www.svethardware.cz
>
>
>
>

Adata uvádí svítící podložku Infarex R10 a herní myš M10

Adata uvádí svítící podložku Infarex R10 a herní myš M10
, , aktualita
Adata představila set herní myší XPG Infarex M10 a svítící podložky pod ní s názvem Infarex R10. Ta má tři různé módy svícení a povrch optimalizovaný pro co nejlepší chod myši. Myš nabídne citlivost maximálně 3200 dpi.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adata rozšiřuje rozsah svého působení a k paměťovým řešením nyní přidává i příslušenství k počítačům v podobě herní myši XPG Infarex M10 a podložky pod myš Infarex R10. Samotná podložka využívá k napájení 1,7 metru dlouhý USB kabel a nabídne tři různé režimy svícení. Ten základní svítí jednou ze 7 podporovaných barev. Další možností jsou pulzující světla a jako třetí tu máme cyklické zobrazení duhy. Povrch je vyroben z PVC odolného vůči poškrábání.
 
Adata Infrarex M10 a podložka R10
 
Optická herní myš Infarex M10 nabídne maximální citlivost 3200 dpi. Ta může být upravena pomocí speciálních tlačítek. Využívá se 125Hz systém Ultrapolling pro zajištění rozumné přesnosti a rychlosti, nicméně by bylo dobré podotknout, že existují herní myši i s podstatně vyšší frekvencí (např. 1000 Hz). Podložka i myš budou v prodeji ve společném setu.
 
Zdroj: adata.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Včera, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková