www.svethardware.cz
>
>
>
>

Herní blamáž roku: Warner Bros nabízí za Batmana peníze zpět

Herní blamáž roku: Warner Bros nabízí za Batmana peníze zpět
, , aktualita
Před několika dny společnost Warner Bros potěšila PC hráče tím, že konečně nabídla prý již bezproblémovou verzi hry Batman: Arkham Knight. Jak se ale ukázalo, ta má nakonec k bezproblémovosti daleko.reklama
Batman: Arkham Knight byl vydán i v PC verzi již v polovině tohoto roku, ale brzy se ukázalo, že tato verze je velice problematická. Ani na nejsilnějších konfiguracích nedosahovala hratelného framerate, čili problémy byly především s výkonem. Sotva před několika dny se Batman vrátil do nabídky PC titulů a vývojáři slibovali, že je vše vyřešeno, ale ono není. Hráči si stále stěžují, a to především na to, že hra je po cca 1,5 až 2 hodinách pomalá a nehratelná, že ji musí zavřít a spustit znova, případně sama spadne.

Už dříve si přitom zákazníci mohli vyžádat své peníze zpět, což ale na Steamu dle jeho pravidel znamenalo, že Batmana nemohli hrát celkově déle než dvě hodiny. Vzhledem k přetrvávajícím problémům s výkonem však nyní Warner Bros nabídli všem zákazníkům možnost vrácení peněz, na což se už pravidla Steamu nevztahují. Jsou si tak dobře vědomi toho, že situaci nezvládli.

Nezáleží tedy na tom, jak dlouho jste hráli PC verzi. Jediným omezením je, že musíte požádat o navrácení peněz do konce tohoto roku, což dává dobrou šanci i těm, kterým hru pořídí k Vánocům neinformovaní příbuzní. To ale rovněž znamená, že hra zůstane i nadále v nabídce Steamu.

Warner Bros k tomu vydali vyjádření, že jsou "velmi smutní z toho, že řada zákazníků je stále nespokojena s PC verzí Batman: Arkham Knight. Tvrdě jsme pracovali na tom, aby hra splňovala vysoké standardy, které si zákazníci zaslouží, ale jsme si vědomi toho, že mnoho z nich má s hrou stále problémy". Nicméně o vrácení peněz mohou požádat pouze ti, kteří si hru koupili na Steamu a ostatní se mohou spoléhat pouze na to, že vývojáři slíbili na vylepšení PC verze dále pracovat. Dle vyjádření (viz zdroj) ale existují i chyby, které jsou prý neřešitelné.

Zdroj: Warner Bros via Steam
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek