Ubisoft odkládá pirátskou akci Skull & Bones, ale chystá si čtyři nové AAA tituly

Ubisoft odkládá pirátskou akci Skull & Bones, ale chystá si čtyři nové AAA tituly
, , aktualita
Vypadá to, že letošní E3 nebude zrovna chudé. Mezi množícími se novinkami se rýsují i tři dosud nespatřené AAA tituly od Ubisoftu, kterými se toto studio bude snažit uchlácholit nedočkavce čekající na dokončení Skull & Bones. 
K oblíbeným
reklama
Ubisoft tak ohlašují odsunutí vydání titulu Skull & Bones, který nás zavede do křišťálových moří Karibiku v době plachetnic, kde budeme moci loupit, vraždit a halekat johoho. 
 
 
Jak ukazuje následující video se záběry přímo ze hry, hru Skull & Bones můžeme považovat za jakousi pirátskou arkádu, kde se používají plachetnice vybavené beranidly po vzoru antiky (co na tom, že si při pirátském nájezdu zlámeme čelen) a naši námořníci dokáží obsluhovat děla rychlostí, kterou Lord Nelson neviděl ani v nejdivočejších snech. Historickou a faktickou věrnost tak budeme ve Skull & Bones skutečně hledat marně, ovšem alespoň ta zábava snad nebude chybět, ostatně právě jí je často nutné nejen onu historii trošku přizpůsobit. Z materiálů je také jasné, že Ubisoft v této hře využije leccos ze série Assassin's Creed, což bude přinejmenším samotná mechanika lodních soubojů a z titulu For Honor by si zase mohl vzít systém soubojů postav. 
 
 
Tato hra tak byla odsunuta na pozdější vydání, přičemž na svět měla přijít už v roce 2018 a později byla odsunuta na aktuální fiskální rok (duben 2019 až březen 2020), ale ani to už neplatí, takže to bude až v tom příštím fiskálním roce. Možná. 
 
Ovšem od Ubisoftu se dle jeho vlastních slibů očekává, že právě do konce března 2020 vypustí na trh čtyři nové AAA tituly, jak oznámil vlastním akcionářům. Jedním z nich bude už známý Ghost Recon Breakpoint chystaný na říjen, zatímco zbylé tři jsou zatím zcela neznámé, ale přesto se dá něco odhadnout. 
 
Mluví se totiž o novém titulu série Watch Dogs, který by měl být představen na E3 za pár týdnů a vedle toho tu máme také možný návrat k sérii Splinter Cell. Naopak nový Assassin’s Creed se v brzké době neočekává. 
 
Zdroj: KitGuru 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Acer XV272XU: dobře vybavené LCD s 240Hz QHD panelem Acer XV272XU: dobře vybavené LCD s 240Hz QHD panelem
Acer se pochlubil novým herním monitorem, který dostal označení XV272XU a ve svém štíhlém těle nabízí panel od AU Optronics. Ten má nativní rozlišení QHD a dosahuje obnovovací frekvence až 240 Hz.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Teledyne e2v uvádí první odolné DDR4 pro nasazení v kosmu Teledyne e2v uvádí první odolné DDR4 pro nasazení v kosmu
Požadavky na elektroniku, která je určena pro zařízení pohybující se ve vesmírném prostoru jsou pochopitelně výrazně odlišné od toho, co potřebujeme od běžné spotřební elektroniky. My se nyní můžeme podívat na to, jak vypadají takové vesmírné paměti DDR4.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Core i9-10900K zbaven heatspreaderu, teplotně si můžeme značně pomoci Core i9-10900K zbaven heatspreaderu, teplotně si můžeme značně pomoci
Kdo jiný než der8auer by nám měl ukázat, jak to vypadá pod heatspreaderem nových procesorů Intel? Dozvíme se díky tomu přesnou velikost čipu nového Core i9-10900K, zda je připájen a zda je možné chlazení zlepšit.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Linus Torvalds po 15 letech přešel z Intelu na AMD Linus Torvalds po 15 letech přešel z Intelu na AMD
Otec zakladatel linuxových systémů Linus Torvalds se rozhodl, že po dlouhých 15 letech je čas na to se rozloučit s platformou firmy Intel a přejít ke společnosti AMD. Torvalds tuto skutečnost oznámil včera společně s Linux Kernel 5.7 RC7.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Samsung staví svou druhou jihokorejskou továrnu pro 5nm čipy Samsung staví svou druhou jihokorejskou továrnu pro 5nm čipy
Společnost Samsung stále hraje druhé housle, pokud jde o výrobu počítačových čipů na zakázku, nicméně vedle vedoucí TSMC dokáže také využívat vlastní čipy ve vlastních produktech. A ty bude vyrábět i v nové 5nm továrně.
Dnes, aktualita, Jan Vítek