The Outer Worlds: nadějné falloutovské RPG od Obsidianu možná už v srpnu

The Outer Worlds: nadějné falloutovské RPG od Obsidianu možná už v srpnu
, , aktualita
Někteří fanoušci jsou zklamaní z toho, kam Bethesda dovedla sérii Fallout a právě ti mohou být zvědaví na to, jak se předvede studio Obsidian Entertainment se svým titulem The Outer Worlds. Ten by mohl nastoupit už v srpnu. 
K oblíbeným
reklama
Obsidian Entertainment je už ne zas tak čerstvý přírůstek v portfoliu firmy Microsoft, který už nepracuje na cRPG ve stylu Pillars of Eternity nebo Tyranny, ale na hře, která nám může v mnohém připomenout Fallout a nadějí fanoušků je, že The Outer Worlds bude následovník hodný odkazu Fallout New Vegas. A modří už vědí, že šance jsou skutečně vysoké, protože tento díl Falloutu vytvořilo právě studio Obsidian Entertainment. To tak už mnohokrát ukázalo, že mu RPG opravdu jsou a v žánru 3D her s otevřeným světem také nejsou žádní nováčci, takže se prostě očekává kvalita. 
 
 
Titul The Outer Worlds byl ohlášen pro tento rok a nyní to vypadá, že ani nebude muset uběhnout celý, respektive že nepůjde o hru chystanou pro převánoční sezónu, která je obvykle nabita podzimními blockbustery. 
 
Nejde navíc o žádné spekulace, ale o informace přímo ze steamových stránek hry, kde už je konkrétní datum 6. srpna. Toto datum bylo později ze stránek odstraněno, ale to už bylo jaksi pozdě. Nyní už jen záleží na tom, zda jsme toto datum ještě neměli vidět, nebo byl důvod jeho odstranění jiný, jako že neodpovídá opravdovým záměrům. 
 
Obsidiani zatím žádné oficiální vyjádření o vypuštění hry na trh neučinili, ale dá se říci, že je v jejich vlastním zájmu hru vypustit ještě před nástupem října a listopadu. Na druhou stranu, vydávat na trh hru uprostřed letních prázdnin také nemusí být žádné terno, ale to už by si jeden nevybral nikdy. 
 
The Outer Worlds je titul, který by opravdu měl připomenout starý Fallout New Vegas a nabídnout hodně dialogů, možností voleb pro ovlivnění příběhu, perků a možností, jak si herní postavu vylepšit. Práce na něm byly odstartovány dávno před tím, než si studio Obsidian Entertainment pořídil Microsoft a dosud to vypadá, že tato skutečnost hru nijak neovlivnila. Tak držme palce, aby se dobrá věc podařila. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple Mac šlo hacknout přes zazipovaný dokument z Microsoft Office Apple Mac šlo hacknout přes zazipovaný dokument z Microsoft Office
Bezpečnostní výzkumník Patrick Wardle, který kdysi pracoval v NSA, objevil chybu v operačním systému macOS i kancelářském balíku Microsoft Office. Spolu dokázaly nabídnout hackerům cestu do systému.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD
Intel připravuje mnoho nových generací procesorů a jednou z novinek bude Alder Lake. Nyní se objevil další únik, který opětovně potvrdil, že by tyto procesory měly podporovat paměti DDR5 a mít je tak dříve než AMD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700 Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700
V listopadu minulého roku se Intel nechal slyšet, že bude spolupracovat s firmou MediaTek na vývoji 5G modemů. Nyní se objevil první plod společné práce, nový 5G modem MediaTek T700 pro laptopy s procesory Intel.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Robot Pepper skenuje obličeje a žádá lidi o nasazení roušky Robot Pepper skenuje obličeje a žádá lidi o nasazení roušky
Roboti pomáhají v době poznamenané pandemií onemocnění covid-19 různými způsoby. Humanoidní robot Pepper například dostal aktualizaci, aby byl schopen rozpoznávat lidské tváře s rouškou a bez roušky.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Gigabyte G242-Z11 dostává AMD EPYC, NVIDIA A100 a PCIe 4.0 Gigabyte G242-Z11 dostává AMD EPYC, NVIDIA A100 a PCIe 4.0
Gigabyte představil nový HPC server, který využívá služeb výkonného 64jádrového procesoru AMD EPYC 7H12 i několika GPU, např. NVIDIA Ampere A100. To vše navíc doplňuje podpora rychlého rozhraní PCIe 4.0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala