www.svethardware.cz
>
>
>
>

Adata přichází s levnými M.2 SSD disky SU650

Adata přichází s levnými M.2 SSD disky SU650
, , aktualita
Společnost Adata představuje nejen výkonné high-endové SSD disky, ale rozšiřuje nabídku i o ty nejlevnější varianty. Tam poputuje řada disků SU650, které budou nově k dispozici také jako M.2 2280 karty.
K oblíbeným
reklama
Trh SSD disků je nyní rozšířen novou řadou SSD disků Adata SU650, které byly dosud k dispozici jako 2,5" modely. Nově však budou k mání i jako M.2 2280 karty (s rozměry 80×22×3,5 mm). Novinka je založena na 3D TLC NAND Flash pamětech a využívá i SLC cache. Poněvadž jde o levné disky, nepřekvapí přenosové rychlosti "jen" 550 MB/s u čtení a 510 MB/s u zápisu.
 
Adata SU650
 
Integritu dat zajišťuje technologie Low-Density Parity-Check (LDPC), výrobce také slibuje střední dobu mezi poruchami 2 miliony hodin a dává na něj 3letou záruku. K dispozici bude v kapacitě 120 GB za cenu pouhých 549 Kč s DPH, 240GB varianta pak vyjde na 899 Kč a nakonec tu máme ještě 480GB verzi. Ta vás bude stát jen 1549 Kč. K diskům dostanete také software SSD Toolbox a Migration Utility. Ten první umožňuje např. monitorovat stav disku, opotřebení a životnost. Ten druhý pak usnadňuje přechod ze starého na nový disk.
 
Zdroj: TZ Adata


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD
Intel připravuje mnoho nových generací procesorů a jednou z novinek bude Alder Lake. Nyní se objevil další únik, který opětovně potvrdil, že by tyto procesory měly podporovat paměti DDR5 a mít je tak dříve než AMD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700 Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700
V listopadu minulého roku se Intel nechal slyšet, že bude spolupracovat s firmou MediaTek na vývoji 5G modemů. Nyní se objevil první plod společné práce, nový 5G modem MediaTek T700 pro laptopy s procesory Intel.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Robot Pepper skenuje obličeje a žádá lidi o nasazení roušky Robot Pepper skenuje obličeje a žádá lidi o nasazení roušky
Roboti pomáhají v době poznamenané pandemií onemocnění covid-19 různými způsoby. Humanoidní robot Pepper například dostal aktualizaci, aby byl schopen rozpoznávat lidské tváře s rouškou a bez roušky.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Gigabyte G242-Z11 dostává AMD EPYC, NVIDIA A100 a PCIe 4.0 Gigabyte G242-Z11 dostává AMD EPYC, NVIDIA A100 a PCIe 4.0
Gigabyte představil nový HPC server, který využívá služeb výkonného 64jádrového procesoru AMD EPYC 7H12 i několika GPU, např. NVIDIA Ampere A100. To vše navíc doplňuje podpora rychlého rozhraní PCIe 4.0.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Přenosná stanice a-XP, aneb 64jádrový Threadripper v kufříku Přenosná stanice a-XP, aneb 64jádrový Threadripper v kufříku
Počítač a-XP vypadá jako notebook z dob minulých nebo jako počítačový mod založený na desktopové skříni. Jde ale o přenosnou pracovní stanici, která nabídne i 64jádrový Threadripper, a to v zajímavém balení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek