www.svethardware.cz
>
>
>

Acer ConceptD: dva 27" monitory pro profesionály

Acer ConceptD: dva 27" monitory pro profesionály
, , aktualita
Společnost Acer zařazuje do své nabídky dva 27palcové monitory ConceptD CP7271K P a ConceptD CP3271K P, které jsou určeny pro grafické designéry, filmaře, architekty, čili profesionály pracující s grafikou. 
K oblíbeným
reklama
Acer ConceptD CP7271K P a ConceptD CP3271K P jsou oba 27" monitory, které slibují bohaté a přesné barvy i podporu HDR obsahu. Testovány a kalibrovány byly na přesnost s Delta E<1 a také nesou označení PANTONE Validated a slibují PANTONE Matching System (PMS) barvy. V obou případech tu také máme panely IPS s rozlišením 4K/Ultra HD, pozorovacími úhly 178° v obou směrech. 
 
Pro ConceptD CP7271K P  platí 93% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 a AdobeRGB pak tento monitor pokryje z 99 %. 
 
 
Tisková zpráva pak mluví o certifikaci VESA DisplayHDR, a to rovnou s nejvyšším ratingem 1000, což také platí pro ConceptD CP7271K P, přičemž ten nabídne rovněž funkci NVIDIA G-Sync Ultimate. Nejde tedy pouze o pracovní nástroj, ale rovněž i o herní monitor dosahující jasu až 1000 nit a 4ms odezvy GtG. Pro připojení k počítači můžeme využít rozhraní HDMI 2.0 či DisplayPort 1.4 a pak je tu čtyřportový USB hub verze 3.0. Stejně jako druhý model má i tento ve výbavě flexibilní stojan s možností nastavení výšky, naklopením a funkcí pivot. Ve výbavě je i stínítko a dva 4W reproduktory. 
 
ConceptD CP3271K P nabízí certifikaci G-Sync Compatible, takže má ve skutečnosti technologii Adaptive-Sync. Jeho odezva dosahuje 1 ms (ovšem VRB) a pak tu máme certifikaci DisplayHDR 400, 90% pokrytí barevného prostoru DCI-P3, dva porty HDMI 2.0, dva DisplayPort 1.4 a i tento model má čtyřportový USB hub verze 3.0.
 
ConceptD CP3271K P by se svým bratříčkem už měl být na trhu. Přijde na doporučenou cenu 1300 USD, zatímco ConceptD CP3271K P bude stát 2200 USD. 
 
Zdroj: Guru3D


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BenQ uvádí novou řadu herních monitorů Mobiuz. Známe české ceny BenQ uvádí novou řadu herních monitorů Mobiuz. Známe české ceny
Pod označeními EX2710 a EX2510 se skrývají první dva zástupci ze série BenQ Mobiuz, která byla vytvořena na míru hráčům. Monitory podporují technologii HDRi a používají elektrostatické reproduktory.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
NTU vyvinulo perovskitový solární panel s nebývalou 18,1% účinností NTU vyvinulo perovskitový solární panel s nebývalou 18,1% účinností
Také na Nanyang Technological University, Singapore (NTU Singapore) se věnují vývoji perovskitových solárních panelů, které vypadají být slibným zdrojem elektrické energie do budoucna. Jejich verze dosáhla 18,1% účinnosti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Porsche a Mahle testují 3D tisk pístů: přidávají 30 koní Porsche a Mahle testují 3D tisk pístů: přidávají 30 koní
Společnosti Porsche a Mahle zkouší inovativní metodu výroby pístů do spalovacích motorů. Pomocí 3D tisku lze vyrobit lehčí písty, díky čemuž mohou zvýšit výkon motoru. První testy ukazují nárůst až 30 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple prý Samsungu zaplatí pokutu 950 mil. USD, koupil málo OLED displejů Apple prý Samsungu zaplatí pokutu 950 mil. USD, koupil málo OLED displejů
Pokud nesplníte smluvní závazky, obvykle nastanou nepříjemné důsledky. Podle neoficiálních informací mělo toto postihnout společnost Apple, která má Samsungu zaplatit na pokutách okolo 950 mil. USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Softbank zvažuje prodej firmy Arm Holdings, ve hře je i primární emise akcií Softbank zvažuje prodej firmy Arm Holdings, ve hře je i primární emise akcií
Společnost Softbank dle The Wall Street Journal (TWSJ) začala zvažovat možnost prodeje Arm Holdings, který přitom vlastní jen čtyři roky. Alternativou pro to může být primární emise cenných papírů, čili Initial Public Offering. 
Včera, aktualita, Jan Vítek