www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Adata uvedla RGB DDR4 Spectrix D41 TUF Gaming Edition

Adata uvedla RGB DDR4 Spectrix D41 TUF Gaming Edition
, , aktualita
Výkonné paměťové moduly Adata Spectrix D41 byly doplněny o speciální verzi TUF Gaming Edition s RGB podsvícením. Všechny budou mít certifikát TUF Gaming Alliance svědčící o plnění standardů herní aliance.
reklama
V dubnu letošního roku byly představeny nové paměťové moduly Adata DDR Spectrix D41, které měly být vyráběny do frekvencí až 5000 MHz. Nyní přichází jejich další verze Spectrix D41 TUF Gaming Edition, které mají certifikát herní aliance TUF Gaming Alliance. Certifikát zaručuje, že moduly plní její standardy a prošly pečlivým testováním. Nechybí jim programovatelné RGB osvětlení (podpora Asus Sync RGB) a mají upravený chladič.
 
Adata Spectrix D41 TUF Gaming Edition
 
LED pásek není ničím krytý a uživatelům nabízí možnost změnit rychlost blikání, intenzitu, vzory a další vlastnosti. Samozřejmostí je možnost synchronizace barevných efektů i s dalšími komponentami v počítači. Spectrix D41 TUF Gaming Edition budou zatím k dispozici maximálně s frekvencí 3200 MHz a samozřejmostí je i podpora Intel XMP 2.0. Nepřekvapí ani, že výrobce na moduly poskytuje doživotní záruku.
 
Adata Spectrix D41 TUF Gaming Edition
 
Zdroj: TZ Adata CZ


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
3D tisk: jak funguje a kde začít? 3D tisk: jak funguje a kde začít?
Tisk 3D modelů byl ještě nedávno okrajovou technologií pro nadšence. V posledních letech se však dostává do všech odvětví. Tisknou se díly do letadel, aut nebo dočasné zubní náhrady. Jaké jsou technologie 3D tisku?
Dnes, článek, redakce SHW
Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu
Věk páry může být možná oficiálně za námi, ale sonda WINE ukazuje, že se i tak může dostat do kosmického věku a navíc do kosmu samotného. Jedná se navíc o prototyp zařízení, které by si mohlo samo doplňovat palivo. Tedy spíše vařivo.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash
Adobe Flash skomírá, ale stále je mezi námi a prohlížeče postupně upouštějí od jeho podpory, ve výchozím nastavení jej blokují a podobně. To se brzy stane i u Firefoxu, který jej plánuje běžně nezobrazovat od verze Firefox 69.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem 3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem
Hned na úvod je třeba upřesnit, že máme na mysli klasický 3D tisk, oproti němuž by nová metoda měla být stokrát rychlejší. To znamená postupné nanášení roztaveného plastu pomocí trysek. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
In Win ukázal svou "supervěž" 928 In Win ukázal svou "supervěž" 928
Na CES 2019 byla k vidění také počítačová skříň 928 Super Tower od společnosti In Win, na niž se nyní v krátkosti podíváme. Název naznačuje, že by mělo jít o masivní skříň pro náročné uživatele. 
Včera, aktualita, Jan Vítek