www.svethardware.cz
>
>
>
>

YouTube má nový vzhled, logo, umí i vertikální klipy

YouTube má nový vzhled, logo, umí i vertikální klipy
, , aktualita
YouTube se mění. Přináší pozměněný vzhled jak na počítačích, tak i na mobilních telefonech. Zapracovalo se na správném přehrávání vertikálních videosekvencí a po mnoha letech tu máme také nové logo.
K oblíbeným
reklama
YouTube po 12 letech své existence prošel velkými změnami. Některé z nich jste si už možná v posledních dnech i sami všimli. Předně je to jednodušší a čistější design na počítačích, nově k dispozici i v tmavém zbarvení. Máme zde méně efektů, formulářů, rámečků a podobně. Nová platforma, na které je YouTube nyní postaven, také umožňuje snazší přidávání a rychlejší přidávání dalších funkcí. Změnilo se také logo. Místo bílého Tube na červeném pozadí je nyní celý nápis černý a před ním je známé červené tlačítko pro spuštění přehrávání.
 
YouTube logo
 
Z funkčních změn můžeme zmínit to, že změnu rychlosti přehrávání nyní dostala i mobilní aplikace. Naopak z mobilní verze na tu desktopovou by se mělo dostat přehrávání videa v malém okně, zatímco uživatel dále "browsuje" na YouTube. Velmi užitečnou změnou je podpora správného přehrávání vertikálního videa, které využívá více dostupné plochy. I při přehrávání playlistu s různými formáty videa tak dochází k automatické optimalizaci rozmístění. Pracuje se i na dalších vylepšeních jako je podpora nových gest pro ovládání aplikace, např. dvojité poklepání nyní přehrává video zrychleně a posune vás dopředu.
 
Tmavý skin YouTube
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů