Thermaltake uvádí paměti Toughram v bílé barvě a až jako DDR4-4400

Thermaltake uvádí paměti Toughram v bílé barvě a až jako DDR4-4400
, , aktualita
Společnost Thermaltake je už i výrobcem operačních pamětí a nabídku výrazně rozšiřuje o nové Toughram RGB DDR4 moduly. Zvyšuje frekvence až na DDR4-4400 a nově budou také i ve stylové bílé barvě.
K oblíbeným
reklama
I když si společnost Thermaltake spojujeme především s výrobou chlazení, počítačových skříní nebo počítačových zdrojů, vyrábí už také operační paměti RAM. Nyní rozšiřuje svou nabídku o vyšší frekvence a přichází i se stylovými bílými moduly (doposud byly k dispozici pouze černé verze DDR4-3000). Všechny moduly Toughram RGB DDR4 využívají 10vrstvé PCB a jsou kompatibilní se světelným systémem TT RGB Plus podporujícím 16,7 milionu různých odstínů.
 
Thermaltake Toughram RGB DDR4
 
O chlazení se tu pak stará hliníkový chladič, který může být v černé a nově také v bílé barvě (White Edition). Samozřejmostí je i podpora Intel XMP 2.0. Ve všech případech jsou k dispozici 16GB kity složené ze dvou 8GB modulů, jiné kapacity výrobce zatím nenabízí. Thermaltake nabídne následující varianty:
  • DDR4-3000 (CL16, 1,35 V, pouze černá)
  • DDR4-3200 (CL16, 1,35 V)
  • DDR4-3600 (CL18, 1,35 V)
  • DDR4-4000 (CL19, 1,35 V)
  • DDR4-4266 (CL19, 1,35 V)
  • DDR4-4400 (CL19, 1,45 V)
Thermaltake Toughram RGB DDR4
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vědcům v Koreji se podařilo vytvořit akumulátory s křemíkovou anodou Vědcům v Koreji se podařilo vytvořit akumulátory s křemíkovou anodou
Center for Energy Storage Research v Korea Institute of Science and Technology (KIST) je jedním z mnoha týmů, které se snaží vyvíjet lepší akumulátory. Vyvinuli baterie s křemíkovou anodou, která slibuje větší kapacitu i rychlejší nabíjení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
THQ Nordic přepracuje původní Gothic THQ Nordic přepracuje původní Gothic
Na konci předchozího roku studio THQ Nordic přineslo překvapivé demo přepracovaného původního dílu hry Gothic. Vývojáři tímto způsobem sondovali, zda by o případný remake byl mezi hráči dostatečný zájem. Byl. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Specifikace PCIe 6.0 jsou ve verzi 0.5, příští rok budou dokončeny Specifikace PCIe 6.0 jsou ve verzi 0.5, příští rok budou dokončeny
Dlouhé roky jsme si vystačili s rozhraním PCIe 3.0 a popravdě řečeno, většina uživatelů ani nemá důvod chtít novější PCIe 4.0. Nejde ovšem pouze o PC, které může z rychlejšího PCIe těžit, respektive PC jsou v tomto ohledu spíše na okraji zájmu.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nové fámy o Ampere: obrovské 7nm čipy s dvojnásobkem CUDA na jeden SM Nové fámy o Ampere: obrovské 7nm čipy s dvojnásobkem CUDA na jeden SM
NVIDIA by mohla už přibližně za měsíc představit svou novou grafickou architekturu a s ní i konkrétní produkty. Podívejme se tak na to, co se říká o údajném 7nm čipu GA100, čili vlajkovém modelu generace Ampere. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
GeForce NOW nově ztrácí i Bethesdu, až na jediný titul GeForce NOW nově ztrácí i Bethesdu, až na jediný titul
Takovýto úvod do provozu služba GeForce NOW rozhodně nepotřebovala. Krátce po jejím spuštění byla zákazníkům upřena nabídka firmy Activision Blizzard a nyní se nově stahuje i Bethesda, a to až na jeden titul. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář