www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD rozdává k Radeonům hru Ashes of the Singularity

AMD rozdává k Radeonům hru Ashes of the Singularity
, , aktualita
Společnost AMD se rozhodla, že po nabídce nového Hitmana pro vybrané karty zdarma přijde s dalším bundle, který se týká další hry pro DirectX 12, a to Ashes of the Singularity. O co tedy jde nyní?reklama
Nový Hitman se dostal do nabídky AMD zcela logicky, neboť byl vyvíjen v rámci AMD Gaming Evolved a firma říká, že dokáže dobře využít asynchronní shadery, což má být dle ní výhoda právě pro Radeony. Z hlediska podpory DirectX 12 a asynchronních shaderů platí to samé i pro stále ještě vyvíjenou hru Ashes of the Singularity. V této hře Radeony vykazují pod DX12 v porovnání s DX11 velice slušné nárůsty výkonu, což pro NVIDII neplatí, ovšem na druhou stranu se už ukázalo, že GeForce mají vysoký výkon už pod DX11. Ale věnujme se nové nabídce firmy AMD.

Hru Ashes of the Singularity od Oxide Games máme možnost získat zdarma, pokud si vybereme grafickou kartu AMD Radeon R9 380 nebo R9 380X. Tato série z aktuální generace jako jediná vedle modelů s čipy Fiji obsahuje GPU s architekturou GCN 1.2. To samé platí i pro nově zakoupené počítače vybavené těmito kartami. Akce potrvá až do 15. května, ale v tu dobu už může být nabízený počet herních kódů vyčerpán. Svůj kód pak musíte využít do dvou měsíců po skončení kampaně, poté si už hru nebudete moci aktivovat.


V Oxide Games měli velice dobrý nápad, když se rozhodli, že Ashes of the Singularity a její Nitrous Engine bude podporovat DirectX 12 a hlavně když zpřístupnili veřejnosti rané verze této hry. Ihned se z ní díky tomu stal široce známý a diskutovaný titul, jemuž právě podpora DirectX 12 zajistila velkou popularitu, takže to můžeme vidět především jako výtečný marketingový tah. Nicméně samotná hra je na Steam Early Access dobře hodnocena se skóre 75 procent. Jedná se o celoplanetární RTS (Real-time Strategy) s inspirací v titulech Sins of a Solar Empire, Total Annihilation a také Company of Heroes, což se týká především herního systému.

Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře