www.svethardware.cz
>
>
>

Marvel’s Avengers: první pohled z E3 2019

Marvel’s Avengers: první pohled z E3 2019
, , aktualita
Očekávání titulu Avengers či přesněji Marvel’s Avengers dobře ilustruje i velký zájem o nedávnou zprávu na našem serveru. Tato hra od Crystal Dynamics a Square Enix byla prezentována na E3 a my se můžeme podívat na první dojmy. 
K oblíbeným
reklama
Na první pohled můžeme vidět, že tito videoherní Avengers ponesou jiné tváře než ti filmoví, což možná bude pro řadu lidí odrazující. Zaměřme se ale spíše na to, co bylo na E3 k vidění. Byl to jednak trailer a v něm i část příběhu pro jednoho hráče, ale už ne očekávaná online kooperace.
 
 
Demo začalo útokem na Golden Gate v San Francisku, kde se předvedl nejdříve Thor se svým kladívkem a pěstmi. V demu se objevovaly symboly spojené s ovladačem PlayStation, ovšem při prezentaci nebylo potvrzeno či vyvráceno, zda ukázka běží na PS4 (Pro).  
 
 
Dojmy redaktora z Tom's Hardware jsou takové, že hra působí ještě z technického hlediska v raném stádiu vývoje, což bylo znát na okolním prostředí i jeho texturách. Hra ale vyjde nejdříve v příštím roce, takže času je dost, ale je třeba si uvědomit, že toto demo mělo být výkladní skříní pro návštěvníky E3. 
 
Ve hře tak budeme v podstatě dělat to, co hrdinové ve filmech a je otázka, do jaké míry to bude vůbec zábavné. Můžeme se podívat na popis Thorova boje, který na své nepřátele útočí Mjölnirem, blesky i pěstmi, hráč jej pak opakovanými údery do tlačítka ovladače přiměje vysvobodit muže zpod trosek a zachraňuje lidi v autobusu od vojáků, kteří na ně střílí blastery. Vypadá to tak na generický superhrdinský boj, který bude v kampani pečlivě nalinkovaný či přesněji naskriptovaný. Nicméně o čem jiném by to také mělo být? 
 
 
Iron Man tak bude stíhat nepřátele ve vzduchu, Hulk po nich bude skákat, Cpt. America vrhat svůj štít, který se mu jistě vždy nějakým záhadným způsobem vrátí a do toho se Avengers budou domlouvat na dalším postupu a hašteřit se, takže jistě nebude chybět ani porce legrace, což má v interkomu zajistit právě především Tony Stark.
 
Ve výsledku tak nemůžeme očekávat ani obvyklou hru, jako spíše interaktivní film, pokud si mám vypůjčit termín z devadesátek. Pak je ovšem škoda, že si v ní nezahrají dobře známí herci, i když je jasné, že to by se poněkud prodražilo. Takto tu budeme mít herce Jeff Schine (Captain America), Laura Bailey (Black Widow), Nolan North (Tony Stark/Iron Man), Travis Willingham (Thor) a Troy Baker (Bruce Banner/Hulk), což nejsou veteráni filmů, ale právě počítačových her jako Uncharted 4 či Call of Duty: Advanced Warfare. 
 
 
V online kooperačním režimu si budeme moci hýčkat vlastní partu hrdinů, kteří se budou vyvíjet a zlepšovat. Není přitom jasné, kolik jich bude ve finální verzi, ale na to je také ještě dost času. Hra vyjde pro PC, Xbox One, PS4 a Google Stadia 15. května 2020. Slíbena byla absence loot boxů a pay to win, přičemž pozdější DLC mají být zdarma.
 
Zdroj: Tom's Hardware 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů