www.svethardware.cz
>
>
>

Začíná podzimní výprodej na Steamu, GoGu a dalších obchodech

Začíná podzimní výprodej na Steamu, GoGu a dalších obchodech
, , aktualita
S přicházejícím černým pátkem, který tento rok už opravdu masivně pronikl i do českých obchodů, byly spuštěny i slevové akce v herních obchodech a především tedy na Steamu. V pozadí ale nejsou ani GoG, Origin a další. 
K oblíbeným
reklama
Máme tu tak především každoroční Steam Autumn Sale, čili podzimní výprodej, který bude probíhat do 28. listopadu do 19:00, takže času na výběr máte dost. Slevové akce jako obvykle nejsou omezeny hojností nabídky, takže se opravdu nemusíte bát, že by vám jiní kýženou hru vykoupili. 
 
 
Na Steamu se také můžeme zúčastnit nominování her do Steam Awards, a to ve 12 různých kategoriích. Opět tu však nemáme obvyklé nudné kategorie jako nejlepší RPG/FPS/MOBA, atd. Jsou tu ocenění jako „Dost bylo násilí, odložme zbraně“,  „Žrout času“, „Není se za co stydět“, „Stále nová hra“ a jiné. Tyto kategorie jsou pak ještě podrobněji popsány, aby nevznikla mýlka o tom, co mají názvy vůbec představovat. 
 
A co je na Steamu ve slevě? Titulů je jako obvykle přehršle, ale za zaznamenání stojí 50% sleva na The Evil Within 2, 40% sleva z Middle Earth: Shadow of War, rovnou 60 % dolů z ceny Dark Souls III a pak zajímavé slevy na celé řady Fallout, Sniper Elite, Dirt či Resident Evil. 
 
Pak tu máme ale i zlevněný hardware, a to především Steam Link, který se dostal na pouhých 10 procent původní ceny, čili jen 5,49 eur, na Steam Controller je třetinová sleva a to lze ještě kombinovat s další 10 % slevou na balíček těchto dvou zařízení. 
 
Dále mají své slevové akce také obchody GoG, Origin, Ubisoft Store, či Blizzard Shop, takže stačí hledat a vybírat. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP
Společnost Kingston se už dohodla s HP na prodeji své dobře známé herní divize HyperX, která tvoří řadu různých produktů pod danou značkou. Nicméně ne vše, co známe jako HyperX, přejde pod HP. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek