Video: Podívejte se na první trailer k Assassin's Creed Valhalla

Video: Podívejte se na první trailer k Assassin's Creed Valhalla
, , aktualita
Ubisoft vydal první trailer k připravovanému titulu Assassin's Creed Valhalla, který nás zavede do prostředí vikingů. Hra vyjde jak pro PC a současné generace konzolí, tak budoucí PlayStation 5 a Xbox Series X.
K oblíbeným
reklama
O novém díle série Assassin's Creed víme již více než rok, ale první detaily se objevily až nyní. Ubisoft totiž zveřejnil čtyřminutový trailer, který nám představí především prostředí a příběh chystané hry. Na záběry ze hry si ještě budeme muset počkat, ale pravděpodobně ne příliš dlouho, neboť termín vydání se nezadržitelně blíží. Vývojáři sice nezveřejnili konkrétní datum, ale uvedli, že se dočkáme před letošními vánočními svátky. To přitom není náhoda. Nejen, že se hry před Vánoci lépe prodávají, ale především by v této době měla být uvedena na trh nová generace herních konzolí od Sony a Microsoftu.
 
 
To znamená, že nadcházející Assassin's Creed bude „multigenerační“ titul dostupný jak pro PlayStation 4 a Xbox One, tak PlayStation 5 a Xbox Series X. Zkrátka ovšem nepřijdou ani hráči s PC, i pro ně totiž vyjde Assassin's Creed Valhalla – ke stažení bude z Epic Game Store a uPlay. V neposlední řadě bude hra dostupná také na streamovacích platformách uPlay+ a Google Stadia.
 
Nejnovější díl akční série nás poprvé zavede do období raného středověku. Hráč se ocitne v roli Eivora, divokého vikingského nájezdníka a vůdce klanu Norsemenů, který se v 9. století našeho letopočtu vydal přes ledové Severní moře z Norska do Anglie. Úkolem hráče bude jak usídlení a shánění zdrojů, tak boj proti Sasům včetně krále Alfréda Velikého. I samotný název hry pochází ze severské mytologie, jako valhala bylo totiž označováno sídlo germánského boha Odina a ráj hrdinů válečníků.
 
 
Ubisoft slíbil nové herní možnosti, jako jsou nájezdy, budování osad pro rozšíření říše nebo politický vliv, který hráč bude moct ovlivnit třeba spojenectvím. Hlavní hrdina může být mužského či ženského pohlaví a k dispozici budou široké možnosti přizpůsobení včetně vlasů, tetování, válečných barev a výbavu. Z traileru je patrné, že kromě klasických herních prvků ze série Assassin's Creed (např. plížení a tichý boj), bude nový díl mnohem krvavější. S větším počtem nepřátel se bude možné vypořádat pomocí dvou zbraní najednou a dalším novým prvkem bude výběr dialogů, který může ovlivnit další vývoj hry.
 
Pokud chcete být mezi prvními, kdo si zahraje Assassin's Creed Valhalla, můžete si hru předobjednat a získat přístup k bonusové misi Way of the Berserker, kde Eivor při cestě za odplatou spojí síly se severským bojovníkem berserkem. K dispozici budou čtyři varianty hry včetně sběratelské edice, která obsahuje mimo jiné box, dvě figurky (větší o výšce 30 cm) a CD se soundtrackem.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře