Assassin’s Creed Kingdom se podívá za Vikingy

Assassin’s Creed Kingdom se podívá za Vikingy
, , aktualita
Vikingové dali světu mytologii, bez které by nebylo dnešní fantasy a v podstatě ani sci-fi tím, čím je. Pokud se tak má příští Assassin’s Creed pohroužit do jejich světa, bude mít rozhodně z čeho čerpat, a to v díle Kingdom. 
K oblíbeným
reklama
Hlavní zpráva je ta, že nastává menší pauza a že letos žádný nový Assassin’s Creed nebude, alespoň žádný hlavní titul. Od roku 2009 Ubisoft přitom vynechal pouze jeden rok, a to 2016, v němž nepředstavil nový díl z hlavní série. Poté následovaly dobře známé a úspěšné tituly Origins a Odyssey, takže můžeme být zvědaví na to, jak se na Kingdom podepíše roční pauza. Je možné, že jedním z důvodů je i to, že nový díl už bude určen pro herní konzole příští generace. 
 
 
Aby bylo jasno, Assassin’s Creed Kingdom dosud nebyl oficiálně odhalen, ale úniky informací o chystaných hrách této série jsou běžné a obvykle i pravdivé. A jak už bylo řečeno, pokud se má Ubisoft po Egyptu a Řecku zaměřit i na starověkou/středověkou Skandinávii, těžko výběrem takového tématu šlápne vedle.  
 
Kde se však objevila informace o titulu Kingdom? Jde o plakát ze hry The Division 2, který ukazuje Vikinga třímajícího artefakt Jablko Ráje, který je známý právě ze série Assassin’s Creed. Nepřehlédnutelný nápis Valhalla už je tu skoro i navíc. Server Kotaku pak potvrzuje, že dle jeho zdrojů jde opravdu o teaser pro příští hlavní titul série. 
 
V tomto roce se tak Ubisoft zaměří na další vývoj svého titulu Assassin’s Creed Odyssey, pro nějž si chystá nový obsah. Je třeba ještě poznamenat, že Kingdom je zatím jen pracovní název a může to být prostě jen kódové označení, takže samotná hra se bude jmenovat jinak. Ostatně čistě pod slovem Kingdom bychom si Vikingy těžko představili, i když to samé platí pro Origins a Ptolemaiovský Egypt na rozdíl od Odysey. 
 
Zdroj: PCGamesN 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru
Miliony počítačů známých značek, jako je např. Dell, mohou být hackery napadeny kvůli chybě v diagnostickém softwaru dodávaném třetí stranou. Jde o aplikace postavené na programu PC-Doctor Toolbox.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android
V rozhovoru pro Village Global se Bill Gates rozhovořil i o svých největších chybách, které ve světě IT provedl. Jednou z těch největších je fakt, že Microsoft nikdy nevytvořil něco jako operační systém Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele
S rozmachem robotiky přicházejí různí pomocníci třeba i do oblasti zemědělství. Inženýr z Japonska se například nechal inspirovat kachnami a vytvořil malého robota, který slouží k opečovávání rýžových políček.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope
Event Horizon Telescope dokázal přinést vůbec první snímek supermasivní černé díry, respektive jejího bezprostředního ještě pozorovatelného okolí. Nyní se hledá další cíl pro tento virtuální teleskop skládající se ze zařízení umístěných po celém světě.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA
Nedávno jsme zjistili, že firma AMD dává ruce pryč od čínského podniku se společnou majetkovou účastí, který mohl v posledních letech vyrábět procesory x86 architektury Zen. Nyní je už jasné, že takový krok byl nevyhnutelný.
Včera, aktualita, Jan Vítek