World of Warcraft Classic byl spuštěn, chystá se oslava 15. výročí

World of Warcraft Classic byl spuštěn, chystá se oslava 15. výročí
, , aktualita
Blizzardi právě zprovoznili World of Warcraft Classic pro hráče po celém světě. Hra je k dispozici pro všechny předplatitele World of Warcraft zdarma a nabídne podobu z roku 2006 po aktualizaci Drums of War.
K oblíbeným
reklama
World of Warcraft Classic se tak vrací do roku 2006, kdy ještě neexistovaly jeho expanze a přišla aktualizace zvaná Drums of War, čili verze 1.12.0. Blizzardi chtějí na tuto klasickou verzi nalákat jak veterány, tak nováčky, kteří se chtějí podívat na to, z čeho se WoW vyvinul do dnešní podoby. 
 
 
Studio Blizzard si nemůže zatím stěžovat na nezájem lidí, neboť ještě před zprovozněním serverů pro World of Warcraft Classic si na dva miliony lidí vytvořilo novou herní postavu. Právě kvůli tomu ale vývojáři varují, že servery mohou být zpočátku plné s dlouhými čekacími frontami. 
 
 
To se nakonec vyplnilo, neboť server PC Gamer hlásí, že některé servery pro WoW Classic mají i více než hodinové fronty, v nichž najednou čeká i přes 10.000 zájemců. To má navíc svůj vliv i na výkon v případě, že na nás konečně přijde řada, kvůli čemuž je "téměř nemožné dokončit questy, které zahrnují zabíjení monster".  
 
 
WoW Classic přichází také v oslavě 15. výročí spuštění první verze této online hry, i když do té ještě zbývá několik měsíců. Blizzardi také chystají oslavu jako událost přímo ve hře, a to v poslední expanzi Battle for Azeroth. Plánuje se speciální raid pro hráče s postavami na nejvyšší možné úrovni, kde se ukáží někteří z nejmocnějších nepřátelských bossů v historii WoW. Pro tento účel bude hra udělovat jisté časově omezené bonusy. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík
Při chlazení tekutým dusíkem se obecně na estetiku nehraje, ostatně jde vesměs o pokusy či snahy o překonání rekordů, takže důraz se klade především na funkčnost a většinou postačí kus vhodně tvarovaného kovu. Max Parisotto je ale jiného názoru.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu 16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu
AMD se v případě architektury Zen vydala cestou vícečipových procesorů, což od generace Ryzen 3000 poznali i uživatelé běžných desktopů. Dosud ale nebylo jasné, kolik přesně může AMD tímto přístupem ušetřit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl
Od největšího německého prodejce elektroniky Mindfactory máme další čísla prodejů procesorů AMD a Intel. Zatímco díky serverům, sestavám a notebookům celosvětově Intel i nadále drtí AMD, v prodejích kusových procesorů je tomu naopak.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek