Tom Clancy's The Division 2 přichází zítra, je tu nový trailer a hardwarové požadavky

Tom Clancy's The Division 2 přichází zítra, je tu nový trailer a hardwarové požadavky
, , aktualita
Tom Clancy's The Division 2 od Ubisoftu přichází na trh už zítra a my si nyní můžeme připomenout, jaké jsou hardwarové požadavky pro hraní v rozlišeních 1080p, 1440p a 4K. Vedle toho je tu také nový trailer.
K oblíbeným
reklama
Titul Tom Clancy's The Division 2 je tedy připraven, i když někteří již nyní mohou vesele hrát, a to ti, kteří si připlatili za Gold Edition. Ostatní se mohou alespoň podívat na trailer a hardwarové požadavky, aby si ověřili, že pro rozlišení svého monitoru budou mít adekvátní sestavu. 
 
 
Tvůrci se také chlubí tím, že ve hře je věrné prostředí Washingtonu DC, takže v dalším videu se můžeme podívat na to, jak toto své tvrzení obhajují. 
 
 
Hra byla připravena ve spolupráci se společností AMD, takže není divu, že její hardware je v následující tabulce patřičně zvýrazněn. Někdo by se mohl podivovat nad tím, že je v těchto požadavcích dáván Radeon VII na úroveň GeForce RTX 2080 Ti, ale počkejme si na výsledky testů. Jinak je ale Radeon VII samozřejmě spíše konkurence pro RTX 2080. 
 
 
Použitý engine Snowdrop bude zahrnovat řadu prvků optimalizovaných pro hardware od AMD, takže Radeon VII by se skutečně mohl ukázat v lepším světle než jen konkurence pro RTX 2080. 
 
Jmenovitě pak jde o "realistické částicové efekty, stíny s vysokým rozlišením, real-time odrazy i destrukce objektů, volumetrické světlo, dynamické globální osvětlení, podpora asychnronních shaderů i DX12 a kód optimalizovaný pro vícejádrové procesory". 
 
Většina hráčů využije rozlišení Full HD a na to nám bude stačit i Radeon R9 270 nebo GeForce GTX 670 se 2 GB RAM, starší procesor a 8 GB systémové paměti. To ale platí pro 30 snímků za sekundu a nižší detaily. Pro 60 FPS a vyšší detaily to bude chtít silnější procesor a především grafiku úrovně Radeonu RX 480 a GeForce GTX 970 se 4 GB paměti. Na dnešní dobu tak jde o vcelku standardní požadavky.
 
Tom Clancy's The Division 2 přijde také pro Xbox One a PS4 a k dispozici bude buď na Ubisoft Store nebo na Epic Games Store. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma
Codemasters si pro nás chystají reboot závodní série GRID, jejíž novodobý první díl dorazí na PC a konzole během letošního září. Podívat se už můžeme na první trailer a také na další informace o aktuálních slevách starších dílů. GRID 2 je rovnou zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte nabízí sadu desky s Core i9-9900K na 5,1 GHz Gigabyte nabízí sadu desky s Core i9-9900K na 5,1 GHz
Společnost Gigabyte zkouší zaujmout prodávanou sadou základní desky a procesoru, kterýžto produkt nese označení Z390 Aorus Xtreme Waterforce 5G Premium Edition Bundle. Zákazník si tak velice jednoduše může pořídit už přetaktovaný systém.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Náš pochroumaný Měsíc asi byl v minulosti zasažen trpasličí planetou Náš pochroumaný Měsíc asi byl v minulosti zasažen trpasličí planetou
Lidstvo zná podobu odvrácené strany Měsíce až od 60. let minulého století, kdy se na ni podívaly nejdříve sondy a pak i samotní astronauti NASA. Nyní se ukazuje, že Měsíc měl velice pohnutou historii i po svém dramatickém vzniku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nové záplaty pro staré Windows si nerozumí s antiviry, systémy nebootují Nové záplaty pro staré Windows si nerozumí s antiviry, systémy nebootují
Microsoft se pochlapil a minulý týden přinesl záplaty pro závažné bezpečnostní chyby i pro své již dávno nepodporované systémy jako Windows XP. Jenomže se asi moc nevěnoval jejich testování, jak se nyní ukazuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek