www.svethardware.cz
>
>
>
>

Zítra v Londýně startuje X019: dosud největší xboxová událost

Zítra v Londýně startuje X019: dosud největší xboxová událost
, , aktualita
Microsoft zítra odstartuje X019, dosud největší událost spojenou s konzolemi Xbox, ostatně ta dostala podtitulek BIGGEST. INSIDE XBOX. EVER. Uvidíme herní novinky a možná i informace o chystané příští konzoli. 
K oblíbeným
reklama
Především to ale budou nové herní tituly, které si chystají i ve více než deseti herních studiích fungujících pod křídly Microsoftu. Dále to budou novinky ohledně programu Xbox Game Pass a také o projektu xCloud, čili streamování her z cloudu. Potvrzeno již bylo to, že se dočkáme poodhalení titulů Wasteland 3, Microsoft Flight Simulator, Minecraft Dungeons, Sea of Thieves, CrossfireX a Star Wars Jedi: Fallen Order. A zde máme teaser. 
 
​  
Předchozí rok se Microsoft na X018 holedbal především tím, jaká nová herní studia si přidal do svého portfolia. Jsou to inXile Entertainment nebo právě i Obsidian Entertainment, autoři nedávno vypuštěného titulu The Outer Worlds, v jehož případě to vypadá na úspěch. 
 
 
Microsoft tehdy také ohlásil podporu klávesnice a myši na konzoli Xbox One nebo rozšíření nabídky starších her, které si můžeme hrát na aktuální generaci konzolí Xbox. Letos ovšem Microsoft odstartuje jejich poslední rok coby aktuální platformy, neboť je dle očekávání právě během listopadu 2020 nahradí nová konzole vyvíjená v rámci projektu Scarlett. A lze očekávat, že asi bude odhalena právě na X020. 
 
My ovšem o nové konzoli víme jen velice málo a to už mnohem více víme o chystané PlayStation 5. Čili Microsoft by mohl tento rest dohonit a také přidat k dobru nějaké šťavnaté detaily. Ostatně z xboxové divize už přestalo být malé, ošklivé a otloukané káčátko a v tomto roce bylo skutečně znát, že Microsoft se rozhodl ji začít rozvíjet a připravit se na nový souboj se Sony. 
 
X2019 odstartuje zítra ve 21:00 našeho času. Sledovat ji budeme moci třeba na youtubovém kanálu Xboxu.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Další IT útok na nemocnice, napaden byl americký řetězec UHS Další IT útok na nemocnice, napaden byl americký řetězec UHS
Není to dávno, co jsme zaznamenali útok pomocí ransomwaru na německou nemocnici, v důsledku čehož měla zemřít jedna pacientka. Nyní byl napaden řetězec mnoha nemocnic od UHS ve Spojených státech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Xbox si rezervuje 20 % z SSD pro systém, Microsoft s vývojem konzolí nekončí Xbox si rezervuje 20 % z SSD pro systém, Microsoft s vývojem konzolí nekončí
Zákazníci se musí připravit na to, že nové konzole Xbox si rezervují nezanedbatelné procento ze svého 1TB SSD pro systém. Vedle toho se podíváme i na téma dalšího vývoje herních konzolí a jejich možný konec.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC uvádí velká LCD série E2 s FreeSync AOC uvádí velká LCD série E2 s FreeSync
Společnost AOC si připravila trojici nových monitorů série E2, které sice vyloženě nepatří mezi herní modely, ale i tak všechny podporují Adaptive-Sync, čili primárně FreeSync. Jde o 31,5" a 34" panely. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Folding@Home dostal podporu CUDA s nárůstem výkonu až o 30 % Folding@Home dostal podporu CUDA s nárůstem výkonu až o 30 %
Z nové tiskové zprávy se dozvídáme, že Folding@home získává přímou podporu technologie NVIDIA CUDA, z čehož si můžeme slibovat výkonnostní bonus mezi 15 a 30 procenty. Vyšší výkon tak bude k dispozici i pro hledání léku na Covid-19. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte reaguje na otázku kondenzátorů na kartách RTX 3000 Gigabyte reaguje na otázku kondenzátorů na kartách RTX 3000
Dosud jsme se věnovali mnohým z výrobců grafických karet, kteří mohou mít problémy s napájením a stabilitou RTX 3080 i RTX 3090. Mluví se ale především o RTX 3080 a nyní tu máme reakci dosud opomíjeného Gigabytu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů