Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3

Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
, , aktualita
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
K oblíbeným
reklama
Steam je oblíbený zvláště při svých prodejních akcích, kdy spouští svůj slevomet, a to hned několikrát v roce. Není tak divu, že Epic Games Store přichystal také vlastní akci, a to konkrétně nyní probíhající Epic Mega Sale. Ta jednak znamená, že na řadu her (zas tak moc jich ale na Epicu ještě není) je poskytnuta až 75% sleva a především pak získáme při placení slevu 10 eur na každou hru s cenou 14,99 eur a větší. Je tak zřejmé, že různé slevy až do výše tři čtvrtě hodnoty hry budou platit spíše pro ty levnější tituly a od hodnoty 15 eur to bude především ona srážka 10 eur. 
 
Někde je to ale i kombinováno, jako třeba v případě The Walking Dead: The Final Season - Season Pass. Ta má výchozí cenu 20 eur sníženou nejdříve na 15 eur a pak ještě pro ni platí 10 eur dolů, takže ve výsledku se dá nyní pořídit za 5 eur. Také Metro Exodus byl zlevněn na 45 eur a s další slevou je k dispozici za 35 eur. 
 
 
Nyní také Epic zvýšil svou kadenci v rozhazování her zdarma a chystá se obměňovat tuto nabídku každý týden. Nyní tu máme Stories Untold a už od středy to bude RiME.
 
Jak to ale vypadá, ne všichni vydavatelé jsou z prodejní akce firmy Epic nadšeni. Když se pokusíme vyhledat Borderlands 3, aktuálně nám obchod tento titul nenabídne a najít se dají jen stránky, dle nichž tato bude opět brzy v nabídce, ale nyní se koupit v předprodeji nedá. 
 
 
Randy Pitchford, šéf studia Gearbox, přitom ve svém již smazaném tweetu sděloval, abychom si užili 10eurové slevy. Namísto toho byla hra z nabídky stažena bez jakéhokoliv vysvětlení a později jsme se od nakladatele 2K Games dozvěděli, že právě ten se k tomu odhodlal a že Borderlands 3 budou brzy do nabídky vráceny. Je také zřejmé, že hra byla stažena už v průběhu akce, neboť se také dozvídáme, že transakce za hru zaplacené se slevou budou platit. 
A není to pouze společnost 2K Games, které se Mega Sale nelíbí. Z nabídky později zmizel také titul Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 a odstraněn byl také Oxygen Not Included.  
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft chce oživit Age of Mythology Microsoft chce oživit Age of Mythology
Microsoft si pro nás chystá oživení Age of Mythology, dosud ojedinělého titulu, který svým způsobem patří do série Age of Empires. A jak je z názvu celkem zřejmé, jde o strategii, která těží z mytologie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Včera, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře