www.svethardware.cz
>
>
>
>

Yi Outdoor Camera: ochrání dům za každého počasí

Yi Outdoor Camera: ochrání dům za každého počasí
, , aktualita
Společnost Yi Technology, která byla dlouho spojena s Xiaomi, uvádí novou venkovní kameru, která je určena k ochraně domácnosti. Nahrává ve Full HD a záznam může ukládat do cloudu, nechybí přitom ani noční vidění.
K oblíbeným
reklama
Čínský startup Yi Technology nepřestává dodávat nové produkty ani po ukončení spolupráce s Xiaomi. V nabídce má různé akční, panoramatické či palubní kamery, ale také domácí kamery sloužící k ochraně rodiny i majetku. A právě do poslední kategorie patří Yi Outdoor Camera. Jak už název napovídá, určena je pro instalaci ve venkovním prostředí, může tedy pomoci ohlídat okolí domu či zahradu. Díky modernímu minimalistickému designu nebude domu rozhodně dělat ostudu a flexibilní držák potom umožňuje natočení tím směrem, který uživatel potřebuje. Robustní konstrukce vydrží rozmary počasí, jako je slunečno, mráz nebo deštivo. Výrobce uvádí provozní teplotu od -15 do +50 °C a certifikaci IP65, která potvrzuje odolnost proti prachu a vodě.
 
 
Kamera nahrává obsah ve Full HD rozlišení (1080p) při úhlu záběru 110 stupňů a funguje také za nízkého osvětlení, kdy je využíváno noční vidění se snímkovací frekvencí 20 fps a viditelností 15 metrů. Obsah je odesílán do cloudu, kde je zašifrován a dostupný z libovolného zařízení, takže ani při krádeži či poškození kamery nepřijde uživatel o záznam. Přístup ke službě Yi Cloud je zpoplatněn, první měsíc však uživatel může vyzkoušet bezplatně. Kromě toho jsou videa ukládána na místní úložiště o kapacitě 8 až 32 GB, přičemž postupným promazáváním starších záznamů je zajištěno, že volné místo nikdy nedojde.
 
Kamera podporuje Wi-Fi, která umožňuje bezdrátové propojení s mobilní aplikací Yi Home Camera (dostupná pro iOS 7.0 a Android 4.4 nebo vyšší), stejně jako s počítačovým programem Yi. Kameru lze tedy ovládat na dálku, stejně tak může uživatel dostávat inteligentní upozornění na pohyb nebo sledovat živý stream ukazující dění v okolí domu. K dispozici je také automatický alarm, který by měl odradit zloděje či jiného narušitele. Také je možné propojení s více zařízeními a účty, takže k jedné kameře může přistupovat třeba více členů domácnosti. Po instalaci na zeď je nutné kameru ještě připojit k elektrické síti, k čemuž slouží dodávaný třímetrový kabel.
 
Yi Outdoor Camera se začala na vybraných trzích prodávat za 99 dolarů, v přepočtu necelých 2 200 Kč bez DPH.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ministerstvu shořel server pro žádosti kvůli COVIDu, neběžel přes 1,5 dne Ministerstvu shořel server pro žádosti kvůli COVIDu, neběžel přes 1,5 dne
Český Internet baví další problém při řešení koronavirové krize. Nečekané chyby vykazují systémy pro registraci k očkování i server pro podávání kompenzačních žádostí. Ten to ve čtvrtek vzdal a shořel.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Microsoft bude vyvíjet autonomní auta s GM a Cruise Microsoft bude vyvíjet autonomní auta s GM a Cruise
Microsoft je další společností, která se chce podílet na vývoji autonomních vozů. Své síly spojí s projektem Cruise, za kterým stojí automobilka General Motors a spolupracuje např. i s japonskou Hondou.
22.1.2021, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Malwarebytes napadeno stejnými hackery, kteří stojí za hackem na SolarWinds Malwarebytes napadeno stejnými hackery, kteří stojí za hackem na SolarWinds
Nedávno jsme se dozvěděli o velkém hacku serverů firmy SolarWinds, která pak nevědomky přibalovala ke své aplikaci Orion malware. Stejná skupina hackerů napadla i systémy společnosti Malwarebytes.
22.1.2021, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA potvrzuje, že nebude žádná RTX 3060 Founders Edition NVIDIA potvrzuje, že nebude žádná RTX 3060 Founders Edition
NVIDIA se opravdu nechystá vypustit do světa svou vlastní verzi karty GeForce RTX 3060 Founders Edition, takže tu budou pouze modely od AIB partnerů této společnosti. Můžeme se také ptát, jestli vůbec bude platit stanovená cena.
22.1.2021, aktualita, Jan Vítek
Intel potvrdil svůj záměr vyrábět Alder Lake od druhé poloviny roku Intel potvrdil svůj záměr vyrábět Alder Lake od druhé poloviny roku
Intel už se chystá vrhnout na trh generaci Rocket Lake-S pro desktopy a chystá také Tiger Lake-H s osmi jádry pro notebooky, ovšem poté by se po delší době už měla na trhu sejít společná mobilní i desktopová generace, Alder Lake.
22.1.2021, aktualita, Jan Vítek