www.svethardware.cz
>
>
>
>

Amazon Kindle Oasis získal nastavitelnou barvu nasvícení

Amazon Kindle Oasis získal nastavitelnou barvu nasvícení
, , aktualita
Amazon představil novou verzi oblíbené elektronické čtečky knih Kindle Oasis. Ta je vybavena možností osvětlení a nově je možné korigovat barevné ladění tohoto osvětlení, konkrétně jde nejen o jas, ale i o barevnou teplotu.
K oblíbeným
reklama
Elektronická čtečka knih Amazon Kindle Oasis má užitečnou funkci osvětlení displeje, díky čemuž se dá číst i ve tmě, aniž byste museli mít např. rozsvíceno v pokoji. Nová verze přidává užitečnou funkci v podobě možnosti nastavit si barevnou teplotu tohoto podsvícení od studenějších tónů až po ty teplejší, které se více hodí např. při čtení před spaním. Pokud např. partner(ka) už spí a vy si chcete číst, stačí aktivovat toto světlo a vy uvidíte na text, aniž by se v pokoji najednou objevilo nějak moc velké množství světla, které by toho druhého budilo.
 
Amazon Kindle Oasis
 
Jinak jde o čtečku shodnou se svým předchůdcem. Má i nadále 7palcový E-Ink displej s hustotou bodů 300 ppi a bude k dispozici ve dvou barevných variantách, Graphite a Champagne Gold. Nechybí ani standard odolnosti IPX8, který zajišťuje, že čtečka přežije ponoření do vody do hloubky 2 metrů minimálně po dobu jedné hodiny. Měla by přežít i nějaké ty pády. Prodej bude zahájen 24. července za cenu okolo $250 za model s 8GB kapacitou paměti a $280 za 32GB verzi. Ta se hodí zejména těm, kteří budou chtít více poslouchat audio knihy (k dispozici je rozhraní Bluetooth).
 
Amazon Kindle Oasis
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft novém sestavení Windows 10 opět mění Start Menu Microsoft novém sestavení Windows 10 opět mění Start Menu
Microsoft nám na novém sestavení 20161 pro Insidery ukazuje, jak se změní podoba Start Menu, které bude graficky čistší a také bude možné nastavit jeho barevný nádech, aby lépe odpovídal celkovému vzhledu pracovní plochy.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Minisforum láká na malý herní desktop i s APU Ryzen 4000 Minisforum láká na malý herní desktop i s APU Ryzen 4000
Tým ukrývající se pod označením Minisforum už dříve dostal na trh malý počítač založený na APU od firmy AMD, který byl určen jako (do jisté míry) levné herní PC. Nyní si to chce zopakovat pomocí nové generace Ryzen 4000.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ukázala se už nová Asus GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX? Ukázala se už nová Asus GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX?
Pokud by nově zveřejněná fotografie byla pravá, pak bychom mohli mít k nové generaci herních karet firmy NVIDIA blíž, než jsme si mysleli. Máme tu totiž údajnou kartu ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Populární vyhledávač Torrentz2.eu v problémech, záložní doména zatím funguje Populární vyhledávač Torrentz2.eu v problémech, záložní doména zatím funguje
Minulý týden byla pozastavena doména Torrentz2.eu, která obsahovala oblíbený vyhledávač torrentů. Záložní doména ovšem stále funguje. Původní vyhledávač Torrentz.eu musel být zastaven již před čtyřmi lety.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Facebook opět sdílel s aplikacemi uživatelská data, která neměl sdílet Facebook opět sdílel s aplikacemi uživatelská data, která neměl sdílet
Sociální síť Facebook má další bezpečnostní problém, kterých se poslední dobou objevilo více než dost. Zjistilo se, že s aplikacemi třetích stran sdílela uživatelská data, která už měla být po uplynutí stanovené dny aplikacím nepřístupná.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala