www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Adata uvedla RGB DDR4 Spectrix D41 TUF Gaming Edition

Adata uvedla RGB DDR4 Spectrix D41 TUF Gaming Edition
, , aktualita
Výkonné paměťové moduly Adata Spectrix D41 byly doplněny o speciální verzi TUF Gaming Edition s RGB podsvícením. Všechny budou mít certifikát TUF Gaming Alliance svědčící o plnění standardů herní aliance.
K oblíbeným
reklama
V dubnu letošního roku byly představeny nové paměťové moduly Adata DDR Spectrix D41, které měly být vyráběny do frekvencí až 5000 MHz. Nyní přichází jejich další verze Spectrix D41 TUF Gaming Edition, které mají certifikát herní aliance TUF Gaming Alliance. Certifikát zaručuje, že moduly plní její standardy a prošly pečlivým testováním. Nechybí jim programovatelné RGB osvětlení (podpora Asus Sync RGB) a mají upravený chladič.
 
Adata Spectrix D41 TUF Gaming Edition
 
LED pásek není ničím krytý a uživatelům nabízí možnost změnit rychlost blikání, intenzitu, vzory a další vlastnosti. Samozřejmostí je možnost synchronizace barevných efektů i s dalšími komponentami v počítači. Spectrix D41 TUF Gaming Edition budou zatím k dispozici maximálně s frekvencí 3200 MHz a samozřejmostí je i podpora Intel XMP 2.0. Nepřekvapí ani, že výrobce na moduly poskytuje doživotní záruku.
 
Adata Spectrix D41 TUF Gaming Edition
 
Zdroj: TZ Adata CZ


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nehody Boeingu 737 zavinily i peníze, kritická výbava byla za příplatek Nehody Boeingu 737 zavinily i peníze, kritická výbava byla za příplatek
Jistě vám neunikly dvě smrtelné nehody Boeingu 737 MAX 8 v poslední době, při kterých dohromady zemřelo téměř 350 lidí. Mohly za ně peníze. Aerolinky totiž šetřily a nepřiplatily si za důležitou bezpečnostní výbavu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Korejci tajně dávali kamery do hotelů, hosty streamovali na internetu Korejci tajně dávali kamery do hotelů, hosty streamovali na internetu
Na internetu se dnes streamuje všechno. Dva Korejci se tak rozhodli, že budou šmírovat hotelové hosty a do mnoha hotelů po Jižní Koreji instalovali tajné kamery, kterými natáčeli hosty a záznamy prodávali na internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
22.3.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
22.3.2019, aktualita, Milan Šurkala