www.svethardware.cz
>
>
>

Acer uvádí čtyři Nitro XV3 LCD s až 240 Hz

Acer uvádí čtyři Nitro XV3 LCD s až 240 Hz
, , aktualita
V nabídce moderních herních monitorů už není obnovovací frekvence 240 Hz žádná vzácnost, jak dokládá i řada Acer Nitro XV3. Jedná se o celkem čtyři nové monitory nabízející úhlopříčky 24 a 27 palců. 
K oblíbeným
reklama
Řada Acer Nitro XV3 tak čítá čtyři nové modely, což jsou následující: 
  • Acer Nitro XV273U S - 27 palců, QHD, 165 Hz
  • Acer Nitro XV273 X - 27 palců, Full HD, 240 Hz
  • Acer Nitro XV253Q X - 24,5 palce, Full HD, 240 Hz
  • Acer Nitro XV253Q P - 24,5 palce, Full HD, 144 Hz
 
 
Máme tu tak dvě velikosti, rozlišení 1920 x 1080 až na jeden model s Quad HD a obnovovací frekvence pohybující se mezi 144 a 240 Hz. Každý z nové čtveřice monitorů je vybaven synchronizací NVIDIA G-Sync a využívá panely typu IPS. 
 
Samotný Acer pak dodává vlastní výbavu složenou z funkce Visual Response Boost pro snížení odezvy až k 1 ms, dále tu je Game Mode pro nastavení obrazu dle herního žánru a Acer VisionCare má za úkol se starat o náš zrak a snižovat únavu očí. 
 
Ceny monitorů se pochopitelně liší, ale to platí i pro jejich dostupnost. Nitro XV273 X přijde do Evopy v listopadu za cenu cca 11.500 Kč. Model Nitro XV253Q X bude dostupný až od prvního kvartálu 2020 přibližně za 10.000 Kč a Nitro XV253Q P zhruba ve stejnou dobu za 7.800 Kč. O dostupnosti a ceně modelu s rozlišením Quad HD se zpráva nezmiňuje. 
 
Zdroj: KitGuru 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX
InWin si připravuje pod prostým označením 925 velkou skříň formátu Full Tower, která je tak určena pro výkonné PC sestavy. Sama nabídne krom potřebného místa mohutné tělo z broušeného hliníku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou
Acer na trh přináší monitor Predator CG437K P, který je určen pro ty nejnáročnější hráče. O tom ostatně svědčí už jeho úhlopříčka, ale vedle ní je tu i řada velice zajímavých specifikací a bohatá výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Pillars of Eternity 2 se neprodávaly dobře, série je ohrožena Pillars of Eternity 2 se neprodávaly dobře, série je ohrožena
Studio Obsidian Entertainment, které už nějaký ten pátek patří Microsoftu, je aktuálně v kurzu jako to, které stojí za úspěchem hry The Outer Worlds. Nyní ale chceme probrat sérii Pillars of Eternity. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD nejspíše také chystá nevyhlazované škálování obrazu AMD nejspíše také chystá nevyhlazované škálování obrazu
Z nové záplaty pro linuxové ovladače vyplývá, že AMD si nejspíše stejně jako NVIDIA a Intel chystá funkci nevyhlazeného škálování, čili Integer Scaling. Nyní je i otázka, na jakých kartách by to mohlo fungovat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Google odhalil tucet her pro startovní nabídku Stadia Google odhalil tucet her pro startovní nabídku Stadia
Google na konci předchozího roku testoval svůj Project Stream, ale ještě předtím se šuškalo, že si tato firma připravuje herní streamovací službu. Tu nakonec známe jako Stadia dle původních informací by už pomalu měla být spuštěna. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář