Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3

Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
, , aktualita
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
K oblíbeným
reklama
Steam je oblíbený zvláště při svých prodejních akcích, kdy spouští svůj slevomet, a to hned několikrát v roce. Není tak divu, že Epic Games Store přichystal také vlastní akci, a to konkrétně nyní probíhající Epic Mega Sale. Ta jednak znamená, že na řadu her (zas tak moc jich ale na Epicu ještě není) je poskytnuta až 75% sleva a především pak získáme při placení slevu 10 eur na každou hru s cenou 14,99 eur a větší. Je tak zřejmé, že různé slevy až do výše tři čtvrtě hodnoty hry budou platit spíše pro ty levnější tituly a od hodnoty 15 eur to bude především ona srážka 10 eur. 
 
Někde je to ale i kombinováno, jako třeba v případě The Walking Dead: The Final Season - Season Pass. Ta má výchozí cenu 20 eur sníženou nejdříve na 15 eur a pak ještě pro ni platí 10 eur dolů, takže ve výsledku se dá nyní pořídit za 5 eur. Také Metro Exodus byl zlevněn na 45 eur a s další slevou je k dispozici za 35 eur. 
 
 
Nyní také Epic zvýšil svou kadenci v rozhazování her zdarma a chystá se obměňovat tuto nabídku každý týden. Nyní tu máme Stories Untold a už od středy to bude RiME.
 
Jak to ale vypadá, ne všichni vydavatelé jsou z prodejní akce firmy Epic nadšeni. Když se pokusíme vyhledat Borderlands 3, aktuálně nám obchod tento titul nenabídne a najít se dají jen stránky, dle nichž tato bude opět brzy v nabídce, ale nyní se koupit v předprodeji nedá. 
 
 
Randy Pitchford, šéf studia Gearbox, přitom ve svém již smazaném tweetu sděloval, abychom si užili 10eurové slevy. Namísto toho byla hra z nabídky stažena bez jakéhokoliv vysvětlení a později jsme se od nakladatele 2K Games dozvěděli, že právě ten se k tomu odhodlal a že Borderlands 3 budou brzy do nabídky vráceny. Je také zřejmé, že hra byla stažena už v průběhu akce, neboť se také dozvídáme, že transakce za hru zaplacené se slevou budou platit. 
A není to pouze společnost 2K Games, které se Mega Sale nelíbí. Z nabídky později zmizel také titul Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 a odstraněn byl také Oxygen Not Included.  
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.) Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.)
Chcete získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková je naše Týdenní šance, tentokrát se společností QNAP. Odpovězte do 23.2. na soutěžní otázky a zařaďte se do slosování o mobilní NAS QNAP QGenie QG-103N.
Dnes, soutěž, Karel Polívka
Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům Tesla pozastavila výstavbu neměcké Gigafactory kvůli ekoaktivistům
Ekologičtí aktivisté jakoby se nemohli shodnout na tom, co je vlastně ekologické. Na jednu stranu by moc chtěli elektrická auta, ale nechtějí, aby se pro ně stavěly továrny. Tesla tak musí pozastavit výrobu německé Gigafactory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry Mobilní GeForce MX330 a MX350 přichází s více CUDA jádry
Jak se šuškalo, tak se i stalo a společnost Nvidia skutečně přišla s novými mobilními čipy GeForce MX330 a MX350. Ty jsou postaveny na architektuře Pascal a znatelně zvyšují počty svých CUDA jader.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Týdenní šance o dvouvěžový chladič Noctua (10.2. - 16.2.) Týdenní šance o dvouvěžový chladič Noctua (10.2. - 16.2.)
Získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková byla od 10.2. do 16.2. naše Týdenní šance se značkou Noctua, v které jste mohli vyhrát dvouvěžový chladič Noctua NH-D15 chromax.black. Doplněno o vyhodnocení.
Dnes, soutěž, Karel Polívka
Sony se má potýkat s výrobní cenou připravované PS5 Sony se má potýkat s výrobní cenou připravované PS5
Ceny nových herních konzolí jsou obvykle ostře sledované, neboť poměr mezi výrobní a prodejní cenou bývá obvykle velice malý. Nyní se můžeme podívat na to, co se v tomto ohledu povídá o PS5. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek