www.svethardware.cz
>
>
>
>

TP-Link uvádí stylové Wi-Fi 6 routery Deco

TP-Link uvádí stylové Wi-Fi 6 routery Deco
, , aktualita
TP-Link rozšiřuje nabídku svých routerů o výkonné modely Deco s podporou standardu Wi-Fi 6. Vedle vysokých přenosových rychlostí mají zaujmout především stylovým designem a dodávány budou v setech.
K oblíbeným
reklama
Společnost TP-Link představuje další novinky pro počítačové sítě. Jde o bezdrátové routery, které splňují rychlý standard Wi-Fi 6 (802.11ax) a bezpečnostní protokol WPA3. Ty mají nabízet široké pokrytí v domácnostech i díky tomu, že nejde o jeden router, ale o sestavu. Základem tak bude dual-band router TP-Link Deco X20, který může být k dispozici jako set dvou za $190 nebo tří kusů za $270. Maximem je zde přenosová rychlost 1200 Mbps na 5 GHz.
 
TP-Link Deco X20
 
TP-Link Deco X60 podporuje propojení až 150 zařízení do sítě mesh a lze očekávat maximální přenosovou rychlost 2400 Mbps (opět na frekvenci 5 GHz). Set dvou routerů vyjde na $270 a výrobce slibuje pokrytí 5000 čtverečních stop (cca 460 m2).
 
TP-Link Deco X60
 
Nejvýkonnějším modelem je Deco X90. Zde už jde o tri-band router s jedním 2,4GHz pásmem a dvěma na 5 GHz. Přenosové rychlosti činí 570 Mbps, 1200 Mbps a 4800 Mbps. Vedle bezdrátové sítě Wi-Fi 6, která může dvěma routery pokrýt 6000 čtverečních stop (přes 550 m2), tu najdeme i 2,5Gbps WAN. Tato řada podporuje spojení až 200 zařízení do jedné velké sítě mesh. Cena setu dvou kusů vyjde na $450.
 
TP-Link Deco X90
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5 Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5
Malinké počítače jako Raspberry Pi dostaly velmi zajímavou konkurenci, Aaeon PICO-WHU4. Při malých rozměrech překvapí velmi výkonným hardwarem. Je tu totiž 4jádrový procesor Intel Core i5 a podporuje až 16 GB paměti RAM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek4 komentáře