Team Group ukazuje vodou chlazené M.2 SSD a další produkty

Team Group ukazuje vodou chlazené M.2 SSD a další produkty
, , aktualita
Na trh se chystá nová generace procesorů AMD, která oficiálně dokáže využít rychlejší paměti než ta stará, takže je nyní řada i na výrobce modulů DDR4. Mezi ty patří také Team Group se svými T-Force Xtreem ARGB a dalšími produkty. 
K oblíbeným
reklama
Společnost Team Group se dle návštěvníků Computexu opravdu zahleděla do RGB diod, a to konkrétně ARGB, čili adresovatelných LED. Ty lze řídit každou zvlášť, čímž lze tvořit na výsledných produktech libovolné světelné efekty
 
 
Máme tu tak třeba T-Force Xtreem ARGB Gaming Memory, které využívají paměti DDR4-4800 MHz, ovšem stejný výrobce nabízí takové paměti i bez podsvícení pro ty, kteří na barevné podsvícení neslyší. Skutečně to tak vypadá, že RGB LED vlna na letošním Computexu vrcholí. Ostatně firmě Team Group zde nestačily jen samotné LED. Zapojilo do světelné hry také zrcadlové povrchy, aby byl svit diod ještě umocněn. Na serveru Hexus.net je k dispozici video, které vše ukáže lépe než fotky.
 
 
Podobné zpracování má pak T-Force Delta Max RGB, čili barevné LED a zrcadlo, což může tvořit na ploše 2,5" zařízení skoro až malý displej. 
 
 
Je to ale samozřejmě displej v uvozovkách, protože ten pořád ukazuje to samé a mění se pouze barvy na pozadí. V ostatních ohledech jde oběžné SATA SSD s rychlostmi do 560 MB/s. 
 
 
T-Force Cardea Liquid M.2 PCIe SSD je další už mnohem zajímavější novinka, a sice SSD s rychlostí čtení až 3400 MB/s, které bude k dispozici v maximální 1TB provedení, a to s již nainstalovaným vodním blokem. I pro to nejvýkonnější SSD by samozřejmě stačilo, aby voda jen tekla skrz blok, který nemusí mít moc složité zpracování, ale zde jde přeci jen o trošku něco jiného, než co by se dalo očekávat. 
 
 
Nejsou tu ale totiž žádné fitinky, takže jak bychom měli SSD zapojit do okruhu? Jednoduše nijak, neboť jde o samostatnou jednotku, v níž má chladicí médium samo cirkulovat. Zda je zde využit stejný princip jako třeba i v heatpipe, to už se nedozvíme. Médium ale budeme moci dolévat, respektive budeme muset, protože se časem bude odpařovat, což se dá očekávat a zvláště u tak malého objemu to může být celkem rychlý proces.
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft uvádí Secure-core PC, prevenci proti infekcím firmwaru Microsoft uvádí Secure-core PC, prevenci proti infekcím firmwaru
Společnost Microsoft spustila novou iniciativu Secure-core PC, která by měla zajišťovat vyšší bezpečnost počítačů. Má zajistit to, že operační systém naběhne s ověřeným firmwarem, který nebyl napaden malwarem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NordVPN potvrdilo napadení "svého" datového centra NordVPN potvrdilo napadení "svého" datového centra
Oblíbená aplikace NordVPN zaznamenala v minulém roce nepříjemnou událost. Jedno z datových center bylo napadeno a útočníci se dostali k TLS klíčům, což mohlo mít velmi vážné důsledky na bezpečnost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty? Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty?
Během příštích dvou týdnů bude představena či rovnou i vypuštěna na trh řada nových produktů a my se nyní v krátkosti podíváme na to, co to bude a kdy to bude. Jde o produkty firem AMD, NVIDIA i Intel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici? Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici?
Aktualizováno: NVIDIA by snad již dnes měla vypustit na trh přinejmenším novou GeForce GTX 1660 Super, která by měla lépe zachytit nástup nových Radeonů, i když není zrovna jasné, co můžeme od AMD čekat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota
Velká Británie, respektive přesněji londýnská společnost Spacebit, se chystá vypustit na Měsíc chodícího robota, který bude chodit v pavoučím stylu. Namísto osmi končetin však bude mít čtyři, což jej řadí spíše vedle Spider Mastermind.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře