www.svethardware.cz
>
>
>

Amazon Kindle Paperwhite nabízí 10týdenní výdrž a port USB-C

Amazon Kindle Paperwhite nabízí 10týdenní výdrž a port USB-C
, , aktualita
Amazon představil novou generaci elektronické čtečky Kindle Paperwhite. Ta dostává větší displej, tenčí rámečky i možnost nabíjení přes port USB-C. Má také o něco vyšší jas a další dílčí vylepšení.
K oblíbeným
reklama
Elektronické čtečky Amazonu dostávají model Kindle Paperwhite nové generace. Vylepšení se udála hned v několika oblastech. Displej využívající elektronického inkoustu má nyní větší 6,8" úhlopříčku a tenčí 10,2mm rámečky. Pokud jde o rozlišení, to se výrazněji neměnilo, hustota bodů pak zůstala na hodnotě 300 ppi. Maximální jas se zvýšil o 10 % a displej nabízí nastavitelné teplé barvy pro pohodlnější čtení v noci.
 
Amazon Kindle Paperwhite 2021
 
Otáčení stránek je nyní o 20 % rychlejší proti předchozí generaci. Pokud jde o výdrž baterie, tak ta činí 10 týdnů a nově se nabíjí přes port USB-C. Ten nabídne maximálně 9W nabíjení, takže akumulátor nabijete za 2,5 hodiny (přes počítač s 5W nabíjením pak počítejte s 5 hodinami). Rozměry jsou 174×125×8,1 mm a váží 205 gramů.
 
Amazon Kindle Paperwhite 2021
 
Potěší také odolnost daná ratingem IPX8, takže po dobu jedné hodiny vydrží v hloubce 2 metrů, což se týká čisté vody. Jde-li o tu slanou, tak se hovoří jen o 25 cm po dobu 3 minut. V prodeji bude základní verze s 8 GB paměti a reklamami za 140 USD, varianta bez reklam vyjde na 160 USD. Verze Signature Edition s 32GB pamětí, automatickým nastavením jasu a podporou bezdrátového nabíjení bude stát 190 USD.
 
Amazon Kindle Paperwhite 2021
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Coinbase brzy zavede platformu pro prodej NFT Coinbase brzy zavede platformu pro prodej NFT
Kryptoměnová platforma Coinbase chce v blízké době rozšířit svou působnost i na trh s NFT (Non-Fungible Token). Ty vychází z chytrých kontraktů, které podporují některé kryptoměny, jako je např. Ethereum.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Aurora Horizon a Connect: služba autonomního řízení aut za předplatné Aurora Horizon a Connect: služba autonomního řízení aut za předplatné
Společnost Aurora chce v budoucnu začít komerčně nabízet své technologie pro autonomní řízení vozů. Míří ale na podnikovou sféru a služby Aurora Horizon a Aurora Connect budou k dispozici za předplatné.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
G.Skill představuje DDR5 moduly, vrcholem je DDR5-6400 CL36 G.Skill představuje DDR5 moduly, vrcholem je DDR5-6400 CL36
DDR5 paměti přichází. V posledních dnech je představilo hned několik výrobců a je mezi nimi i společnost G.Skill. Její nabídka modulů Trident Z5 bude končit až u variant DDR5-6400 s časováním CL36.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Windows 11 má také problémy s tiskárnami jako jeho předchůdce Windows 11 má také problémy s tiskárnami jako jeho předchůdce
Bohužel ani nejnovějšímu operačnímu systému Windows 11 se nevyhýbají chyby a podobně jako u "desítek", i zde jsou problémy např. s tiskárnami. Našly se už tři chyby, které komplikují instalaci nebo bezproblémové používání tiskáren.
15.10.2021, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Minisforum Elitemini HM90: mini PC s Ryzenem 9 4900H Minisforum Elitemini HM90: mini PC s Ryzenem 9 4900H
Společnost Minisforum zařazuje do nabídky další ze svých malých, ale výkonných desktopů. Tentokrát jde o model s APU Ryzen 9 4900H, které sice už není nejnovější, ale stále jde o velice slušné APU. 
15.10.2021, aktualita, Jan Vítek