Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany

Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany
, , aktualita
Microsoft ohlásil vývoj titulu Age of Empires IV už před více než dvěma roky, ale dosud toho bylo k vidění jen velice málo. Nyní se ale můžeme mrknout na video, které ukazuje především to, jak bude vypadat prostředí této hry. 
K oblíbeným
reklama
V herním traileru Age of Empires IV jde o útok Mongolů na malebné opevněné město, v němž se nachází Angličané, což zrovna nevypadá na historicky věrný scénář, ovšem trebuchety v rukou Mongolů jsou tu správně. Nicméně, máme tu hru a ne učebnici dějepisu. 
 
- klikněte pro zvětšení - 
 
Vypadá to tak na moderně pojatou RTS, čili real-time strategii, která by měla zaujmout příznivce tohoto kdysi velice rozšířeného a dnes už spíše skomírajícího žánru. Můžeme se tak těšit na obléhání, bortící se hradby, souboje desítek či snad stovek malých panďuláků, detailně zpracovaná města, a to vše v tak trochu komixové a jasnými barvami oživené grafice, která tak trošku připomíná styl Warcraftu. 
 
Microsoft už také odhalil, které z jeho studií je za vývoj Age of Empires IV zodpovědné, a to nové World's Edge. To povede někdejší generální manažerka Xbox Entertainment Studios, a sice Shannon Loftis. 
 
Vedle toho jsme se také dočkali vypuštění titulu Age of Empires II: Definitive Edition, čili přepracovaného druhého dílu, který slibuje stovky hodin zábavy v kampaních, jež byly rovněž oživeny, aby byly nápaditější. Dále tu máme i vylepšenou umělou inteligenci protivníků, lepší grafickou i zvukovou stránku a také celkem přívětivou cenu 20 dolarů, i když za remake je to adekvátní. Viz recenze na wccftech.
 
Age of Empires IV se chystají pro PC, přičemž hra samotná ještě ani není v alfa stádiu, takže si ještě nějaký ten pátek počkáme, než budeme moci "táhnout s nejlepším generálem všech dob a kosit Belgičany". Kdo uhodne autora, může jít dříve domů z práce. 
  
Zdroj: wccftech


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: září 2020 Doporučené PC sestavy: září 2020
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek34 komentářů
Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi Děravá herní myš Glorious Model O přichází v bezdrátové verzi
Ultralehká herní myš Glorious Model O, která si své zákazníky získala i na českém trhu, byla oznámena v nové verzi. Vzhledem k nízké hmotnosti jen 69 g nemohl výrobce použít příliš velkou baterii, přesto se výdrž podařilo dostat na 71 hodin.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách Pevné disky WD Red Pro nově ve 16TB a 18TB variantách
Společnost WD rozšiřuje nabídku pevných disků pro NASy řady Red Pro o další dva modely. Doposud bylo maximem 14 TB, nově však bude možné koupit i varianty s vyššími kapacitami 16 TB a 18 TB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval
Kosmická společnost SpaceX poslední dobou kromě jiného také usilovně pracuje na vývoji kosmické lodi Starship. Jednotlivé prototypy prochází různými testy, nyní je na řadě SN8 a jeho let do 15 kilometrů namísto původních 18 km. 
26.9.2020, aktualita, Kateřina Hoferková
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
26.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik