www.svethardware.cz
>
>
>
>

Adata uvádí svítící podložku Infarex R10 a herní myš M10

Adata uvádí svítící podložku Infarex R10 a herní myš M10
, , aktualita
Adata představila set herní myší XPG Infarex M10 a svítící podložky pod ní s názvem Infarex R10. Ta má tři různé módy svícení a povrch optimalizovaný pro co nejlepší chod myši. Myš nabídne citlivost maximálně 3200 dpi.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adata rozšiřuje rozsah svého působení a k paměťovým řešením nyní přidává i příslušenství k počítačům v podobě herní myši XPG Infarex M10 a podložky pod myš Infarex R10. Samotná podložka využívá k napájení 1,7 metru dlouhý USB kabel a nabídne tři různé režimy svícení. Ten základní svítí jednou ze 7 podporovaných barev. Další možností jsou pulzující světla a jako třetí tu máme cyklické zobrazení duhy. Povrch je vyroben z PVC odolného vůči poškrábání.
 
Adata Infrarex M10 a podložka R10
 
Optická herní myš Infarex M10 nabídne maximální citlivost 3200 dpi. Ta může být upravena pomocí speciálních tlačítek. Využívá se 125Hz systém Ultrapolling pro zajištění rozumné přesnosti a rychlosti, nicméně by bylo dobré podotknout, že existují herní myši i s podstatně vyšší frekvencí (např. 1000 Hz). Podložka i myš budou v prodeji ve společném setu.
 
Zdroj: adata.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy? AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy?
Tum Apisak se letmo zmínil o procesoru AMD Ryzen 5 3500, který by měl nastoupit s výbavou šesti jader bez SMT. Mohl by se tak stát velice zajímavou volbou pro herní sestavy s rozumnou cenou, ostatně dnes je pro hry šest fyzických jader vhodná výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář