www.svethardware.cz
>
>
>
>

Zítra v Londýně startuje X019: dosud největší xboxová událost

Zítra v Londýně startuje X019: dosud největší xboxová událost
, , aktualita
Microsoft zítra odstartuje X019, dosud největší událost spojenou s konzolemi Xbox, ostatně ta dostala podtitulek BIGGEST. INSIDE XBOX. EVER. Uvidíme herní novinky a možná i informace o chystané příští konzoli. 
K oblíbeným
reklama
Především to ale budou nové herní tituly, které si chystají i ve více než deseti herních studiích fungujících pod křídly Microsoftu. Dále to budou novinky ohledně programu Xbox Game Pass a také o projektu xCloud, čili streamování her z cloudu. Potvrzeno již bylo to, že se dočkáme poodhalení titulů Wasteland 3, Microsoft Flight Simulator, Minecraft Dungeons, Sea of Thieves, CrossfireX a Star Wars Jedi: Fallen Order. A zde máme teaser. 
 
​  
Předchozí rok se Microsoft na X018 holedbal především tím, jaká nová herní studia si přidal do svého portfolia. Jsou to inXile Entertainment nebo právě i Obsidian Entertainment, autoři nedávno vypuštěného titulu The Outer Worlds, v jehož případě to vypadá na úspěch. 
 
 
Microsoft tehdy také ohlásil podporu klávesnice a myši na konzoli Xbox One nebo rozšíření nabídky starších her, které si můžeme hrát na aktuální generaci konzolí Xbox. Letos ovšem Microsoft odstartuje jejich poslední rok coby aktuální platformy, neboť je dle očekávání právě během listopadu 2020 nahradí nová konzole vyvíjená v rámci projektu Scarlett. A lze očekávat, že asi bude odhalena právě na X020. 
 
My ovšem o nové konzoli víme jen velice málo a to už mnohem více víme o chystané PlayStation 5. Čili Microsoft by mohl tento rest dohonit a také přidat k dobru nějaké šťavnaté detaily. Ostatně z xboxové divize už přestalo být malé, ošklivé a otloukané káčátko a v tomto roce bylo skutečně znát, že Microsoft se rozhodl ji začít rozvíjet a připravit se na nový souboj se Sony. 
 
X2019 odstartuje zítra ve 21:00 našeho času. Sledovat ji budeme moci třeba na youtubovém kanálu Xboxu.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí? Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí?
AMD Radeon RX 5500 XT by se měly už brzy dostat do prodeje či alespoň oficiálního předprodeje, přičemž ten neoficiální už v podstatě začal. Můžeme se tak podívat na úvodní nabídku i ceny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army
Společnost HIS v posledních letech u nás v podstatě zmizela z trhu. Přesto produkuje grafické karty i nadále a přichází s novými modely AMD Radeon RX 5700 XT Pink a Blue Army. Netradiční zbarvení plně odpovídá názvu karet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021 AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021
AMD dle nejnovějších zpráv rozhodně nechce na nic čekat a hodlá v roce 2021 vypustit na trh procesory s architekturou Zen 4, které už budou založeny na 5nm procesu. O takovém záměru jsme nicméně už věděli. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru
NASA konečně zveřejnila data z prvních dvou průletů sondy Parker Solar Probe kolem Slunce, respektive skrz jeho korónu. Tyto výsledky se už dostaly do několika studií a ukazují na místo vzniku slunečního větru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích
Mozilla se rozhodla stáhnout z nabídky pro webový prohlížeč Firefox rozšíření Avast a AVG. Důvodem je to, že množství a rozmanitost dat, které tato rozšíření sbírala, šlo daleko za hranice tolerance. Doplněno o vyjádření Avastu.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů