Ubisoft odkládá pirátskou akci Skull & Bones, ale chystá si čtyři nové AAA tituly

Ubisoft odkládá pirátskou akci Skull & Bones, ale chystá si čtyři nové AAA tituly
, , aktualita
Vypadá to, že letošní E3 nebude zrovna chudé. Mezi množícími se novinkami se rýsují i tři dosud nespatřené AAA tituly od Ubisoftu, kterými se toto studio bude snažit uchlácholit nedočkavce čekající na dokončení Skull & Bones. 
K oblíbeným
reklama
Ubisoft tak ohlašují odsunutí vydání titulu Skull & Bones, který nás zavede do křišťálových moří Karibiku v době plachetnic, kde budeme moci loupit, vraždit a halekat johoho. 
 
 
Jak ukazuje následující video se záběry přímo ze hry, hru Skull & Bones můžeme považovat za jakousi pirátskou arkádu, kde se používají plachetnice vybavené beranidly po vzoru antiky (co na tom, že si při pirátském nájezdu zlámeme čelen) a naši námořníci dokáží obsluhovat děla rychlostí, kterou Lord Nelson neviděl ani v nejdivočejších snech. Historickou a faktickou věrnost tak budeme ve Skull & Bones skutečně hledat marně, ovšem alespoň ta zábava snad nebude chybět, ostatně právě jí je často nutné nejen onu historii trošku přizpůsobit. Z materiálů je také jasné, že Ubisoft v této hře využije leccos ze série Assassin's Creed, což bude přinejmenším samotná mechanika lodních soubojů a z titulu For Honor by si zase mohl vzít systém soubojů postav. 
 
 
Tato hra tak byla odsunuta na pozdější vydání, přičemž na svět měla přijít už v roce 2018 a později byla odsunuta na aktuální fiskální rok (duben 2019 až březen 2020), ale ani to už neplatí, takže to bude až v tom příštím fiskálním roce. Možná. 
 
Ovšem od Ubisoftu se dle jeho vlastních slibů očekává, že právě do konce března 2020 vypustí na trh čtyři nové AAA tituly, jak oznámil vlastním akcionářům. Jedním z nich bude už známý Ghost Recon Breakpoint chystaný na říjen, zatímco zbylé tři jsou zatím zcela neznámé, ale přesto se dá něco odhadnout. 
 
Mluví se totiž o novém titulu série Watch Dogs, který by měl být představen na E3 za pár týdnů a vedle toho tu máme také možný návrat k sérii Splinter Cell. Naopak nový Assassin’s Creed se v brzké době neočekává. 
 
Zdroj: KitGuru 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570 Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570
Základní desky pro nové procesory AMD Ryzen 3000 budou mít v řadě případů aktivně chlazenou čipovou sadu X570. Donedávna se objevila pouze jedna, ale nyní už tu máme dvě další, které ukazují na to, že takové chlazení rozhodně nebude výjimečné.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo
Bethesda Softworks se sama zasloužila o to, že se ihned po vypuštění titulu Rage 2 na trh mohly na internetu objevit její fungující pirátské kopie. Doslova obejít Denuvo v tomto případě bylo velice snadné, a to tak nyní zmizí i ze steamové verze.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0 Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0
Můžeme očekávat, že společnost Gigabyte nebude či už není sama, která nabídne na svých starších deskách podporu moderního rozhraní PCI Express 4.0. V případě modelů Gigabyte s X470 a B450 k tomu stačí jen nový BIOS. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3 Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů