The Outer Worlds: nadějné falloutovské RPG od Obsidianu možná už v srpnu

The Outer Worlds: nadějné falloutovské RPG od Obsidianu možná už v srpnu
, , aktualita
Někteří fanoušci jsou zklamaní z toho, kam Bethesda dovedla sérii Fallout a právě ti mohou být zvědaví na to, jak se předvede studio Obsidian Entertainment se svým titulem The Outer Worlds. Ten by mohl nastoupit už v srpnu. 
K oblíbeným
reklama
Obsidian Entertainment je už ne zas tak čerstvý přírůstek v portfoliu firmy Microsoft, který už nepracuje na cRPG ve stylu Pillars of Eternity nebo Tyranny, ale na hře, která nám může v mnohém připomenout Fallout a nadějí fanoušků je, že The Outer Worlds bude následovník hodný odkazu Fallout New Vegas. A modří už vědí, že šance jsou skutečně vysoké, protože tento díl Falloutu vytvořilo právě studio Obsidian Entertainment. To tak už mnohokrát ukázalo, že mu RPG opravdu jsou a v žánru 3D her s otevřeným světem také nejsou žádní nováčci, takže se prostě očekává kvalita. 
 
 
Titul The Outer Worlds byl ohlášen pro tento rok a nyní to vypadá, že ani nebude muset uběhnout celý, respektive že nepůjde o hru chystanou pro převánoční sezónu, která je obvykle nabita podzimními blockbustery. 
 
Nejde navíc o žádné spekulace, ale o informace přímo ze steamových stránek hry, kde už je konkrétní datum 6. srpna. Toto datum bylo později ze stránek odstraněno, ale to už bylo jaksi pozdě. Nyní už jen záleží na tom, zda jsme toto datum ještě neměli vidět, nebo byl důvod jeho odstranění jiný, jako že neodpovídá opravdovým záměrům. 
 
Obsidiani zatím žádné oficiální vyjádření o vypuštění hry na trh neučinili, ale dá se říci, že je v jejich vlastním zájmu hru vypustit ještě před nástupem října a listopadu. Na druhou stranu, vydávat na trh hru uprostřed letních prázdnin také nemusí být žádné terno, ale to už by si jeden nevybral nikdy. 
 
The Outer Worlds je titul, který by opravdu měl připomenout starý Fallout New Vegas a nabídnout hodně dialogů, možností voleb pro ovlivnění příběhu, perků a možností, jak si herní postavu vylepšit. Práce na něm byly odstartovány dávno před tím, než si studio Obsidian Entertainment pořídil Microsoft a dosud to vypadá, že tato skutečnost hru nijak neovlivnila. Tak držme palce, aby se dobrá věc podařila. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Chrome chce upozorňovat na pomalu se načítající stránky Chrome chce upozorňovat na pomalu se načítající stránky
Google plánuje svůj prohlížeč Chrome vybavit novou funkcí, která bude uživatele informovat v případě, kdy bude vstupovat na stránky, které se právě dle Googlu obvykle načítají pomalu. Půjde tak v podstatě o seznam hanby. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská Gigafactory od Tesly bude stát v Německu Evropská Gigafactory od Tesly bude stát v Německu
Evropská Tesla Gigafacotry už zná své místo. Elon Musk prohlásil, že bude stát v blízkosti německého hlavního města, Berlína. Po letech dohadů, zda bude v ČR, Británii, Nizozemí, Francii či jinde, je jasno.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Microsoft vypustil do světa Windows 10 November 2019 Update Microsoft vypustil do světa Windows 10 November 2019 Update
Společnost Microsoft oficiálně vypustila na trh svou nejnovější verzi systému Windows 10, kterou můžeme označit jako November 2019 Update, anebo prostě 1909. Vedle jarní aktualizace máme očekávat spíše mírné změny a méně novinek.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Core i5-9600KF výrazně zlevňuje, co ostatní Intely? Core i5-9600KF výrazně zlevňuje, co ostatní Intely?
Cena procesoru Core i5-9600KF v zahraničí i u nás výrazně a skokově klesla, což ukazuje na to, že nejde jen o nějakou akci prodejců. Za kolik si tak můžeme pořídit toto čisté šestijádro a jak na tom jsou jiné Intely?
Dnes, aktualita, Jan Vítek13 komentářů
BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem
Deepfakes jsou čím dál tím větším problémem. Varuje před nimi stabice BBC, která se podílela na tvorbě falešného videa s Borisem Johnsonem a Jeremy Corbynem. Ukazuje, že je stále snazší udělat věrohodný podvrh.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře