Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Začíná podzimní výprodej na Steamu, GoGu a dalších obchodech

23.11.2017, Jan Vítek, aktualita
Začíná podzimní výprodej na Steamu, GoGu a dalších obchodech
S přicházejícím černým pátkem, který tento rok už opravdu masivně pronikl i do českých obchodů, byly spuštěny i slevové akce v herních obchodech a především tedy na Steamu. V pozadí ale nejsou ani GoG, Origin a další. 
Máme tu tak především každoroční Steam Autumn Sale, čili podzimní výprodej, který bude probíhat do 28. listopadu do 19:00, takže času na výběr máte dost. Slevové akce jako obvykle nejsou omezeny hojností nabídky, takže se opravdu nemusíte bát, že by vám jiní kýženou hru vykoupili. 
 
 
Na Steamu se také můžeme zúčastnit nominování her do Steam Awards, a to ve 12 různých kategoriích. Opět tu však nemáme obvyklé nudné kategorie jako nejlepší RPG/FPS/MOBA, atd. Jsou tu ocenění jako „Dost bylo násilí, odložme zbraně“,  „Žrout času“, „Není se za co stydět“, „Stále nová hra“ a jiné. Tyto kategorie jsou pak ještě podrobněji popsány, aby nevznikla mýlka o tom, co mají názvy vůbec představovat. 
 
A co je na Steamu ve slevě? Titulů je jako obvykle přehršle, ale za zaznamenání stojí 50% sleva na The Evil Within 2, 40% sleva z Middle Earth: Shadow of War, rovnou 60 % dolů z ceny Dark Souls III a pak zajímavé slevy na celé řady Fallout, Sniper Elite, Dirt či Resident Evil. 
 
Pak tu máme ale i zlevněný hardware, a to především Steam Link, který se dostal na pouhých 10 procent původní ceny, čili jen 5,49 eur, na Steam Controller je třetinová sleva a to lze ještě kombinovat s další 10 % slevou na balíček těchto dvou zařízení. 
 
Dále mají své slevové akce také obchody GoG, Origin, Ubisoft Store, či Blizzard Shop, takže stačí hledat a vybírat.