www.svethardware.cz
>
>
>

Acer ConceptD: dva 27" monitory pro profesionály

Acer ConceptD: dva 27" monitory pro profesionály
, , aktualita
Společnost Acer zařazuje do své nabídky dva 27palcové monitory ConceptD CP7271K P a ConceptD CP3271K P, které jsou určeny pro grafické designéry, filmaře, architekty, čili profesionály pracující s grafikou. 
K oblíbeným
reklama
Acer ConceptD CP7271K P a ConceptD CP3271K P jsou oba 27" monitory, které slibují bohaté a přesné barvy i podporu HDR obsahu. Testovány a kalibrovány byly na přesnost s Delta E<1 a také nesou označení PANTONE Validated a slibují PANTONE Matching System (PMS) barvy. V obou případech tu také máme panely IPS s rozlišením 4K/Ultra HD, pozorovacími úhly 178° v obou směrech. 
 
Pro ConceptD CP7271K P  platí 93% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 a AdobeRGB pak tento monitor pokryje z 99 %. 
 
 
Tisková zpráva pak mluví o certifikaci VESA DisplayHDR, a to rovnou s nejvyšším ratingem 1000, což také platí pro ConceptD CP7271K P, přičemž ten nabídne rovněž funkci NVIDIA G-Sync Ultimate. Nejde tedy pouze o pracovní nástroj, ale rovněž i o herní monitor dosahující jasu až 1000 nit a 4ms odezvy GtG. Pro připojení k počítači můžeme využít rozhraní HDMI 2.0 či DisplayPort 1.4 a pak je tu čtyřportový USB hub verze 3.0. Stejně jako druhý model má i tento ve výbavě flexibilní stojan s možností nastavení výšky, naklopením a funkcí pivot. Ve výbavě je i stínítko a dva 4W reproduktory. 
 
ConceptD CP3271K P nabízí certifikaci G-Sync Compatible, takže má ve skutečnosti technologii Adaptive-Sync. Jeho odezva dosahuje 1 ms (ovšem VRB) a pak tu máme certifikaci DisplayHDR 400, 90% pokrytí barevného prostoru DCI-P3, dva porty HDMI 2.0, dva DisplayPort 1.4 a i tento model má čtyřportový USB hub verze 3.0.
 
ConceptD CP3271K P by se svým bratříčkem už měl být na trhu. Přijde na doporučenou cenu 1300 USD, zatímco ConceptD CP3271K P bude stát 2200 USD. 
 
Zdroj: Guru3D


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0, čili Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře