World of Warcraft Classic byl spuštěn, chystá se oslava 15. výročí

World of Warcraft Classic byl spuštěn, chystá se oslava 15. výročí
, , aktualita
Blizzardi právě zprovoznili World of Warcraft Classic pro hráče po celém světě. Hra je k dispozici pro všechny předplatitele World of Warcraft zdarma a nabídne podobu z roku 2006 po aktualizaci Drums of War.
K oblíbeným
reklama
World of Warcraft Classic se tak vrací do roku 2006, kdy ještě neexistovaly jeho expanze a přišla aktualizace zvaná Drums of War, čili verze 1.12.0. Blizzardi chtějí na tuto klasickou verzi nalákat jak veterány, tak nováčky, kteří se chtějí podívat na to, z čeho se WoW vyvinul do dnešní podoby. 
 
 
Studio Blizzard si nemůže zatím stěžovat na nezájem lidí, neboť ještě před zprovozněním serverů pro World of Warcraft Classic si na dva miliony lidí vytvořilo novou herní postavu. Právě kvůli tomu ale vývojáři varují, že servery mohou být zpočátku plné s dlouhými čekacími frontami. 
 
 
To se nakonec vyplnilo, neboť server PC Gamer hlásí, že některé servery pro WoW Classic mají i více než hodinové fronty, v nichž najednou čeká i přes 10.000 zájemců. To má navíc svůj vliv i na výkon v případě, že na nás konečně přijde řada, kvůli čemuž je "téměř nemožné dokončit questy, které zahrnují zabíjení monster".  
 
 
WoW Classic přichází také v oslavě 15. výročí spuštění první verze této online hry, i když do té ještě zbývá několik měsíců. Blizzardi také chystají oslavu jako událost přímo ve hře, a to v poslední expanzi Battle for Azeroth. Plánuje se speciální raid pro hráče s postavami na nejvyšší možné úrovni, kde se ukáží někteří z nejmocnějších nepřátelských bossů v historii WoW. Pro tento účel bude hra udělovat jisté časově omezené bonusy. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Včera, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Včera, aktualita, Milan Šurkala