www.svethardware.cz
>
>
>

Marvel’s Avengers: první pohled z E3 2019

Marvel’s Avengers: první pohled z E3 2019
, , aktualita
Očekávání titulu Avengers či přesněji Marvel’s Avengers dobře ilustruje i velký zájem o nedávnou zprávu na našem serveru. Tato hra od Crystal Dynamics a Square Enix byla prezentována na E3 a my se můžeme podívat na první dojmy. 
K oblíbeným
reklama
Na první pohled můžeme vidět, že tito videoherní Avengers ponesou jiné tváře než ti filmoví, což možná bude pro řadu lidí odrazující. Zaměřme se ale spíše na to, co bylo na E3 k vidění. Byl to jednak trailer a v něm i část příběhu pro jednoho hráče, ale už ne očekávaná online kooperace.
 
 
Demo začalo útokem na Golden Gate v San Francisku, kde se předvedl nejdříve Thor se svým kladívkem a pěstmi. V demu se objevovaly symboly spojené s ovladačem PlayStation, ovšem při prezentaci nebylo potvrzeno či vyvráceno, zda ukázka běží na PS4 (Pro).  
 
 
Dojmy redaktora z Tom's Hardware jsou takové, že hra působí ještě z technického hlediska v raném stádiu vývoje, což bylo znát na okolním prostředí i jeho texturách. Hra ale vyjde nejdříve v příštím roce, takže času je dost, ale je třeba si uvědomit, že toto demo mělo být výkladní skříní pro návštěvníky E3. 
 
Ve hře tak budeme v podstatě dělat to, co hrdinové ve filmech a je otázka, do jaké míry to bude vůbec zábavné. Můžeme se podívat na popis Thorova boje, který na své nepřátele útočí Mjölnirem, blesky i pěstmi, hráč jej pak opakovanými údery do tlačítka ovladače přiměje vysvobodit muže zpod trosek a zachraňuje lidi v autobusu od vojáků, kteří na ně střílí blastery. Vypadá to tak na generický superhrdinský boj, který bude v kampani pečlivě nalinkovaný či přesněji naskriptovaný. Nicméně o čem jiném by to také mělo být? 
 
 
Iron Man tak bude stíhat nepřátele ve vzduchu, Hulk po nich bude skákat, Cpt. America vrhat svůj štít, který se mu jistě vždy nějakým záhadným způsobem vrátí a do toho se Avengers budou domlouvat na dalším postupu a hašteřit se, takže jistě nebude chybět ani porce legrace, což má v interkomu zajistit právě především Tony Stark.
 
Ve výsledku tak nemůžeme očekávat ani obvyklou hru, jako spíše interaktivní film, pokud si mám vypůjčit termín z devadesátek. Pak je ovšem škoda, že si v ní nezahrají dobře známí herci, i když je jasné, že to by se poněkud prodražilo. Takto tu budeme mít herce Jeff Schine (Captain America), Laura Bailey (Black Widow), Nolan North (Tony Stark/Iron Man), Travis Willingham (Thor) a Troy Baker (Bruce Banner/Hulk), což nejsou veteráni filmů, ale právě počítačových her jako Uncharted 4 či Call of Duty: Advanced Warfare. 
 
 
V online kooperačním režimu si budeme moci hýčkat vlastní partu hrdinů, kteří se budou vyvíjet a zlepšovat. Není přitom jasné, kolik jich bude ve finální verzi, ale na to je také ještě dost času. Hra vyjde pro PC, Xbox One, PS4 a Google Stadia 15. května 2020. Slíbena byla absence loot boxů a pay to win, přičemž pozdější DLC mají být zdarma.
 
Zdroj: Tom's Hardware 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games
Titul Borderlands 3 si už můžeme od konce minulého týdne vesele hrát, ovšem kromě toho, jak dobrá je samotná hra se probírají i její problémy s výkonem napříč platformami a bohužel i velice kontroverzní přístup 2K Games k recenzentům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře