Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3

Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
, , aktualita
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
K oblíbeným
reklama
Steam je oblíbený zvláště při svých prodejních akcích, kdy spouští svůj slevomet, a to hned několikrát v roce. Není tak divu, že Epic Games Store přichystal také vlastní akci, a to konkrétně nyní probíhající Epic Mega Sale. Ta jednak znamená, že na řadu her (zas tak moc jich ale na Epicu ještě není) je poskytnuta až 75% sleva a především pak získáme při placení slevu 10 eur na každou hru s cenou 14,99 eur a větší. Je tak zřejmé, že různé slevy až do výše tři čtvrtě hodnoty hry budou platit spíše pro ty levnější tituly a od hodnoty 15 eur to bude především ona srážka 10 eur. 
 
Někde je to ale i kombinováno, jako třeba v případě The Walking Dead: The Final Season - Season Pass. Ta má výchozí cenu 20 eur sníženou nejdříve na 15 eur a pak ještě pro ni platí 10 eur dolů, takže ve výsledku se dá nyní pořídit za 5 eur. Také Metro Exodus byl zlevněn na 45 eur a s další slevou je k dispozici za 35 eur. 
 
 
Nyní také Epic zvýšil svou kadenci v rozhazování her zdarma a chystá se obměňovat tuto nabídku každý týden. Nyní tu máme Stories Untold a už od středy to bude RiME.
 
Jak to ale vypadá, ne všichni vydavatelé jsou z prodejní akce firmy Epic nadšeni. Když se pokusíme vyhledat Borderlands 3, aktuálně nám obchod tento titul nenabídne a najít se dají jen stránky, dle nichž tato bude opět brzy v nabídce, ale nyní se koupit v předprodeji nedá. 
 
 
Randy Pitchford, šéf studia Gearbox, přitom ve svém již smazaném tweetu sděloval, abychom si užili 10eurové slevy. Namísto toho byla hra z nabídky stažena bez jakéhokoliv vysvětlení a později jsme se od nakladatele 2K Games dozvěděli, že právě ten se k tomu odhodlal a že Borderlands 3 budou brzy do nabídky vráceny. Je také zřejmé, že hra byla stažena už v průběhu akce, neboť se také dozvídáme, že transakce za hru zaplacené se slevou budou platit. 
A není to pouze společnost 2K Games, které se Mega Sale nelíbí. Z nabídky později zmizel také titul Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 a odstraněn byl také Oxygen Not Included.  
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: srpen 2019 Doporučené PC sestavy: srpen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek60 komentářů
Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon
Tohle opravdu nebyl pro Teslu moc dobrý týden, zejména co se týče její energetické divize. Nejprve za hořící solární panely Teslu zažaloval Walmart, nyní své znepokojení vyjádřila i společnost Amazon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
24.8.2019, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře