www.svethardware.cz
>
>
>
>

Valve spustil Steam Game Festival: 50 indie her pro vyzkoušení

Valve spustil Steam Game Festival: 50 indie her pro vyzkoušení
, , aktualita
Společnost Valve tento týden spustila Steam Game Festival týkající se indie her a ten probíhá i na podporu vývojářů, kteří kvůli zrušené akci GDC 2020 neměli možnost prezentovat své novinky veřejnosti. 
K oblíbeným
reklama
V rámci Steam Game Festivalu tak máme možnost vyzkoušet si celkem 50 nových her od indie vývojářů zdarma, ovšem na rozdíl od akce platformy GOG je to celé časově omezené a navíc jde o dema. Ale to je pochopitelné. GOG nabízí vesměs velice staré tituly a v nižším počtu, zatímco Steam zpřístupnil téměř dvojnásobek zbrusu nových her, takže i když tato akce potrvá jen do 23. března, nebylo by rozumné nabízet plné verze. 
 
 
The Steam Game Festival: Spring Edition tak bude probíhat do pondělí, takže kdo chce, může si víkend vyhradit pro vyzkoušení indie novinek jako Superliminal, HyperParasite, Sons of Ra, Liberated, Haven nebo Carrion. 

Herní festivaly přitom na Steamu probíhají teprve od konce minulého roku jako promoční akce mezi Valve a The Game Awards. Vypadá to tak, že se budou objevovat už pravidelně v průběhu roku a vyplňovat budou hluchá místa mezi obvyklými výprodeji. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix v říjnu 2020: nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v říjnu 2020: nové seriály a filmy z originální produkce
Tradiční Oktoberfest se sice letos neuskutečnil, ale jeho atmosféru si můžete připomenout v novém seriálu Netflixu. Připraven je také další film s Adamem Sandlerem, anime inspirované řeckou mytologií nebo dokument o Davidu Attenboroughovi.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Zkušený startup Nuvia získal 240 milionů USD na vývoj konkurence pro x86 Zkušený startup Nuvia získal 240 milionů USD na vývoj konkurence pro x86
Společnost Nuvia je sice nová a nemá za sebou nic hmatatelného, čili se dá považovat za startup, ale tvoří ji jinak velice zkušení lidé, kteří dříve pracovali i ve firmách Apple či Google coby architekti SoC. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Nová funkce Windows 10 nás upozorní na umírající SSD Nová funkce Windows 10 nás upozorní na umírající SSD
Téma reálné výdrže SSD je věčné a neustále probírané. Věnovat se mu bude také nová funkce pro Windows 10, která by nás měla upozornit na to, že našemu SSD zvoní hrana a opravdu bude vhodné si zajistit záchranu dat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SAE plánují v roce 2024 vyslat svůj lander na Měsíc SAE plánují v roce 2024 vyslat svůj lander na Měsíc
O zdolání Měsíce se už pokoušely sondy z různých zemí, nyní se zapojují Spojené arabské emiráty a plánují vyslat k přirozené družici Země svůj přistávací modul. Lander by se měl k Měsíci vypravit v roce 2024. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Výrobci disků dle Trendfocus zrychlují vývoj, 24TB disky mají přijít do dvou let Výrobci disků dle Trendfocus zrychlují vývoj, 24TB disky mají přijít do dvou let
Poptávka po vysokokapacitních pevných discích je vysoká a jejich výrobci se dle toho budou snažit dostat na trh nové technologie co nejdříve, aby měli mít co nabídnout ve světě, v němž už na řadě trhu převzaly vládu elektronické paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů