www.svethardware.cz
>
>
>
>

Adata uvádí svítící podložku Infarex R10 a herní myš M10

Adata uvádí svítící podložku Infarex R10 a herní myš M10
, , aktualita
Adata představila set herní myší XPG Infarex M10 a svítící podložky pod ní s názvem Infarex R10. Ta má tři různé módy svícení a povrch optimalizovaný pro co nejlepší chod myši. Myš nabídne citlivost maximálně 3200 dpi.
reklama
Společnost Adata rozšiřuje rozsah svého působení a k paměťovým řešením nyní přidává i příslušenství k počítačům v podobě herní myši XPG Infarex M10 a podložky pod myš Infarex R10. Samotná podložka využívá k napájení 1,7 metru dlouhý USB kabel a nabídne tři různé režimy svícení. Ten základní svítí jednou ze 7 podporovaných barev. Další možností jsou pulzující světla a jako třetí tu máme cyklické zobrazení duhy. Povrch je vyroben z PVC odolného vůči poškrábání.
 
Adata Infrarex M10 a podložka R10
 
Optická herní myš Infarex M10 nabídne maximální citlivost 3200 dpi. Ta může být upravena pomocí speciálních tlačítek. Využívá se 125Hz systém Ultrapolling pro zajištění rozumné přesnosti a rychlosti, nicméně by bylo dobré podotknout, že existují herní myši i s podstatně vyšší frekvencí (např. 1000 Hz). Podložka i myš budou v prodeji ve společném setu.
 
Zdroj: adata.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 % Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 %
Aktualizace aplikací od Adobe přinesla několik zajímavých vylepšení. Lightroom CC se dočkal chybějících funkcí z klasické verze a všechny programy pak dostaly funkci Enhance Detail. Ta umožní zvýšit rozlišení snímků až o 30 % díky AI.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů
V poslední době se dozvídáme o tom, jaké investice v nejbližší době čekají Intel. Mluvilo se již o 11 miliardách v Izraeli, podstatném rozšiřování provozů v Oregonu a nyní to jsou podrobnosti o rovněž již známých investicích v Irsku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106 NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106
Grafický čip NVIDIA TU116 se uplatní na grafických kartách GeForce GTX 1660 Ti, které očekáváme už za týden. Můžeme se podívat na to, jak velký je tento čip oproti TU106 z karet RTX 2000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet
Je logické, že ve vesmíru dochází i ke kolizím celých planet, ostatně takovým způsobem měl vzniknout i náš Měsíc a v podstatě i Země. Nyní se ale našel příklad takové kolize i mezi exoplanetami. Podívejme se na systém hvězdy Kepler-107. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake
Společnost Soyo, o níž se v dnešní době moc často nedočteme, si připravila velice zajímavou desku s označením H310CM-V3H V2.0. Ta totiž podporuje procesory Intel Core 8. a 9. generace, na čemž by nebylo nic zvláštního, ale také 7. a 6. generace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek