www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Adata uvedla RGB DDR4 Spectrix D41 TUF Gaming Edition

Adata uvedla RGB DDR4 Spectrix D41 TUF Gaming Edition
, , aktualita
Výkonné paměťové moduly Adata Spectrix D41 byly doplněny o speciální verzi TUF Gaming Edition s RGB podsvícením. Všechny budou mít certifikát TUF Gaming Alliance svědčící o plnění standardů herní aliance.
K oblíbeným
reklama
V dubnu letošního roku byly představeny nové paměťové moduly Adata DDR Spectrix D41, které měly být vyráběny do frekvencí až 5000 MHz. Nyní přichází jejich další verze Spectrix D41 TUF Gaming Edition, které mají certifikát herní aliance TUF Gaming Alliance. Certifikát zaručuje, že moduly plní její standardy a prošly pečlivým testováním. Nechybí jim programovatelné RGB osvětlení (podpora Asus Sync RGB) a mají upravený chladič.
 
Adata Spectrix D41 TUF Gaming Edition
 
LED pásek není ničím krytý a uživatelům nabízí možnost změnit rychlost blikání, intenzitu, vzory a další vlastnosti. Samozřejmostí je možnost synchronizace barevných efektů i s dalšími komponentami v počítači. Spectrix D41 TUF Gaming Edition budou zatím k dispozici maximálně s frekvencí 3200 MHz a samozřejmostí je i podpora Intel XMP 2.0. Nepřekvapí ani, že výrobce na moduly poskytuje doživotní záruku.
 
Adata Spectrix D41 TUF Gaming Edition
 
Zdroj: TZ Adata CZ


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft vylepšil Game Bar ve Windows 10 Microsoft vylepšil Game Bar ve Windows 10
Microsoft ohlašuje, že po instalaci nové verze Windows 10, takzvaného květnového update z tohoto roku, budeme mít k dispozici také nový Game Bar. Podívejme se na to, co ten nám nabídne nového. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Cyberpunk 2077 bude na E3, veřejnost si jej však nevyzkouší Cyberpunk 2077 bude na E3, veřejnost si jej však nevyzkouší
Studio CD Projekt Red už ohlásilo, že jejich toužebně očekávaný titul Cyberpunk 2077 se objeví v červnu na E3, takže se můžeme těšit na novinky. Ještě nikomu z návštěvníků ale nebude umožněno si jej vyzkoušet.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Trpasličí planeta Haumea má dva měsíce a navíc prstenec Trpasličí planeta Haumea má dva měsíce a navíc prstenec
Brazilští astronomové s využitím dat Hubbleova vesmírného dalekohledu vytvořili model, v němž vznikl prstenec kolem vzdálené trpasličí planety Haumea. Nahrazují si tak to, co jim upírá obrovská vzdálenost ztěžující přímé pozorování.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy
Neutronové hvězdy jsou samy o sobě jedny z nejzajímavějších objektů našeho vesmíru. Měly blízko k tomu, aby se staly černou dírou, ale namísto toho jsou z nich neuvěřitelně husté koule. Nyní nám jde o vznik jedné takové z velice vzácného objektu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000 MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000
Základní desky s čipovými sadami X570 a potažmo i s jinými pro Ryzen 3000 by se měly odhalit až tehdy, když AMD zavelí. Nicméně společnost MSI už ukázala své nové desky, a to pěkně podrobně ve videu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek