www.svethardware.cz
>
>
>
>

Adata přichází s levnými M.2 SSD disky SU650

Adata přichází s levnými M.2 SSD disky SU650
, , aktualita
Společnost Adata představuje nejen výkonné high-endové SSD disky, ale rozšiřuje nabídku i o ty nejlevnější varianty. Tam poputuje řada disků SU650, které budou nově k dispozici také jako M.2 2280 karty.
K oblíbeným
reklama
Trh SSD disků je nyní rozšířen novou řadou SSD disků Adata SU650, které byly dosud k dispozici jako 2,5" modely. Nově však budou k mání i jako M.2 2280 karty (s rozměry 80×22×3,5 mm). Novinka je založena na 3D TLC NAND Flash pamětech a využívá i SLC cache. Poněvadž jde o levné disky, nepřekvapí přenosové rychlosti "jen" 550 MB/s u čtení a 510 MB/s u zápisu.
 
Adata SU650
 
Integritu dat zajišťuje technologie Low-Density Parity-Check (LDPC), výrobce také slibuje střední dobu mezi poruchami 2 miliony hodin a dává na něj 3letou záruku. K dispozici bude v kapacitě 120 GB za cenu pouhých 549 Kč s DPH, 240GB varianta pak vyjde na 899 Kč a nakonec tu máme ještě 480GB verzi. Ta vás bude stát jen 1549 Kč. K diskům dostanete také software SSD Toolbox a Migration Utility. Ten první umožňuje např. monitorovat stav disku, opotřebení a životnost. Ten druhý pak usnadňuje přechod ze starého na nový disk.
 
Zdroj: TZ Adata


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk poslal první tweet přes své satelity Starlink Elon Musk poslal první tweet přes své satelity Starlink
SpaceX Elona Muska plánuje už brzy spustit internetové připojení přes své satelity Starlink a jak to poprvé veřejně vyzkoušet lépe než tweety, kterými je Musk pověstný? Před pár hodinami se to povedlo a satelity podle všeho fungují.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
USAF má proti dronům k dispozici buginu s laserem USAF má proti dronům k dispozici buginu s laserem
Zatímco u nás se připravuje nutnost registrace všech dronů nad 250 gramů, čili v podstatě i hraček, americké letectvo půjde na věc jinak. K dispozici bude mít od firmy Raytheon zařízení, které dron sestřelí laserem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
The Outer Worlds: nástupce Falloutu přichází, jaký je? The Outer Worlds: nástupce Falloutu přichází, jaký je?
The Outer Worlds od studia Obsidian můžeme považovat za duchovního nástupce série Fallout, s níž má společné některé mechanismy, ale i řadu lidí, kteří pracovali na vývoji. Hra už byla ohodnocena recenzenty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Reklama Blizzardu ukazuje na připravované Diablo 4 Reklama Blizzardu ukazuje na připravované Diablo 4
Společnost Blizzard by mohla najít malou úlevu od negativních reakcí svých fanoušků na aféru s hongkongským hráčem Blitzchung, a to v urychleném představení hry Diablo 4. Nové informace naznačují, že se tak asi stane. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
EPYC Rome pod pokličkou: téměř 40 miliard tranzistorů EPYC Rome pod pokličkou: téměř 40 miliard tranzistorů
Na světlo světa se dostaly podrobnosti o tom, z čeho se skládají procesory AMD EPYC Rome, které tvoří celkem až devět samostatných čipů. Titěrný přitom není už samotný I/O čip, ale když se k tomu přičtou čiplety, vzniká monstrum. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů