Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma

Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma
, , aktualita
Codemasters si pro nás chystají reboot závodní série GRID, jejíž novodobý první díl dorazí na PC a konzole během letošního září. Podívat se už můžeme na první trailer a také na další informace o aktuálních slevách starších dílů. GRID 2 je rovnou zdarma.
K oblíbeným
reklama
Codemasters nám oznamují, že GRID je zpět a v plné síle, kterou poznáme 13. září na PS4, Xbox One a PC. Co můžeme čekat, na to se nyní podíváme. Zveřejněný trailer nám ukáže ze začátku spíše jen pálící se pneumatiky, létající pneumatiky či stopy po pneumatikách, abychom si pak ale prohlédli i krátký záběr, který už vypadá jako ze samotné hry. 
 
 
Ještě před tím ale přichází upozornění, že na Steamu aktuálně probíhá akce, v níž si můžeme koupit kompletní balíček GRID s 86% slevou, čili za 20 eur. Nejlepší nabídka ale platí pro titul GRID 2 z roku 2013, který je k dispozici rovnou zdarma. Je třeba ale spěchat, protože tato nabídka vyprší během několika hodin. 
 
 
Co nám tedy slibuje připravovaný titul? Půjde samozřejmě primárně či snad pouze o závody na okruzích, kde se vyřádíme v různých kategoriích. Vybrat si můžeme běžné verze aut, případně supervozy, GT, Touring, "super-modifikované" či jiné. Codemasters slibují opravdu komplexní model poškození vozů, na němž bude záviset jejich chování, což svým způsobem bude platit také pro protivníky. Pokud tedy někomu načechráte plechy, můžete si jej proti sobě poštvat. 
 
Dále nám Codemasters chtějí nabídnout precizně vyladěnou obtížnost, která bude vyhovovat začátečníkům a v jiném nastavení i hráčům požadujícím více simulaci než arkádu. K tomu si vývojáři najali jako konzultanta Fernanda Alonsa, který se ostatně ve hře také objeví. Bude v ní jednak jeho tým a pak i on sám závodící v Renaultu R26. 
 
Nový GRID dorazí na PC a konzole 13. září. K dispozici bude standardní verze hry a také ultimate, s níž si předplatíme tři sezóny DLC. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Včera, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář