www.svethardware.cz
>
>
>

Unreal Engine 4 renderuje realistický byt, podívejte se

Unreal Engine 4 renderuje realistický byt, podívejte se
, , aktualita
Designer herních úrovní Benoît Dereau si připravil technologické demo založené na Unreal Engine 4, který využil k vymodelování velmi realisticky vypadajícího bytu. K dispozici je video v HD kvalitě.reklama
O Unreal Engine 4 jsme se v poslední době zmiňovali hned dvakrát. Jednou jej NVIDIA použila ve své promoakci na podporu karet s čipy Maxwell, kterou schovala za snahu dokázat přistání Apolla 11 na Měsíci. Engine tak posloužil k rekonstrukci záznamů a fotografií. Pak už šlo z hlediska počítačových her o zajímavější věc, a sice NVIDIA PhysX Flex. Tato technologie dokáže velmi pěkně simulovat interakce pevných objektů, částit, plynů a kapalin, do čehož patří také kouř, oblečení nebo vlasy. Počítá se přitom s integrací této technologie do Unreal Engine 4.

Nyní se můžeme podívat na video z technologického dema, které ukazuje průlet kamery skrz velmi věrně vymodelovaný a vykreslený byt, což si vzal na starost gamedesigner Benoît Dereau. Unreal Engine 4 už dříve ukázal svou sílu, ale to byly většinou různé složité apokalyptické scény, v nichž bylo těžké se vůbec vyznat, natož abychom si je dokázali dobře spojit se skutečností, aby se dalo mluvit o realističnosti. Ale v případě bytu už to půjde snadno.


Plynulost scény a pohybu kamery sice není nejlepší, což designér scény okomentoval slovy, že optimalizace nepatřila mezi středobody jeho práce. A pokud máte ve svém počítači dostatečně silný hardware, můžete se na scénu podívat i bez pomoci YouTube. Dereau totiž toto demo zpřístupnil na svých stránkách k volnému stažení.

Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek