Tom Clancy's The Division 2 přichází zítra, je tu nový trailer a hardwarové požadavky

Tom Clancy's The Division 2 přichází zítra, je tu nový trailer a hardwarové požadavky
, , aktualita
Tom Clancy's The Division 2 od Ubisoftu přichází na trh už zítra a my si nyní můžeme připomenout, jaké jsou hardwarové požadavky pro hraní v rozlišeních 1080p, 1440p a 4K. Vedle toho je tu také nový trailer.
K oblíbeným
reklama
Titul Tom Clancy's The Division 2 je tedy připraven, i když někteří již nyní mohou vesele hrát, a to ti, kteří si připlatili za Gold Edition. Ostatní se mohou alespoň podívat na trailer a hardwarové požadavky, aby si ověřili, že pro rozlišení svého monitoru budou mít adekvátní sestavu. 
 
 
Tvůrci se také chlubí tím, že ve hře je věrné prostředí Washingtonu DC, takže v dalším videu se můžeme podívat na to, jak toto své tvrzení obhajují. 
 
 
Hra byla připravena ve spolupráci se společností AMD, takže není divu, že její hardware je v následující tabulce patřičně zvýrazněn. Někdo by se mohl podivovat nad tím, že je v těchto požadavcích dáván Radeon VII na úroveň GeForce RTX 2080 Ti, ale počkejme si na výsledky testů. Jinak je ale Radeon VII samozřejmě spíše konkurence pro RTX 2080. 
 
 
Použitý engine Snowdrop bude zahrnovat řadu prvků optimalizovaných pro hardware od AMD, takže Radeon VII by se skutečně mohl ukázat v lepším světle než jen konkurence pro RTX 2080. 
 
Jmenovitě pak jde o "realistické částicové efekty, stíny s vysokým rozlišením, real-time odrazy i destrukce objektů, volumetrické světlo, dynamické globální osvětlení, podpora asychnronních shaderů i DX12 a kód optimalizovaný pro vícejádrové procesory". 
 
Většina hráčů využije rozlišení Full HD a na to nám bude stačit i Radeon R9 270 nebo GeForce GTX 670 se 2 GB RAM, starší procesor a 8 GB systémové paměti. To ale platí pro 30 snímků za sekundu a nižší detaily. Pro 60 FPS a vyšší detaily to bude chtít silnější procesor a především grafiku úrovně Radeonu RX 480 a GeForce GTX 970 se 4 GB paměti. Na dnešní dobu tak jde o vcelku standardní požadavky.
 
Tom Clancy's The Division 2 přijde také pro Xbox One a PS4 a k dispozici bude buď na Ubisoft Store nebo na Epic Games Store. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce GTX 1650 ukázala výkon blízký modelu GTX 1050 Ti, je to reálné? GeForce GTX 1650 ukázala výkon blízký modelu GTX 1050 Ti, je to reálné?
Výsledky spojené s grafickou kartou GeForce GTX 1650 se objevily v benchmarku Final Fantasy XV a vyhrabal je jako obvykle TUM APISAK. Hlavní informace je, že GTX 1650 by měla mít víceméně stejný výkon jako GTX 1050 Ti. Je to dost? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Valve konečně ukázali novou podobu Steamu Valve konečně ukázali novou podobu Steamu
Ve světle zpráv o nástupu obchodu Epic Games Store působí Steam jako platforma, jejíž provozovatel se ještě nevzpamatoval z utrženého šoku. Nicméně my bychom se brzy měli dočkat alespoň přepracovaného rozhraní slibovaného už řadu let. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Volvo bude od roku 2020 šmírovat řidiče kamerami Volvo bude od roku 2020 šmírovat řidiče kamerami
Automobilka Volvo oznámila, že od roku 2020 bude do vozů instalovat systémy, které budou rozpoznávat chování řidiče. Kamery budou snímat, zda se nedívá např. na mobil a systém bude i vyhodnocovat, zda není opilý.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala