www.svethardware.cz
>
>
>
>

Valve spustil Steam Game Festival: 50 indie her pro vyzkoušení

Valve spustil Steam Game Festival: 50 indie her pro vyzkoušení
, , aktualita
Společnost Valve tento týden spustila Steam Game Festival týkající se indie her a ten probíhá i na podporu vývojářů, kteří kvůli zrušené akci GDC 2020 neměli možnost prezentovat své novinky veřejnosti. 
K oblíbeným
reklama
V rámci Steam Game Festivalu tak máme možnost vyzkoušet si celkem 50 nových her od indie vývojářů zdarma, ovšem na rozdíl od akce platformy GOG je to celé časově omezené a navíc jde o dema. Ale to je pochopitelné. GOG nabízí vesměs velice staré tituly a v nižším počtu, zatímco Steam zpřístupnil téměř dvojnásobek zbrusu nových her, takže i když tato akce potrvá jen do 23. března, nebylo by rozumné nabízet plné verze. 
 
 
The Steam Game Festival: Spring Edition tak bude probíhat do pondělí, takže kdo chce, může si víkend vyhradit pro vyzkoušení indie novinek jako Superliminal, HyperParasite, Sons of Ra, Liberated, Haven nebo Carrion. 

Herní festivaly přitom na Steamu probíhají teprve od konce minulého roku jako promoční akce mezi Valve a The Game Awards. Vypadá to tak, že se budou objevovat už pravidelně v průběhu roku a vyplňovat budou hluchá místa mezi obvyklými výprodeji. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jack Dorsey, CEO Twitteru, daroval na boj s COVID-19 téměř 30 % svého jmění Jack Dorsey, CEO Twitteru, daroval na boj s COVID-19 téměř 30 % svého jmění
Bohatí lidé se často účastní filantropických projektů a v případě boje proti COVID-19 nyní hraje prim Jack Dorsey, který je CEO Twitteru. Ten se totiž rozhodl věnovat celou miliardu dolarů, což je skoro třetina jeho jmění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto
Dnes se podíváme na herní počítačovou myš Cooler Master MM711, která už na první pohled zaujme svým netradičním zpracováním. Má totiž velkou část svého pláště nahoře i dole děravou jak řešeto.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče
Nuro je teprve druhou společností v Kalifornii, které bylo dovoleno jezdit s autonomními vozy bez záložního řidiče. Brzy tak budou dovážet nákupy z nejrůznějších obchodů v okolí až k zákazníkům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery
Po 26 letech mění doména corp.com svého majitele. Tím novým bude Microsoft a její koupí vyřeší jeden nepříjemný 20 let starý bezpečnostní problém. Ten trápil zejména mobilní zařízení přistupující k podnikovým sítím z Internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC
Internetový prohlížeč Google Chrome měl vyjít už před několika týdny, kvůli koronavirové pandemii se ale objevuje až teď. Navíc nemá polovinu změn, které měl dostat. Přesto získáváme podporu Web NFC i další vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala