www.svethardware.cz
>
>
>
>

Yi Outdoor Camera: ochrání dům za každého počasí

Yi Outdoor Camera: ochrání dům za každého počasí
, , aktualita
Společnost Yi Technology, která byla dlouho spojena s Xiaomi, uvádí novou venkovní kameru, která je určena k ochraně domácnosti. Nahrává ve Full HD a záznam může ukládat do cloudu, nechybí přitom ani noční vidění.
K oblíbeným
reklama
Čínský startup Yi Technology nepřestává dodávat nové produkty ani po ukončení spolupráce s Xiaomi. V nabídce má různé akční, panoramatické či palubní kamery, ale také domácí kamery sloužící k ochraně rodiny i majetku. A právě do poslední kategorie patří Yi Outdoor Camera. Jak už název napovídá, určena je pro instalaci ve venkovním prostředí, může tedy pomoci ohlídat okolí domu či zahradu. Díky modernímu minimalistickému designu nebude domu rozhodně dělat ostudu a flexibilní držák potom umožňuje natočení tím směrem, který uživatel potřebuje. Robustní konstrukce vydrží rozmary počasí, jako je slunečno, mráz nebo deštivo. Výrobce uvádí provozní teplotu od -15 do +50 °C a certifikaci IP65, která potvrzuje odolnost proti prachu a vodě.
 
 
Kamera nahrává obsah ve Full HD rozlišení (1080p) při úhlu záběru 110 stupňů a funguje také za nízkého osvětlení, kdy je využíváno noční vidění se snímkovací frekvencí 20 fps a viditelností 15 metrů. Obsah je odesílán do cloudu, kde je zašifrován a dostupný z libovolného zařízení, takže ani při krádeži či poškození kamery nepřijde uživatel o záznam. Přístup ke službě Yi Cloud je zpoplatněn, první měsíc však uživatel může vyzkoušet bezplatně. Kromě toho jsou videa ukládána na místní úložiště o kapacitě 8 až 32 GB, přičemž postupným promazáváním starších záznamů je zajištěno, že volné místo nikdy nedojde.
 
Kamera podporuje Wi-Fi, která umožňuje bezdrátové propojení s mobilní aplikací Yi Home Camera (dostupná pro iOS 7.0 a Android 4.4 nebo vyšší), stejně jako s počítačovým programem Yi. Kameru lze tedy ovládat na dálku, stejně tak může uživatel dostávat inteligentní upozornění na pohyb nebo sledovat živý stream ukazující dění v okolí domu. K dispozici je také automatický alarm, který by měl odradit zloděje či jiného narušitele. Také je možné propojení s více zařízeními a účty, takže k jedné kameře může přistupovat třeba více členů domácnosti. Po instalaci na zeď je nutné kameru ještě připojit k elektrické síti, k čemuž slouží dodávaný třímetrový kabel.
 
Yi Outdoor Camera se začala na vybraných trzích prodávat za 99 dolarů, v přepočtu necelých 2 200 Kč bez DPH.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Včera, aktualita, Jan Vítek