Assassin’s Creed Kingdom se podívá za Vikingy

Assassin’s Creed Kingdom se podívá za Vikingy
, , aktualita
Vikingové dali světu mytologii, bez které by nebylo dnešní fantasy a v podstatě ani sci-fi tím, čím je. Pokud se tak má příští Assassin’s Creed pohroužit do jejich světa, bude mít rozhodně z čeho čerpat, a to v díle Kingdom. 
K oblíbeným
reklama
Hlavní zpráva je ta, že nastává menší pauza a že letos žádný nový Assassin’s Creed nebude, alespoň žádný hlavní titul. Od roku 2009 Ubisoft přitom vynechal pouze jeden rok, a to 2016, v němž nepředstavil nový díl z hlavní série. Poté následovaly dobře známé a úspěšné tituly Origins a Odyssey, takže můžeme být zvědaví na to, jak se na Kingdom podepíše roční pauza. Je možné, že jedním z důvodů je i to, že nový díl už bude určen pro herní konzole příští generace. 
 
 
Aby bylo jasno, Assassin’s Creed Kingdom dosud nebyl oficiálně odhalen, ale úniky informací o chystaných hrách této série jsou běžné a obvykle i pravdivé. A jak už bylo řečeno, pokud se má Ubisoft po Egyptu a Řecku zaměřit i na starověkou/středověkou Skandinávii, těžko výběrem takového tématu šlápne vedle.  
 
Kde se však objevila informace o titulu Kingdom? Jde o plakát ze hry The Division 2, který ukazuje Vikinga třímajícího artefakt Jablko Ráje, který je známý právě ze série Assassin’s Creed. Nepřehlédnutelný nápis Valhalla už je tu skoro i navíc. Server Kotaku pak potvrzuje, že dle jeho zdrojů jde opravdu o teaser pro příští hlavní titul série. 
 
V tomto roce se tak Ubisoft zaměří na další vývoj svého titulu Assassin’s Creed Odyssey, pro nějž si chystá nový obsah. Je třeba ještě poznamenat, že Kingdom je zatím jen pracovní název a může to být prostě jen kódové označení, takže samotná hra se bude jmenovat jinak. Ostatně čistě pod slovem Kingdom bychom si Vikingy těžko představili, i když to samé platí pro Origins a Ptolemaiovský Egypt na rozdíl od Odysey. 
 
Zdroj: PCGamesN 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková