www.svethardware.cz
>
>
>

Acer ConceptD: dva 27" monitory pro profesionály

Acer ConceptD: dva 27" monitory pro profesionály
, , aktualita
Společnost Acer zařazuje do své nabídky dva 27palcové monitory ConceptD CP7271K P a ConceptD CP3271K P, které jsou určeny pro grafické designéry, filmaře, architekty, čili profesionály pracující s grafikou. 
K oblíbeným
reklama
Acer ConceptD CP7271K P a ConceptD CP3271K P jsou oba 27" monitory, které slibují bohaté a přesné barvy i podporu HDR obsahu. Testovány a kalibrovány byly na přesnost s Delta E<1 a také nesou označení PANTONE Validated a slibují PANTONE Matching System (PMS) barvy. V obou případech tu také máme panely IPS s rozlišením 4K/Ultra HD, pozorovacími úhly 178° v obou směrech. 
 
Pro ConceptD CP7271K P  platí 93% pokrytí barevného prostoru DCI-P3 a AdobeRGB pak tento monitor pokryje z 99 %. 
 
 
Tisková zpráva pak mluví o certifikaci VESA DisplayHDR, a to rovnou s nejvyšším ratingem 1000, což také platí pro ConceptD CP7271K P, přičemž ten nabídne rovněž funkci NVIDIA G-Sync Ultimate. Nejde tedy pouze o pracovní nástroj, ale rovněž i o herní monitor dosahující jasu až 1000 nit a 4ms odezvy GtG. Pro připojení k počítači můžeme využít rozhraní HDMI 2.0 či DisplayPort 1.4 a pak je tu čtyřportový USB hub verze 3.0. Stejně jako druhý model má i tento ve výbavě flexibilní stojan s možností nastavení výšky, naklopením a funkcí pivot. Ve výbavě je i stínítko a dva 4W reproduktory. 
 
ConceptD CP3271K P nabízí certifikaci G-Sync Compatible, takže má ve skutečnosti technologii Adaptive-Sync. Jeho odezva dosahuje 1 ms (ovšem VRB) a pak tu máme certifikaci DisplayHDR 400, 90% pokrytí barevného prostoru DCI-P3, dva porty HDMI 2.0, dva DisplayPort 1.4 a i tento model má čtyřportový USB hub verze 3.0.
 
ConceptD CP3271K P by se svým bratříčkem už měl být na trhu. Přijde na doporučenou cenu 1300 USD, zatímco ConceptD CP3271K P bude stát 2200 USD. 
 
Zdroj: Guru3D


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí? Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí?
AMD Radeon RX 5500 XT by se měly už brzy dostat do prodeje či alespoň oficiálního předprodeje, přičemž ten neoficiální už v podstatě začal. Můžeme se tak podívat na úvodní nabídku i ceny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army
Společnost HIS v posledních letech u nás v podstatě zmizela z trhu. Přesto produkuje grafické karty i nadále a přichází s novými modely AMD Radeon RX 5700 XT Pink a Blue Army. Netradiční zbarvení plně odpovídá názvu karet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021 AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021
AMD dle nejnovějších zpráv rozhodně nechce na nic čekat a hodlá v roce 2021 vypustit na trh procesory s architekturou Zen 4, které už budou založeny na 5nm procesu. O takovém záměru jsme nicméně už věděli. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru
NASA konečně zveřejnila data z prvních dvou průletů sondy Parker Solar Probe kolem Slunce, respektive skrz jeho korónu. Tyto výsledky se už dostaly do několika studií a ukazují na místo vzniku slunečního větru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích
Mozilla se rozhodla stáhnout z nabídky pro webový prohlížeč Firefox rozšíření Avast a AVG. Důvodem je to, že množství a rozmanitost dat, které tato rozšíření sbírala, šlo daleko za hranice tolerance. Doplněno o vyjádření Avastu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů