www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Adata XPG Spectrix D80 s hybridním chlazením kapalinou i vzduchem

Adata XPG Spectrix D80 s hybridním chlazením kapalinou i vzduchem
, , aktualita
Dalšími novými paměťovými moduly značky Adata je řada XPG Spectrix D80 DDR4. Ty budou vybaveny kapalinově-vzduchovými chladiči a podobně jako u Spectrix D41, i zde bude možné sehnat až 5000MHz moduly.
K oblíbeným
reklama
Společnost Adata rozšiřuje nabídku svých výkonných paměťových modulů. Před pár dny to byla řada XPG Spectrix D41 DDR4 s takty až 5000 MHz, nyní je to řada XPG Spectrix D80 DDR4. Ta je v podstatě velmi podobná a nabídne moduly s frekvencemi od 2666 MHz a podporou až do 5000 MHz. Podporovány jsou profily XMP 2.0  a využívají 10vrstvé PCB. Liší se však hybridním kapalinově-vzduchovým chlazením.
 
Adata XGP Spectrix D80 DDR4
 
Na horní části je kapalinový chladič s kapalinou o nízkém bodu varu pro lepší rozvod tepla. Ten funguje ve spolupráci s klasickým hliníkovým chladičem pod ním, který je doplněn o další teplovodivé materiály přímo na PCB. Aby toho nebylo málo, Adata nezapomněla ani na design a moduly vybavila RGB osvětlením. Samozřejmostí je možnost volit si různé vzory svícení, rychlost pulzování, intenzitu a další. Podporována je nejen aplikace RGB Sync App, ale také běžné řízení RGB světel většiny výrobců základních desek (Asus, Gigabyte, MSI a ASRock).
 
Adata XGP Spectrix D80 DDR4 modul
 
Zdroj: adata.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD si připsalo meziročně dvojnásobné tržby a potvrdilo vypuštěný Aldebaran AMD si připsalo meziročně dvojnásobné tržby a potvrdilo vypuštěný Aldebaran
Bylo dopředu jasné, že tržby společnosti AMD budou velice slušné, neboť nyní nejsou aktuální starosti s odbytem, jako spíše lítost nad nedostatečnými výrobními kapacitami. A vedle toho už není třeba čekat na Aldebaran.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Doporučené PC sestavy: červenec 2021 Doporučené PC sestavy: červenec 2021
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek18 komentářů
Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper Falcon Heavy od SpaceX vynese sondu NASA pro misi Europa Clipper
NASA se připravuje na start mise, v rámci níž bude vyslána průzkumná sonda k Europě. Ze Země do vesmíru má potřebný náklad s kosmickou lodí vynést za výhodnou cenu raketa od společnosti SpaceX.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře