The Outer Worlds: nadějné falloutovské RPG od Obsidianu možná už v srpnu

The Outer Worlds: nadějné falloutovské RPG od Obsidianu možná už v srpnu
, , aktualita
Někteří fanoušci jsou zklamaní z toho, kam Bethesda dovedla sérii Fallout a právě ti mohou být zvědaví na to, jak se předvede studio Obsidian Entertainment se svým titulem The Outer Worlds. Ten by mohl nastoupit už v srpnu. 
K oblíbeným
reklama
Obsidian Entertainment je už ne zas tak čerstvý přírůstek v portfoliu firmy Microsoft, který už nepracuje na cRPG ve stylu Pillars of Eternity nebo Tyranny, ale na hře, která nám může v mnohém připomenout Fallout a nadějí fanoušků je, že The Outer Worlds bude následovník hodný odkazu Fallout New Vegas. A modří už vědí, že šance jsou skutečně vysoké, protože tento díl Falloutu vytvořilo právě studio Obsidian Entertainment. To tak už mnohokrát ukázalo, že mu RPG opravdu jsou a v žánru 3D her s otevřeným světem také nejsou žádní nováčci, takže se prostě očekává kvalita. 
 
 
Titul The Outer Worlds byl ohlášen pro tento rok a nyní to vypadá, že ani nebude muset uběhnout celý, respektive že nepůjde o hru chystanou pro převánoční sezónu, která je obvykle nabita podzimními blockbustery. 
 
Nejde navíc o žádné spekulace, ale o informace přímo ze steamových stránek hry, kde už je konkrétní datum 6. srpna. Toto datum bylo později ze stránek odstraněno, ale to už bylo jaksi pozdě. Nyní už jen záleží na tom, zda jsme toto datum ještě neměli vidět, nebo byl důvod jeho odstranění jiný, jako že neodpovídá opravdovým záměrům. 
 
Obsidiani zatím žádné oficiální vyjádření o vypuštění hry na trh neučinili, ale dá se říci, že je v jejich vlastním zájmu hru vypustit ještě před nástupem října a listopadu. Na druhou stranu, vydávat na trh hru uprostřed letních prázdnin také nemusí být žádné terno, ale to už by si jeden nevybral nikdy. 
 
The Outer Worlds je titul, který by opravdu měl připomenout starý Fallout New Vegas a nabídnout hodně dialogů, možností voleb pro ovlivnění příběhu, perků a možností, jak si herní postavu vylepšit. Práce na něm byly odstartovány dávno před tím, než si studio Obsidian Entertainment pořídil Microsoft a dosud to vypadá, že tato skutečnost hru nijak neovlivnila. Tak držme palce, aby se dobrá věc podařila. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
GeForce GTX 1650 ukázala výkon blízký modelu GTX 1050 Ti, je to reálné? GeForce GTX 1650 ukázala výkon blízký modelu GTX 1050 Ti, je to reálné?
Výsledky spojené s grafickou kartou GeForce GTX 1650 se objevily v benchmarku Final Fantasy XV a vyhrabal je jako obvykle TUM APISAK. Hlavní informace je, že GTX 1650 by měla mít víceméně stejný výkon jako GTX 1050 Ti. Je to dost? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Valve konečně ukázali novou podobu Steamu Valve konečně ukázali novou podobu Steamu
Ve světle zpráv o nástupu obchodu Epic Games Store působí Steam jako platforma, jejíž provozovatel se ještě nevzpamatoval z utrženého šoku. Nicméně my bychom se brzy měli dočkat alespoň přepracovaného rozhraní slibovaného už řadu let. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Volvo bude od roku 2020 šmírovat řidiče kamerami Volvo bude od roku 2020 šmírovat řidiče kamerami
Automobilka Volvo oznámila, že od roku 2020 bude do vozů instalovat systémy, které budou rozpoznávat chování řidiče. Kamery budou snímat, zda se nedívá např. na mobil a systém bude i vyhodnocovat, zda není opilý.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala