Tom Clancy's The Division 2 přichází zítra, je tu nový trailer a hardwarové požadavky

Tom Clancy's The Division 2 přichází zítra, je tu nový trailer a hardwarové požadavky
, , aktualita
Tom Clancy's The Division 2 od Ubisoftu přichází na trh už zítra a my si nyní můžeme připomenout, jaké jsou hardwarové požadavky pro hraní v rozlišeních 1080p, 1440p a 4K. Vedle toho je tu také nový trailer.
K oblíbeným
reklama
Titul Tom Clancy's The Division 2 je tedy připraven, i když někteří již nyní mohou vesele hrát, a to ti, kteří si připlatili za Gold Edition. Ostatní se mohou alespoň podívat na trailer a hardwarové požadavky, aby si ověřili, že pro rozlišení svého monitoru budou mít adekvátní sestavu. 
 
 
Tvůrci se také chlubí tím, že ve hře je věrné prostředí Washingtonu DC, takže v dalším videu se můžeme podívat na to, jak toto své tvrzení obhajují. 
 
 
Hra byla připravena ve spolupráci se společností AMD, takže není divu, že její hardware je v následující tabulce patřičně zvýrazněn. Někdo by se mohl podivovat nad tím, že je v těchto požadavcích dáván Radeon VII na úroveň GeForce RTX 2080 Ti, ale počkejme si na výsledky testů. Jinak je ale Radeon VII samozřejmě spíše konkurence pro RTX 2080. 
 
 
Použitý engine Snowdrop bude zahrnovat řadu prvků optimalizovaných pro hardware od AMD, takže Radeon VII by se skutečně mohl ukázat v lepším světle než jen konkurence pro RTX 2080. 
 
Jmenovitě pak jde o "realistické částicové efekty, stíny s vysokým rozlišením, real-time odrazy i destrukce objektů, volumetrické světlo, dynamické globální osvětlení, podpora asychnronních shaderů i DX12 a kód optimalizovaný pro vícejádrové procesory". 
 
Většina hráčů využije rozlišení Full HD a na to nám bude stačit i Radeon R9 270 nebo GeForce GTX 670 se 2 GB RAM, starší procesor a 8 GB systémové paměti. To ale platí pro 30 snímků za sekundu a nižší detaily. Pro 60 FPS a vyšší detaily to bude chtít silnější procesor a především grafiku úrovně Radeonu RX 480 a GeForce GTX 970 se 4 GB paměti. Na dnešní dobu tak jde o vcelku standardní požadavky.
 
Tom Clancy's The Division 2 přijde také pro Xbox One a PS4 a k dispozici bude buď na Ubisoft Store nebo na Epic Games Store. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: březen 2019 Doporučené PC sestavy: březen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek46 komentářů
Nehody Boeingu 737 zavinily i peníze, kritická výbava byla za příplatek Nehody Boeingu 737 zavinily i peníze, kritická výbava byla za příplatek
Jistě vám neunikly dvě smrtelné nehody Boeingu 737 MAX 8 v poslední době, při kterých dohromady zemřelo téměř 350 lidí. Mohly za ně peníze. Aerolinky totiž šetřily a nepřiplatily si za důležitou bezpečnostní výbavu.
23.3.2019, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů
Korejci tajně dávali kamery do hotelů, hosty streamovali na internetu Korejci tajně dávali kamery do hotelů, hosty streamovali na internetu
Na internetu se dnes streamuje všechno. Dva Korejci se tak rozhodli, že budou šmírovat hotelové hosty a do mnoha hotelů po Jižní Koreji instalovali tajné kamery, kterými natáčeli hosty a záznamy prodávali na internetu.
23.3.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
23.3.2019, aktualita, Milan Šurkala17 komentářů
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
22.3.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře