novinka, a sice SSD s rychlostí čtení až 3400 MB/s, které bude k dispozici v maximální 1TB provedení, a to s již nainstalovaným vodním blokem. I pro to nejvýkonnější SSD by samozřejmě stačilo, aby voda jen tekla skrz blok, který nemusí mít moc složité zpracování, ale zde jde přeci jen o trošku něco jiného, než co by se dalo očekávat. 
 
 
Nejsou tu ale totiž žádné fitinky, takže jak bychom měli SSD zapojit do okruhu? Jednoduše nijak, neboť jde o samostatnou jednotku, v níž má chladicí médium samo cirkulovat. Zda je zde využit stejný princip jako třeba i v heatpipe, to už se nedozvíme. Médium ale budeme moci dolévat, respektive budeme muset, protože se časem bude odpařovat, což se dá očekávat a zvláště u tak malého objemu to může být celkem rychlý proces.
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
MediaTek chycen při podvádění v benchmarcích. Říká, že to dělají všichni MediaTek chycen při podvádění v benchmarcích. Říká, že to dělají všichni
Výrobce procesorů MediaTek byl přistižen při podvádění v benchmarcích. Pokud byly detekovány známé aplikace měřící výkon, procesor se přepnul do výkonnějšího režimu a dosahoval až o 30 % vyšších hodnot.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Windows 10 chce lépe radit, jak uvolnit místo na disku Windows 10 chce lépe radit, jak uvolnit místo na disku
Funkce pro uvolňování místa na disku pomocí mazání nepotřebných dat je dobře známá výbava snad všech moderních operačních systémů, přičemž Microsoft se ji chystá ve Windows 10 zdokonalit. Jak?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0 SK Hynix začal dodávat podniková SSD PE8000 s až 6500 MB/s a PCIe 4.0
SK Hynix začal s dodávkami nových podnikových disků řady PE8000, které nabízí přenosové rychlosti ve výši až 6500 MB/s. Rovněž tu máme modely, které využívají nového formátu EDSFF 1U Long (E1.L).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů Webkamery nejsou, Logitech slíbil zvýšení dodávek během týdnů
Mohlo by se zdát, že valná většina lidí už využívá notebooky, pro než je webkamera už dávno standardní výbava a že na trhu jsou velké zásoby mnoha modelů, které jen tak nedojdou. Nicméně webkamery nejsou a Logitech na to reaguje. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
WhatsApp bojuje proti dezinformacím o COVID-19, omezí přeposílání zpráv WhatsApp bojuje proti dezinformacím o COVID-19, omezí přeposílání zpráv
Komunikátor WhatsApp chce bojovat proti šíření dezinformací, jejichž počet se významně zvýšil během nynější koronavirové pandemie. Právě o viru a nemoci koluje spousta nesmyslů a omezením sdílení zpráv by se to mělo omezit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů