The Outer Worlds: nadějné falloutovské RPG od Obsidianu možná už v srpnu

The Outer Worlds: nadějné falloutovské RPG od Obsidianu možná už v srpnu
, , aktualita
Někteří fanoušci jsou zklamaní z toho, kam Bethesda dovedla sérii Fallout a právě ti mohou být zvědaví na to, jak se předvede studio Obsidian Entertainment se svým titulem The Outer Worlds. Ten by mohl nastoupit už v srpnu. 
K oblíbeným
reklama
Obsidian Entertainment je už ne zas tak čerstvý přírůstek v portfoliu firmy Microsoft, který už nepracuje na cRPG ve stylu Pillars of Eternity nebo Tyranny, ale na hře, která nám může v mnohém připomenout Fallout a nadějí fanoušků je, že The Outer Worlds bude následovník hodný odkazu Fallout New Vegas. A modří už vědí, že šance jsou skutečně vysoké, protože tento díl Falloutu vytvořilo právě studio Obsidian Entertainment. To tak už mnohokrát ukázalo, že mu RPG opravdu jsou a v žánru 3D her s otevřeným světem také nejsou žádní nováčci, takže se prostě očekává kvalita. 
 
 
Titul The Outer Worlds byl ohlášen pro tento rok a nyní to vypadá, že ani nebude muset uběhnout celý, respektive že nepůjde o hru chystanou pro převánoční sezónu, která je obvykle nabita podzimními blockbustery. 
 
Nejde navíc o žádné spekulace, ale o informace přímo ze steamových stránek hry, kde už je konkrétní datum 6. srpna. Toto datum bylo později ze stránek odstraněno, ale to už bylo jaksi pozdě. Nyní už jen záleží na tom, zda jsme toto datum ještě neměli vidět, nebo byl důvod jeho odstranění jiný, jako že neodpovídá opravdovým záměrům. 
 
Obsidiani zatím žádné oficiální vyjádření o vypuštění hry na trh neučinili, ale dá se říci, že je v jejich vlastním zájmu hru vypustit ještě před nástupem října a listopadu. Na druhou stranu, vydávat na trh hru uprostřed letních prázdnin také nemusí být žádné terno, ale to už by si jeden nevybral nikdy. 
 
The Outer Worlds je titul, který by opravdu měl připomenout starý Fallout New Vegas a nabídnout hodně dialogů, možností voleb pro ovlivnění příběhu, perků a možností, jak si herní postavu vylepšit. Práce na něm byly odstartovány dávno před tím, než si studio Obsidian Entertainment pořídil Microsoft a dosud to vypadá, že tato skutečnost hru nijak neovlivnila. Tak držme palce, aby se dobrá věc podařila. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma
Codemasters si pro nás chystají reboot závodní série GRID, jejíž novodobý první díl dorazí na PC a konzole během letošního září. Podívat se už můžeme na první trailer a také na další informace o aktuálních slevách starších dílů. GRID 2 je rovnou zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte nabízí sadu desky s Core i9-9900K na 5,1 GHz Gigabyte nabízí sadu desky s Core i9-9900K na 5,1 GHz
Společnost Gigabyte zkouší zaujmout prodávanou sadou základní desky a procesoru, kterýžto produkt nese označení Z390 Aorus Xtreme Waterforce 5G Premium Edition Bundle. Zákazník si tak velice jednoduše může pořídit už přetaktovaný systém.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Náš pochroumaný Měsíc asi byl v minulosti zasažen trpasličí planetou Náš pochroumaný Měsíc asi byl v minulosti zasažen trpasličí planetou
Lidstvo zná podobu odvrácené strany Měsíce až od 60. let minulého století, kdy se na ni podívaly nejdříve sondy a pak i samotní astronauti NASA. Nyní se ukazuje, že Měsíc měl velice pohnutou historii i po svém dramatickém vzniku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nové záplaty pro staré Windows si nerozumí s antiviry, systémy nebootují Nové záplaty pro staré Windows si nerozumí s antiviry, systémy nebootují
Microsoft se pochlapil a minulý týden přinesl záplaty pro závažné bezpečnostní chyby i pro své již dávno nepodporované systémy jako Windows XP. Jenomže se asi moc nevěnoval jejich testování, jak se nyní ukazuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář