www.svethardware.cz
>
>
>
>

YouTube má už 1,5 miliardy přihlášených uživatelů denně

YouTube má už 1,5 miliardy přihlášených uživatelů denně
, , aktualita
Server YouTube roste a nyní má už 1,5 miliardy přihlášených uživatelů denně. Chystá se také rozšíření služby YouTube Red o další pořady. V neposlední řadě se pracuje i na podpoře virtuální reality. 
K oblíbeným
reklama
YouTube zveřejnil několik zajímavých statistik a cílů do budoucna. Dosáhl neuvěřitelného počtu 1,5 miliardy přihlášených uživatelů denně. To je každý pátý člověk na planetě. Jen na mobilních zařízeních ho lidé sledují více než hodinu denně. Poněvadž se dnes hodně mluví o virtuální realitě, YouTube nechce zůstat pozadu. Představuje koncept VR180, který nepracuje s kompletním 360stupňovým záběrem, ale jen s tím, co je před člověkem. Výhodou má být nižší cena kamer schopných omezeného záběru.  Takové kamery už má chystat LG, Yi nebo Lenovo a cena se bude řádově pohybovat jen ve stovkách dolarů. 
 
YouTube logo
 
Zapracovalo se také na prezentaci. Změn dozná desktopová i mobilní verze YouTube, hovoří se o tmavém skinu a lepším přehrávání vertikálních videí. Snazší bude také sdílení a v USA dojde k rozšíření působnosti YouTube TV. V neposlední řadě se předplatné YouTube Red stane opět o něco atraktivnějším, neboť k 37 výhradním pořadům přibyde dalších 12. 
 
reklama
Nejnovější články
Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů
I když streamovací služba Amazon Music není tak známá jako např. Spotify nebo Apple Music, je docela dobře možné, že se v tomto roce stane dvojkou a předběhne službu od Applu. Dosáhla už totiž na 55 milionů platících předplatitelů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50 ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50
Zaměstnanci nizozemské společnosti ASML se nemusí obávat, že by v nejbližších letech neměli co na práci. O EUV skenery je zájem a ten se bude jen zvyšovat, jak se rozroste i výroba pomocí EUV litografie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon
Společnost AMD vypustila do světa ovladače Radeon Adrenalin 20.1.1, které opravují čtyři závažné bezpečnostní chyby, ale o tom se v changelogu nedozvíme. Jedná se však o chyby v knihovně samotných ovladačů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, starší tituly můžeme hrát zdarma Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, starší tituly můžeme hrát zdarma
Vývojáři VR titulu Half-Life: Alyx se rozhodli, že se nechají zpovídat na Redditu v rámci AMA (Ask Me Anything), takže můžeme očekávat, že se z odpovědí dozvíme řadu novinek. A vedle toho si můžeme předchozí díly zahrát zdarma. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
EVGA RTX 2060 KO přichází i s GPU TU104 a ne s TU106, má to vliv na výkon? EVGA RTX 2060 KO přichází i s GPU TU104 a ne s TU106, má to vliv na výkon?
Velice zajímavé věci se dějí nejen mezi novými Radeony RX 5600 XT, ale také mezi kartami NVIDIA GeForce RTX 2060. Některé EVGA GeForce RTX 2060 KO totiž jsou vybaveny čipy, které by jim vůbec neměly příslušet. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář