www.svethardware.cz
>
>
>

Virální hoax na Twitteru zamyká účty, neměňte rok narození na 2007

Virální hoax na Twitteru zamyká účty, neměňte rok narození na 2007
, , aktualita
Twitterem se šíří hoax, který zablokoval účet nejednoho uživatele této sociální sítě. Vybízí ke změně roku narození na 2007, což by mělo přinést nové barvy. Twitter místo toho uživateli zablokuje účet.
K oblíbeným
reklama
Někdy je skutečně s podivem, co dokáží lidé vymyslet. Někdo si všiml jedné naprosto legitimní vlastnosti sociální sítě Twitter, kterou se rozhodl zneužít k šíření domnělého easter eggu, přičemž ve skutečnosti tomu tak nebylo. Ten sliboval, že když si uživatel změní svůj rok narození na hodnotu 2007, dočká se jiného barevného schématu v Twitteru. Sociální síť však takové účty zablokovala.
 
Twitter logo
 
Pokud se ptáte, proč by to kvůli datu narození dělala, odpověď je překvapivě jednoduchá. Twitter není pro děti a v podmínkách jasně stanoví, že jej mohou využívat jen lidé starší 13 let. A protože rok narození 2007 znamená, že je uživateli dnes (v roce 2019) jen 12 let, nemůže Twitter používat a jeho účet je sociální sítí zablokován. Zatím není jasné, kolik lidí se takto nachytalo, nicméně jeden z propagujících tweetů se dočkal několika desítek tisíc retweetů. Twitter už své uživatele varuje, aby neskákali na špek, a že jejich účet bude kvůli nastavenému mladému věku zablokován. A odblokování vyžaduje zbytečně vyplňování formulářů, které by si člověk mohl ušetřit.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář