reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Windows 7 Beta volně ke stažení, přechod z Vista bude prý zdarma

10.1.2009, Jan Černý, aktualita
Windows 7 Beta volně ke stažení, přechod z Vista bude prý zdarma
Přestože je oficiální uvedení plánované až na konec letošního roku, můžete si už nyní vyzkoušet nový operační systém společnosti Microsoft. Momentálně je k dispozici zdarma beta verze build číslo 7000. Po aktivaci (máte na ni 30 dnů od instalace)...
Přestože je oficiální uvedení plánované až na konec letošního roku, můžete si už nyní vyzkoušet nový operační systém společnosti Microsoft. Momentálně je k dispozici zdarma beta verze build číslo 7000. Po aktivaci (máte na ni 30 dnů od instalace) bude funkční do 1. srpna 2009. Současně s tímto downloadem se na na internetu objevilo několik spekulací o tom, že za určitých podmínek bude upgrade z Vista na Windows 7 zdarma. Tato nabídka bude údajně platit pro všechny, kteří si zakoupí po prvním červenci 2009 Microsoft Windows Vista OEM Premium, Bussiness a Ultimate.


Lidová tvorba: startovací obrazovka Windows 7

Betaverzi si můžete stáhnout z oficiálních stránek společnosti Microsoft v podobě ISO obrazu. Ten stačí vypálit na DVD nosič a začít instalovat. Doporučujeme být při testování opatrní a stáhnout veškeré záplaty a aktualizace. K zatím odhaleným chybám patří poškození MP3 souboru s delším popiskem (ID3 tag). Za to může chyba v přehrávači Windows Media Player 12 (opravné balíčky KB961267 pro x86 a x64 níže).


Download:


Zdroj: Microsoft, Neowin, Notechie


Zprávy Google - zde můžete nastavit sledování magazínu Svět hardware.
reklama
reklama