Ubisoft představil Far Cry 5 Season Pass

Ubisoft představil Far Cry 5 Season Pass
, , aktualita
Společnost Ubisoft se už v březnu chystá vypustit do světa očekávaný titul Far Cry 5, který bude představovat změnu v prostředí. My se ale nyní podíváme především na to, jaká bude nabídka celého Far Cry 5 Season Pass. 
K oblíbeným
reklama
Ubisoft si také přichystal nové video, a to Far Cry 5 Story Trailer, který nás uvede do děje fanatické náboženské komunity jistého vymyšleného městečka v malebném prostředí Montany. 
 
 
Tento děj bude plný všeho, co bychom mohli od takového prostředí očekávat. Máme tu zbraně, bible, americké vlajky, drsňácké hlášky, letadla, trucky, odkazy předků, násilí, co si hrdlo přeje a také ochočeného bojového medvěda, protože proč ne?
 
 
Far Cry 5 Season Pass bude obsahovat navíc roztodivnou nabídku: 
 
  • Dead Living Zombies – klasický boj proti zombíkům
  • Hours of Darkness – útěk ze spárů Vietcongu
  • Lost on Mars – zachraňte Zemi před pavouky z Marsu
  • Far Cry 3 (Classic Edition na konzolích, původní pro PC).
 
 
A jako obvykle tu máme také několik edic, které si můžeme předem objednat a zaplatit. Celý Season Pass obsahuje Gold Edition, díky čemuž budou mít konzolisté k dispozici 4 týdny před vypuštěním Far Cry 5 na trh k dispozici Far Cry 3 Classic Edition. 
 
Pak tu máme ještě Deluxe Edition s pěknou výbavičkou v podobě zbraní, čtyřkolky i vrtulníku a pak je pro všechny předplatitele připraven Doomsday Prepper Pack s oblečením a červeno-černými skiny pro dodávku a pistoli, čili opravdu nic moc zvláštního, bez čeho by se nedalo přežít a počkat si na to, zda daná hra opravdu za něco stojí. 
 
Far Cry 5 přijde na trh 27. března pro  PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One, Xbox One X a PC a mimochodem, zde se můžete podívat na hardwarové nároky
 
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google Stadia má problém: Chromecast Ultra se hodně přehřívá Google Stadia má problém: Chromecast Ultra se hodně přehřívá
Google před pár dny spustil herní streamovací službu Stadia. Někteří jsou z ní nadšeni, jiní mají naopak problémy. A vypadá to, že těch problémů bude více. Chromecast Ultra, který je součástí systému, se totiž výrazně přehřívá.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Uber bude odposlouchávat jízdu autem v zájmu bezpečnosti Uber bude odposlouchávat jízdu autem v zájmu bezpečnosti
Aby bylo více důkazů pro řešení případných incidentů mezi řidičem a pasažérem služby Uber, bude zavedena možnost nahrávání audio záznamu celé jízdy. Zatím má být k dispozici pro vybrané země.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
V-Ray a Blender's Cycles získávají podporu GeForce RTX V-Ray a Blender's Cycles získávají podporu GeForce RTX
NVIDIA se snaží podporu svého RTX hardwaru prosazovat nejen ve hrách, ale také v grafickém softwaru. Nyní přišla řada na V-Ray a Blender's Cycles od Chaos Group s příslušným urychlením renderování. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Tesla ukázala extravagantní elektrický pickup Cybertruck Tesla ukázala extravagantní elektrický pickup Cybertruck
Před pár hodinami představila automobilka Tesla svůj dlouho připravovaný pickup Cybertruck. Tato elektrická bestie přináší hranatý design jak ze sci-fi filmu, velmi slušný dojezd a akceleraci na 60 mph za méně než 3 sekundy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Colorful si připravil Micro ATX desku s AMD X570 Colorful si připravil Micro ATX desku s AMD X570
Společnost Colorful se chystá vypustit na trh menší základní desku formátu Micro ATX, která je založena na větší desce X570 Gaming Pro V14. Jedná se o model CVN X570M GAMING Pro, jenž také nese čipovou sadu X570. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek