Team Group ukazuje vodou chlazené M.2 SSD a další produkty

Team Group ukazuje vodou chlazené M.2 SSD a další produkty
, , aktualita
Na trh se chystá nová generace procesorů AMD, která oficiálně dokáže využít rychlejší paměti než ta stará, takže je nyní řada i na výrobce modulů DDR4. Mezi ty patří také Team Group se svými T-Force Xtreem ARGB a dalšími produkty. 
K oblíbeným
reklama
Společnost Team Group se dle návštěvníků Computexu opravdu zahleděla do RGB diod, a to konkrétně ARGB, čili adresovatelných LED. Ty lze řídit každou zvlášť, čímž lze tvořit na výsledných produktech libovolné světelné efekty
 
 
Máme tu tak třeba T-Force Xtreem ARGB Gaming Memory, které využívají paměti DDR4-4800 MHz, ovšem stejný výrobce nabízí takové paměti i bez podsvícení pro ty, kteří na barevné podsvícení neslyší. Skutečně to tak vypadá, že RGB LED vlna na letošním Computexu vrcholí. Ostatně firmě Team Group zde nestačily jen samotné LED. Zapojilo do světelné hry také zrcadlové povrchy, aby byl svit diod ještě umocněn. Na serveru Hexus.net je k dispozici video, které vše ukáže lépe než fotky.
 
 
Podobné zpracování má pak T-Force Delta Max RGB, čili barevné LED a zrcadlo, což může tvořit na ploše 2,5" zařízení skoro až malý displej. 
 
 
Je to ale samozřejmě displej v uvozovkách, protože ten pořád ukazuje to samé a mění se pouze barvy na pozadí. V ostatních ohledech jde oběžné SATA SSD s rychlostmi do 560 MB/s. 
 
 
T-Force Cardea Liquid M.2 PCIe SSD je další už mnohem zajímavější novinka, a sice SSD s rychlostí čtení až 3400 MB/s, které bude k dispozici v maximální 1TB provedení, a to s již nainstalovaným vodním blokem. I pro to nejvýkonnější SSD by samozřejmě stačilo, aby voda jen tekla skrz blok, který nemusí mít moc složité zpracování, ale zde jde přeci jen o trošku něco jiného, než co by se dalo očekávat. 
 
 
Nejsou tu ale totiž žádné fitinky, takže jak bychom měli SSD zapojit do okruhu? Jednoduše nijak, neboť jde o samostatnou jednotku, v níž má chladicí médium samo cirkulovat. Zda je zde využit stejný princip jako třeba i v heatpipe, to už se nedozvíme. Médium ale budeme moci dolévat, respektive budeme muset, protože se časem bude odpařovat, což se dá očekávat a zvláště u tak malého objemu to může být celkem rychlý proces.
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware
Úřady v Texasu se staly terči koordinovaného útoku vyděračským softwarem, tzv. ransomware. Od pátku jim začaly kolabovat počítače a vyděrači se začali dožadovat výkupného za odemčení zašifrovaných souborů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2 AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2
Gamescom je ideální místo pro představení herních monitorů, a tak firma AOC přijela v plné síle a zařadila do nabídky také tři novinky patřící do řady G2. Jde o rychlé panely pro FreeSync ve dvou velikostech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX
NVIDIA využila startující Gamescom k prezentaci další vlny AAA her, které budou podporovat její technologie RTX. Můžeme se tak podívat i na videa ukazující, to co ray tracing přinese a zde je o co stát. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu
NVIDIA navázala spolupráci s Microsoftem ve snaze vylepšit jednoduchou grafiku Minecraftu pomocí technologií RTX. Sám Microsoft přitom nedávno zrušil přípravy nového grafického vylepšení této hry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
DRAMeXchange: ceny pamětí DRAM klesají, NAND se drží DRAMeXchange: ceny pamětí DRAM klesají, NAND se drží
Ceny pamětí DRAM jsou dlouhodobě na sestupu a vypadá to, že můžeme ještě počítat s jejich zlevňováním. Dolů by šla i cena NAND Flash, pokud by se Toshibě nestala nepříjemnost s výpadkem proudu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře