www.svethardware.cz
>
>
>

Ubisoft nám zdarma nabídne další hru: závodní The Crew

Ubisoft nám zdarma nabídne další hru: závodní The Crew
, , aktualita
Ubisoft pokračuje s oslavou svého 30letého výročí a chystá se nabídnout další hru zdarma. Po Rayman Origins to bude akční závodní titul The Crew, který bude v nabídce už od příštího týdnu.reklama
Společnost Ubisoft již nabízela zdarma například původní Splinter Cell z roku 2002, ještě dříve to byl Prince of Persia: The Sands of Time (2003) a aktuálně to je stále ještě Rayman Origins. Pokud máte zájem, můžete si tuto hru stáhnout po registraci do Ubisoft Clubu a bude třeba si pospíšit, neboť už příští týden tuto hru nahradí další v pořadí, a to The Crew.

The Crew je relativně nová hra ze závěru roku 2014, která se na Steamu stále prodává za 30 eur pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ubisoft ji označuje za akční závodní MMO, která se odehrává v otevřeném světě Spojených států, skrz které můžeme s ostatními hráči dle libosti závodit. Vedle toho také říká, že jde o "první plně propojený a otevřený svět", který vytvořila.

Pro hraní The Crew budeme potřebovat PC se 64bitovými Windows 7 a novějším systémem, 8 GB operační paměti, procesor Intel Core 2 Quad na 2,5 GHz / AMD Phenom II X4 na 3 GHz nebo lepší a alespoň grafiku úrovně GeForce GTX 580 / Radeon HD 6950 s 1 GB paměti. Hra samotná na disku zabere 30 GB a bude možné ji na PC ovládat také pomocí gamepadu konzole Xbox 360.

Ubisoft ji bude nabízet konkrétně od 14. září, čili od příští středy a jako obvykle tato možnost potrvá měsíc, než ji vystřídá jiný titul. Ubisoft také k této hře připravuje nové DLC, v němž půjde o téma policisté proti kriminálníkům. Pod označením Calling All Units bude v nabídce od listopadu, a to už pochopitelně za peníze.

Zdroj: Ubisoft
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek