Ubisoft odkládá pirátskou akci Skull & Bones, ale chystá si čtyři nové AAA tituly

Ubisoft odkládá pirátskou akci Skull & Bones, ale chystá si čtyři nové AAA tituly
, , aktualita
Vypadá to, že letošní E3 nebude zrovna chudé. Mezi množícími se novinkami se rýsují i tři dosud nespatřené AAA tituly od Ubisoftu, kterými se toto studio bude snažit uchlácholit nedočkavce čekající na dokončení Skull & Bones. 
K oblíbeným
reklama
Ubisoft tak ohlašují odsunutí vydání titulu Skull & Bones, který nás zavede do křišťálových moří Karibiku v době plachetnic, kde budeme moci loupit, vraždit a halekat johoho. 
 
 
Jak ukazuje následující video se záběry přímo ze hry, hru Skull & Bones můžeme považovat za jakousi pirátskou arkádu, kde se používají plachetnice vybavené beranidly po vzoru antiky (co na tom, že si při pirátském nájezdu zlámeme čelen) a naši námořníci dokáží obsluhovat děla rychlostí, kterou Lord Nelson neviděl ani v nejdivočejších snech. Historickou a faktickou věrnost tak budeme ve Skull & Bones skutečně hledat marně, ovšem alespoň ta zábava snad nebude chybět, ostatně právě jí je často nutné nejen onu historii trošku přizpůsobit. Z materiálů je také jasné, že Ubisoft v této hře využije leccos ze série Assassin's Creed, což bude přinejmenším samotná mechanika lodních soubojů a z titulu For Honor by si zase mohl vzít systém soubojů postav. 
 
 
Tato hra tak byla odsunuta na pozdější vydání, přičemž na svět měla přijít už v roce 2018 a později byla odsunuta na aktuální fiskální rok (duben 2019 až březen 2020), ale ani to už neplatí, takže to bude až v tom příštím fiskálním roce. Možná. 
 
Ovšem od Ubisoftu se dle jeho vlastních slibů očekává, že právě do konce března 2020 vypustí na trh čtyři nové AAA tituly, jak oznámil vlastním akcionářům. Jedním z nich bude už známý Ghost Recon Breakpoint chystaný na říjen, zatímco zbylé tři jsou zatím zcela neznámé, ale přesto se dá něco odhadnout. 
 
Mluví se totiž o novém titulu série Watch Dogs, který by měl být představen na E3 za pár týdnů a vedle toho tu máme také možný návrat k sérii Splinter Cell. Naopak nový Assassin’s Creed se v brzké době neočekává. 
 
Zdroj: KitGuru 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4 Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4
Corsair si připravil 32GB moduly Vengeance LPX DDR4, které tvoří až 256GB sadu pro velice náročné uživatele. Kapacita pamětí nám tak uspokojivě roste, a tak se podívejme, co vše si můžeme v tomto případě pořídit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware
Už to nebude trvat dlouho a hráči se budou moci vžít do kůže Blazkowiczových dvojčat, která budou v Paříži hledat po svém otci a půjdou přitom přes hromady mrtvol nacistů. Nyní už tak víme, co k tomu bude v PC verzi zapotřebí za hardware.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series
AMD by se rádo zasadilo o to, aby starší desky s čipsety sérií 400 nebo dokonce 300 nenabízely žádnou formu podpory rozhraní PCI Express 4.0. Výrobci desek si to ale rozhodně nemyslí a mezi ně nyní patří i Biostar.
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc
Vedle nabídky firmy AMD a jejích serverových procesorů EPYC může být seznam cen procesorů Xeon od Intelu jak z jiného světa. To platí zvláště pro speciální procesory, které se ani neobjevují v běžné nabídce, a tím je i Xeon Platinum 8284. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci? Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci?
Je pochopitelné, že americký prezident Richard Nixon měl připraven projev i pro případ, že by mise Apollo 11 nevyšla a Armstrong, Aldrin a Collins se už nevrátili domů. Tento projev sice naštěstí pronést nemusel, ale my si jej i tak můžeme přečíst. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů