Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma

Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma
, , aktualita
Codemasters si pro nás chystají reboot závodní série GRID, jejíž novodobý první díl dorazí na PC a konzole během letošního září. Podívat se už můžeme na první trailer a také na další informace o aktuálních slevách starších dílů. GRID 2 je rovnou zdarma.
K oblíbeným
reklama
Codemasters nám oznamují, že GRID je zpět a v plné síle, kterou poznáme 13. září na PS4, Xbox One a PC. Co můžeme čekat, na to se nyní podíváme. Zveřejněný trailer nám ukáže ze začátku spíše jen pálící se pneumatiky, létající pneumatiky či stopy po pneumatikách, abychom si pak ale prohlédli i krátký záběr, který už vypadá jako ze samotné hry. 
 
 
Ještě před tím ale přichází upozornění, že na Steamu aktuálně probíhá akce, v níž si můžeme koupit kompletní balíček GRID s 86% slevou, čili za 20 eur. Nejlepší nabídka ale platí pro titul GRID 2 z roku 2013, který je k dispozici rovnou zdarma. Je třeba ale spěchat, protože tato nabídka vyprší během několika hodin. 
 
 
Co nám tedy slibuje připravovaný titul? Půjde samozřejmě primárně či snad pouze o závody na okruzích, kde se vyřádíme v různých kategoriích. Vybrat si můžeme běžné verze aut, případně supervozy, GT, Touring, "super-modifikované" či jiné. Codemasters slibují opravdu komplexní model poškození vozů, na němž bude záviset jejich chování, což svým způsobem bude platit také pro protivníky. Pokud tedy někomu načechráte plechy, můžete si jej proti sobě poštvat. 
 
Dále nám Codemasters chtějí nabídnout precizně vyladěnou obtížnost, která bude vyhovovat začátečníkům a v jiném nastavení i hráčům požadujícím více simulaci než arkádu. K tomu si vývojáři najali jako konzultanta Fernanda Alonsa, který se ostatně ve hře také objeví. Bude v ní jednak jeho tým a pak i on sám závodící v Renaultu R26. 
 
Nový GRID dorazí na PC a konzole 13. září. K dispozici bude standardní verze hry a také ultimate, s níž si předplatíme tři sezóny DLC. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.) Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.)
Chcete získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková je naše Týdenní šance, tentokrát se společností QNAP. Odpovězte do 23.2. na soutěžní otázky a zařaďte se do slosování o mobilní NAS QNAP QGenie QG-103N.
Dnes, soutěž, Karel Polívka
Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům
Ekologičtí aktivisté jakoby se nemohli shodnout na tom, co je vlastně ekologické. Na jednu stranu by moc chtěli elektrická auta, ale nechtějí, aby se pro ně stavěly továrny. Tesla tak musí pozastavit výrobu německé Gigafactory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry
Jak se šuškalo, tak se i stalo a společnost Nvidia skutečně přišla s novými mobilními čipy GeForce MX330 a MX350. Ty jsou postaveny na architektuře Pascal a znatelně zvyšují počty svých CUDA jader.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Týdenní šance o dvouvěžový chladič Noctua (10.2. - 16.2.) Týdenní šance o dvouvěžový chladič Noctua (10.2. - 16.2.)
Získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková byla od 10.2. do 16.2. naše Týdenní šance se značkou Noctua, v které jste mohli vyhrát dvouvěžový chladič Noctua NH-D15 chromax.black. Doplněno o vyhodnocení.
Dnes, soutěž, Karel Polívka
Sony se má potýkat s výrobní cenou připravované PS5 Sony se má potýkat s výrobní cenou připravované PS5
Ceny nových herních konzolí jsou obvykle ostře sledované, neboť poměr mezi výrobní a prodejní cenou bývá obvykle velice malý. Nyní se můžeme podívat na to, co se v tomto ohledu povídá o PS5. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek