www.svethardware.cz
>
>
>

Marvel’s Avengers: první pohled z E3 2019

Marvel’s Avengers: první pohled z E3 2019
, , aktualita
Očekávání titulu Avengers či přesněji Marvel’s Avengers dobře ilustruje i velký zájem o nedávnou zprávu na našem serveru. Tato hra od Crystal Dynamics a Square Enix byla prezentována na E3 a my se můžeme podívat na první dojmy. 
K oblíbeným
reklama
Na první pohled můžeme vidět, že tito videoherní Avengers ponesou jiné tváře než ti filmoví, což možná bude pro řadu lidí odrazující. Zaměřme se ale spíše na to, co bylo na E3 k vidění. Byl to jednak trailer a v něm i část příběhu pro jednoho hráče, ale už ne očekávaná online kooperace.
 
 
Demo začalo útokem na Golden Gate v San Francisku, kde se předvedl nejdříve Thor se svým kladívkem a pěstmi. V demu se objevovaly symboly spojené s ovladačem PlayStation, ovšem při prezentaci nebylo potvrzeno či vyvráceno, zda ukázka běží na PS4 (Pro).  
 
 
Dojmy redaktora z Tom's Hardware jsou takové, že hra působí ještě z technického hlediska v raném stádiu vývoje, což bylo znát na okolním prostředí i jeho texturách. Hra ale vyjde nejdříve v příštím roce, takže času je dost, ale je třeba si uvědomit, že toto demo mělo být výkladní skříní pro návštěvníky E3. 
 
Ve hře tak budeme v podstatě dělat to, co hrdinové ve filmech a je otázka, do jaké míry to bude vůbec zábavné. Můžeme se podívat na popis Thorova boje, který na své nepřátele útočí Mjölnirem, blesky i pěstmi, hráč jej pak opakovanými údery do tlačítka ovladače přiměje vysvobodit muže zpod trosek a zachraňuje lidi v autobusu od vojáků, kteří na ně střílí blastery. Vypadá to tak na generický superhrdinský boj, který bude v kampani pečlivě nalinkovaný či přesněji naskriptovaný. Nicméně o čem jiném by to také mělo být? 
 
 
Iron Man tak bude stíhat nepřátele ve vzduchu, Hulk po nich bude skákat, Cpt. America vrhat svůj štít, který se mu jistě vždy nějakým záhadným způsobem vrátí a do toho se Avengers budou domlouvat na dalším postupu a hašteřit se, takže jistě nebude chybět ani porce legrace, což má v interkomu zajistit právě především Tony Stark.
 
Ve výsledku tak nemůžeme očekávat ani obvyklou hru, jako spíše interaktivní film, pokud si mám vypůjčit termín z devadesátek. Pak je ovšem škoda, že si v ní nezahrají dobře známí herci, i když je jasné, že to by se poněkud prodražilo. Takto tu budeme mít herce Jeff Schine (Captain America), Laura Bailey (Black Widow), Nolan North (Tony Stark/Iron Man), Travis Willingham (Thor) a Troy Baker (Bruce Banner/Hulk), což nejsou veteráni filmů, ale právě počítačových her jako Uncharted 4 či Call of Duty: Advanced Warfare. 
 
 
V online kooperačním režimu si budeme moci hýčkat vlastní partu hrdinů, kteří se budou vyvíjet a zlepšovat. Není přitom jasné, kolik jich bude ve finální verzi, ale na to je také ještě dost času. Hra vyjde pro PC, Xbox One, PS4 a Google Stadia 15. května 2020. Slíbena byla absence loot boxů a pay to win, přičemž pozdější DLC mají být zdarma.
 
Zdroj: Tom's Hardware 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zakladatel ARMu říká, že prodej společnosti NVIDIA by byla katastrofa Zakladatel ARMu říká, že prodej společnosti NVIDIA by byla katastrofa
Hermann Hauser, jeden ze zakladatelů společnosti ARM, se velmi kriticky vyjádřil k záměru NVIDIE převzít ARM z rukou japonské banky Softbank. Dle jeho slov by něco takového byla hotová katastrofa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Azza Pyramid Mini 806: doslova pyramidální skříň Azza Pyramid Mini 806: doslova pyramidální skříň
Pokud někoho nebaví nudné krabicoidní počítačové skříně, má dnes už možnost si vybírat z mnoha jiných, které mají zajímavější tvary, i když to v řadě případů znamená neefektivní využití prostoru. Jak to je v případě Azza Pyramid Mini 806?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Důvod padání prohlížeče Microsoft Edge při vyhledávání přes Google odhalen Důvod padání prohlížeče Microsoft Edge při vyhledávání přes Google odhalen
Před pár dny se objevily záhadné pády internetového prohlížeče Microsoft Edge při nastavení výchozího vyhledávače na Google. Chyba se přitom neobjevovala při vyhledávání přes vlastní vyhledávač Bing. Důvod havárií se už naštěstí povedlo odhalit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely
Společnost ViewSonic obohatila svou nabídku herních monitorů o dva nové stejně velké 31,5palcové modely, které využívají panely typu MVA. Ty jsou však rozdílné, a tak jsou rozdílné i samotné monitory VX3268-2KPC-MHD a VX3268-PC-MHD.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft příští měsíc bez dalších nákladů propojí Xbox Game Pass s xCloud Microsoft příští měsíc bez dalších nákladů propojí Xbox Game Pass s xCloud
Microsoft potvrdil to, co se šuškalo už před řadou dní. Odhodlá se propojit svou službu Xbox Game Pass Ultimate se streamováním pomocí technologie Project xCloud. Znamená to, že si nebudeme muset kupovat ani výkonný hardware a ani samotné kopie her.
Dnes, aktualita, Jan Vítek