www.svethardware.cz
>
>
>

Acer uvádí čtyři Nitro XV3 LCD s až 240 Hz

Acer uvádí čtyři Nitro XV3 LCD s až 240 Hz
, , aktualita
V nabídce moderních herních monitorů už není obnovovací frekvence 240 Hz žádná vzácnost, jak dokládá i řada Acer Nitro XV3. Jedná se o celkem čtyři nové monitory nabízející úhlopříčky 24 a 27 palců. 
K oblíbeným
reklama
Řada Acer Nitro XV3 tak čítá čtyři nové modely, což jsou následující: 
  • Acer Nitro XV273U S - 27 palců, QHD, 165 Hz
  • Acer Nitro XV273 X - 27 palců, Full HD, 240 Hz
  • Acer Nitro XV253Q X - 24,5 palce, Full HD, 240 Hz
  • Acer Nitro XV253Q P - 24,5 palce, Full HD, 144 Hz
 
 
Máme tu tak dvě velikosti, rozlišení 1920 x 1080 až na jeden model s Quad HD a obnovovací frekvence pohybující se mezi 144 a 240 Hz. Každý z nové čtveřice monitorů je vybaven synchronizací NVIDIA G-Sync a využívá panely typu IPS. 
 
Samotný Acer pak dodává vlastní výbavu složenou z funkce Visual Response Boost pro snížení odezvy až k 1 ms, dále tu je Game Mode pro nastavení obrazu dle herního žánru a Acer VisionCare má za úkol se starat o náš zrak a snižovat únavu očí. 
 
Ceny monitorů se pochopitelně liší, ale to platí i pro jejich dostupnost. Nitro XV273 X přijde do Evopy v listopadu za cenu cca 11.500 Kč. Model Nitro XV253Q X bude dostupný až od prvního kvartálu 2020 přibližně za 10.000 Kč a Nitro XV253Q P zhruba ve stejnou dobu za 7.800 Kč. O dostupnosti a ceně modelu s rozlišením Quad HD se zpráva nezmiňuje. 
 
Zdroj: KitGuru 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit
Jupiterův měsíc Io patří mezi geologicky činná tělesa Sluneční soustavy a brzy by to mohl velice názorně ukázat. Erupce jeho vulkánu zvaného Loki byla už dříve několikrát úspěšně předpovězena a nyní se očekává další. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem
Společnost QNAP si připravila novou verzi operačního systému pro své modely NAS, a sice QTS 4.4.1. Ta představuje nové funkce pro cloudová a hybridní cloudová úložiště či řešení Fibre Channel. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Valve by dle francouzského soudu nemělo uživatelům bránit v prodeji zakoupených her Valve by dle francouzského soudu nemělo uživatelům bránit v prodeji zakoupených her
Společnost Valve byla už dříve donucena k tomu, aby umožnila hráčům vracet hry, které mají šanci si krátce vyzkoušet. Nyní se na ni ale z Francie valí další a potenciálně mnohem větší ohrožení tržeb, které se týká přeprodeje her. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek