www.svethardware.cz
>
>
>

Acer uvádí čtyři Nitro XV3 LCD s až 240 Hz

Acer uvádí čtyři Nitro XV3 LCD s až 240 Hz
, , aktualita
V nabídce moderních herních monitorů už není obnovovací frekvence 240 Hz žádná vzácnost, jak dokládá i řada Acer Nitro XV3. Jedná se o celkem čtyři nové monitory nabízející úhlopříčky 24 a 27 palců. 
K oblíbeným
reklama
Řada Acer Nitro XV3 tak čítá čtyři nové modely, což jsou následující: 
  • Acer Nitro XV273U S - 27 palců, QHD, 165 Hz
  • Acer Nitro XV273 X - 27 palců, Full HD, 240 Hz
  • Acer Nitro XV253Q X - 24,5 palce, Full HD, 240 Hz
  • Acer Nitro XV253Q P - 24,5 palce, Full HD, 144 Hz
 
 
Máme tu tak dvě velikosti, rozlišení 1920 x 1080 až na jeden model s Quad HD a obnovovací frekvence pohybující se mezi 144 a 240 Hz. Každý z nové čtveřice monitorů je vybaven synchronizací NVIDIA G-Sync a využívá panely typu IPS. 
 
Samotný Acer pak dodává vlastní výbavu složenou z funkce Visual Response Boost pro snížení odezvy až k 1 ms, dále tu je Game Mode pro nastavení obrazu dle herního žánru a Acer VisionCare má za úkol se starat o náš zrak a snižovat únavu očí. 
 
Ceny monitorů se pochopitelně liší, ale to platí i pro jejich dostupnost. Nitro XV273 X přijde do Evopy v listopadu za cenu cca 11.500 Kč. Model Nitro XV253Q X bude dostupný až od prvního kvartálu 2020 přibližně za 10.000 Kč a Nitro XV253Q P zhruba ve stejnou dobu za 7.800 Kč. O dostupnosti a ceně modelu s rozlišením Quad HD se zpráva nezmiňuje. 
 
Zdroj: KitGuru 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík
Při chlazení tekutým dusíkem se obecně na estetiku nehraje, ostatně jde vesměs o pokusy či snahy o překonání rekordů, takže důraz se klade především na funkčnost a většinou postačí kus vhodně tvarovaného kovu. Max Parisotto je ale jiného názoru.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu 16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu
AMD se v případě architektury Zen vydala cestou vícečipových procesorů, což od generace Ryzen 3000 poznali i uživatelé běžných desktopů. Dosud ale nebylo jasné, kolik přesně může AMD tímto přístupem ušetřit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl
Od největšího německého prodejce elektroniky Mindfactory máme další čísla prodejů procesorů AMD a Intel. Zatímco díky serverům, sestavám a notebookům celosvětově Intel i nadále drtí AMD, v prodejích kusových procesorů je tomu naopak.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek