Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma

Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma
, , aktualita
Codemasters si pro nás chystají reboot závodní série GRID, jejíž novodobý první díl dorazí na PC a konzole během letošního září. Podívat se už můžeme na první trailer a také na další informace o aktuálních slevách starších dílů. GRID 2 je rovnou zdarma.
K oblíbeným
reklama
Codemasters nám oznamují, že GRID je zpět a v plné síle, kterou poznáme 13. září na PS4, Xbox One a PC. Co můžeme čekat, na to se nyní podíváme. Zveřejněný trailer nám ukáže ze začátku spíše jen pálící se pneumatiky, létající pneumatiky či stopy po pneumatikách, abychom si pak ale prohlédli i krátký záběr, který už vypadá jako ze samotné hry. 
 
 
Ještě před tím ale přichází upozornění, že na Steamu aktuálně probíhá akce, v níž si můžeme koupit kompletní balíček GRID s 86% slevou, čili za 20 eur. Nejlepší nabídka ale platí pro titul GRID 2 z roku 2013, který je k dispozici rovnou zdarma. Je třeba ale spěchat, protože tato nabídka vyprší během několika hodin. 
 
 
Co nám tedy slibuje připravovaný titul? Půjde samozřejmě primárně či snad pouze o závody na okruzích, kde se vyřádíme v různých kategoriích. Vybrat si můžeme běžné verze aut, případně supervozy, GT, Touring, "super-modifikované" či jiné. Codemasters slibují opravdu komplexní model poškození vozů, na němž bude záviset jejich chování, což svým způsobem bude platit také pro protivníky. Pokud tedy někomu načechráte plechy, můžete si jej proti sobě poštvat. 
 
Dále nám Codemasters chtějí nabídnout precizně vyladěnou obtížnost, která bude vyhovovat začátečníkům a v jiném nastavení i hráčům požadujícím více simulaci než arkádu. K tomu si vývojáři najali jako konzultanta Fernanda Alonsa, který se ostatně ve hře také objeví. Bude v ní jednak jeho tým a pak i on sám závodící v Renaultu R26. 
 
Nový GRID dorazí na PC a konzole 13. září. K dispozici bude standardní verze hry a také ultimate, s níž si předplatíme tři sezóny DLC. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon
Tohle opravdu nebyl pro Teslu moc dobrý týden, zejména co se týče její energetické divize. Nejprve za hořící solární panely Teslu zažaloval Walmart, nyní své znepokojení vyjádřila i společnost Amazon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
24.8.2019, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek15 komentářů