Assassin’s Creed Kingdom se podívá za Vikingy

Assassin’s Creed Kingdom se podívá za Vikingy
, , aktualita
Vikingové dali světu mytologii, bez které by nebylo dnešní fantasy a v podstatě ani sci-fi tím, čím je. Pokud se tak má příští Assassin’s Creed pohroužit do jejich světa, bude mít rozhodně z čeho čerpat, a to v díle Kingdom. 
K oblíbeným
reklama
Hlavní zpráva je ta, že nastává menší pauza a že letos žádný nový Assassin’s Creed nebude, alespoň žádný hlavní titul. Od roku 2009 Ubisoft přitom vynechal pouze jeden rok, a to 2016, v němž nepředstavil nový díl z hlavní série. Poté následovaly dobře známé a úspěšné tituly Origins a Odyssey, takže můžeme být zvědaví na to, jak se na Kingdom podepíše roční pauza. Je možné, že jedním z důvodů je i to, že nový díl už bude určen pro herní konzole příští generace. 
 
 
Aby bylo jasno, Assassin’s Creed Kingdom dosud nebyl oficiálně odhalen, ale úniky informací o chystaných hrách této série jsou běžné a obvykle i pravdivé. A jak už bylo řečeno, pokud se má Ubisoft po Egyptu a Řecku zaměřit i na starověkou/středověkou Skandinávii, těžko výběrem takového tématu šlápne vedle.  
 
Kde se však objevila informace o titulu Kingdom? Jde o plakát ze hry The Division 2, který ukazuje Vikinga třímajícího artefakt Jablko Ráje, který je známý právě ze série Assassin’s Creed. Nepřehlédnutelný nápis Valhalla už je tu skoro i navíc. Server Kotaku pak potvrzuje, že dle jeho zdrojů jde opravdu o teaser pro příští hlavní titul série. 
 
V tomto roce se tak Ubisoft zaměří na další vývoj svého titulu Assassin’s Creed Odyssey, pro nějž si chystá nový obsah. Je třeba ještě poznamenat, že Kingdom je zatím jen pracovní název a může to být prostě jen kódové označení, takže samotná hra se bude jmenovat jinak. Ostatně čistě pod slovem Kingdom bychom si Vikingy těžko představili, i když to samé platí pro Origins a Ptolemaiovský Egypt na rozdíl od Odysey. 
 
Zdroj: PCGamesN 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven Kryptoměna IOTA opět hacknuta, systém transakcí byl zastaven
Kryptoměny jsou zde pořád s námi a s tím i hackerské útoky. Další z nich dopadl na kryptoměnu IOTA, jejíž systémy byly hacknuty už podruhé a nyní to vedlo k zastavení systému. IOTA tak teď nefunguje a nelze potvrzovat transakce.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077 NVIDIA připravila zvláštní edici karet pro Cyberpunk 2077
Aktualizováno: Během víkendu proběhla zajímavá výměna Tweetů mezi oficiálním účtem hry Cyberpunk 2077 a NVIDIA GeForce. Můžeme z toho vyčíst, že se snad chystá speciální verze herních karet právě pro tuto hru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.) Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.)
Chcete získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková je naše Týdenní šance, tentokrát se společností QNAP. Odpovězte do 23.2. na soutěžní otázky a zařaďte se do slosování o mobilní NAS QNAP QGenie QG-103N.
Včera, soutěž, Karel Polívka
Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům
Ekologičtí aktivisté jakoby se nemohli shodnout na tom, co je vlastně ekologické. Na jednu stranu by moc chtěli elektrická auta, ale nechtějí, aby se pro ně stavěly továrny. Tesla tak musí pozastavit výrobu německé Gigafactory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry
Jak se šuškalo, tak se i stalo a společnost Nvidia skutečně přišla s novými mobilními čipy GeForce MX330 a MX350. Ty jsou postaveny na architektuře Pascal a znatelně zvyšují počty svých CUDA jader.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář