www.svethardware.cz
>
>
>
>

Adata přichází s levnými M.2 SSD disky SU650

Adata přichází s levnými M.2 SSD disky SU650
, , aktualita
Společnost Adata představuje nejen výkonné high-endové SSD disky, ale rozšiřuje nabídku i o ty nejlevnější varianty. Tam poputuje řada disků SU650, které budou nově k dispozici také jako M.2 2280 karty.
K oblíbeným
reklama
Trh SSD disků je nyní rozšířen novou řadou SSD disků Adata SU650, které byly dosud k dispozici jako 2,5" modely. Nově však budou k mání i jako M.2 2280 karty (s rozměry 80×22×3,5 mm). Novinka je založena na 3D TLC NAND Flash pamětech a využívá i SLC cache. Poněvadž jde o levné disky, nepřekvapí přenosové rychlosti "jen" 550 MB/s u čtení a 510 MB/s u zápisu.
 
Adata SU650
 
Integritu dat zajišťuje technologie Low-Density Parity-Check (LDPC), výrobce také slibuje střední dobu mezi poruchami 2 miliony hodin a dává na něj 3letou záruku. K dispozici bude v kapacitě 120 GB za cenu pouhých 549 Kč s DPH, 240GB varianta pak vyjde na 899 Kč a nakonec tu máme ještě 480GB verzi. Ta vás bude stát jen 1549 Kč. K diskům dostanete také software SSD Toolbox a Migration Utility. Ten první umožňuje např. monitorovat stav disku, opotřebení a životnost. Ten druhý pak usnadňuje přechod ze starého na nový disk.
 
Zdroj: TZ Adata


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020 NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020
Stejně tak, jak před pěti desítkami let přinesli Američané kousky Měsíce zpět na Zem, hodlají totéž provést s horninami z Marsu. Podíl na projektu by měla mít už nyní připravovaná mise Mars 2020.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů
Kaspersky teď čelí nemilému problému. Jeho antiviry totiž mohly být zneužívány třetími stranami ke sledování uživatelů. Jeho skripty totiž nabízeli ostatním možnost identifikovat počítač a uživatele.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 % Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 %
Vypadá to, že velmi oblíbená streamovací služba Spotify se chystá navýšit ceny svých předplatných. Stále rostoucí obliba rodinného plánu totiž znatelně snižuje průměrné příjmy na jednotlivého posluchače.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM
Společnost TSMC se slovy, že Mooreův zákon stále ještě žije, ukázala obrovský interposer, na nějž se vejdou dva čipy zabírající 600 mm2 a navíc i osm dokola poskládaných pamětí typu HBM. K čemu by asi tak tento interposer mohl být? 
16.8.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta? Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta?
Sonda Juno americké NASA odhalila další tajemství Jupiteru, a to konkrétně to, že nemá ostře ohraničený povrch jádra. To přineslo teorie spekulující o tom, jak k němu tato planeta mohla přijít. Máme tu tak další teorii o srážce v mladé Sluneční soustavě.
16.8.2019, aktualita, Jan Vítek5 komentářů