World of Warcraft Classic byl spuštěn, chystá se oslava 15. výročí

World of Warcraft Classic byl spuštěn, chystá se oslava 15. výročí
, , aktualita
Blizzardi právě zprovoznili World of Warcraft Classic pro hráče po celém světě. Hra je k dispozici pro všechny předplatitele World of Warcraft zdarma a nabídne podobu z roku 2006 po aktualizaci Drums of War.
K oblíbeným
reklama
World of Warcraft Classic se tak vrací do roku 2006, kdy ještě neexistovaly jeho expanze a přišla aktualizace zvaná Drums of War, čili verze 1.12.0. Blizzardi chtějí na tuto klasickou verzi nalákat jak veterány, tak nováčky, kteří se chtějí podívat na to, z čeho se WoW vyvinul do dnešní podoby. 
 
 
Studio Blizzard si nemůže zatím stěžovat na nezájem lidí, neboť ještě před zprovozněním serverů pro World of Warcraft Classic si na dva miliony lidí vytvořilo novou herní postavu. Právě kvůli tomu ale vývojáři varují, že servery mohou být zpočátku plné s dlouhými čekacími frontami. 
 
 
To se nakonec vyplnilo, neboť server PC Gamer hlásí, že některé servery pro WoW Classic mají i více než hodinové fronty, v nichž najednou čeká i přes 10.000 zájemců. To má navíc svůj vliv i na výkon v případě, že na nás konečně přijde řada, kvůli čemuž je "téměř nemožné dokončit questy, které zahrnují zabíjení monster".  
 
 
WoW Classic přichází také v oslavě 15. výročí spuštění první verze této online hry, i když do té ještě zbývá několik měsíců. Blizzardi také chystají oslavu jako událost přímo ve hře, a to v poslední expanzi Battle for Azeroth. Plánuje se speciální raid pro hráče s postavami na nejvyšší možné úrovni, kde se ukáží někteří z nejmocnějších nepřátelských bossů v historii WoW. Pro tento účel bude hra udělovat jisté časově omezené bonusy. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou
Zakladatel Mozilly Brendan Eich přichází s dalším svým zajímavým produktem. Představil finální verzi prohlížeče Brave, který cílí nejen na soukromí, ale také na reklamy. Za jejich sledování vám bude platit vlastní kryptoměnou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů
Ochota firem se dělit o testovací vzorky svého nového hardwaru se případ od případu značně liší. AMD s velkou ochotou poskytovalo celé testovací sestavy v případě prvních dvou generací Ryzenů. Nyní je to už mnohem horší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11 NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11
O NUC v podání firmy AMD bychom asi správně neměli mluvit, neboť to je formát vymyšlený Intelem pro jeho vlastní minipočítače. Nicméně označení NUC už se vžilo pro malé desktopy určité velikosti a ty nyní konečně dorazí s Ryzeny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows
Společnost IBM zveřejnila závěry svého interního experimentu, který zkoumal výkon zaměstnanců vybavených počítači Mac s příslušným operačním systémem a klasickými PC se systémem Windows. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2 Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře