www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD doplňuje své vedoucí pozice, přichází bývalý prezident BlackBerry

AMD doplňuje své vedoucí pozice, přichází bývalý prezident BlackBerry
, , aktualita
Společnost AMD se rozhodla doplnit stavy svých vedoucích pracovníků, respektive vytvořit rovnou novou pozici. Tu nově obsadí Dr. Sandeep Chennakeshu, někdejší prezident společnosti BlackBerry Technology Solutions. A to není vše.
K oblíbeným
reklama
AMD se tak rozhodlo pro pár změn ve svém týmu vedoucích pracovníků a asi tou nejvýraznější je vytvoření nové pozice. Jde o důležité změny, které naznačují, že AMD hodlá expandovat a celkově růst, takže co je nového? 
 
 
Společnost AMD si své vedoucí pracovníky obvykle najímala z jiných společností, než aby hledala ve vlastních řadách a ani v tomto případě neučinila výjimku. Do firmy přichází Dr. Sandeep Chennakeshu jako bývalý prezident BlackBerry Technology Solutions a ten ještě dříve pracoval jako senior viceprezident a generální manažer divize Wireless and Mobile firmy Freescale. 
 
V AMD pak bude už od příštího týdne pracovat jako výkonný viceprezident v Computing and Graphics Business Group, takže bude spoluvytvářet strategii a spravovat produkty firmy AMD pro PC včetně procesorů a grafických čipů a také produkty spadající do semi-custom (např. SoC pro herní konzole). Sám Chennakeshu je zkušený inženýr, který má vlastní portfolio 170 patentů. Je třeba poznamenat, že aktuální výkonná ředitelka firmy AMD Lisa Su se se Sandeepem Chennakeshuem jistě dobře zná, protože oba před 10 lety pracovali ve Freescale. 
 
Další změna se týká nám už dobře známého CTO Marka Papermastera, který bude odteď označován jako Chief Technology Officer a navíc Executive Vice President (Technology and Engineering). V případě firmy AMD to je také nová pozice, tedy v případě Executive Vice President (EVP), kterého tato firma ještě nikdy neměla. EVP bude nadřízený pro ostatní SVP (Senior Vice President). 
 
A nakonec nastala změna také pro Darrena Grasbyho, dosavadního SVP ve Global Computing and Graphics Sales. Ten byl povýšen na CSO (Chief Sales Officer) namísto jiného Brita, jímž byl John Byrne. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Seagate uvádí rychlé SSD pro PCIe 4.0 i herní dokovací stanici Seagate uvádí rychlé SSD pro PCIe 4.0 i herní dokovací stanici
Společnost Seagate si připravila dvě zajímavé novinky, a sice jednak výkonné SSD FireCuda 520, které je určeno pro čtyři linky PCIe 4.0. Vedle něj tu pak máme 4TB FireCuda Gaming Dock. K čemu bude dobrý?
Včera, aktualita, Jan Vítek
LG představilo obří 42,5" monitor 43UN700 LG představilo obří 42,5" monitor 43UN700
Společnost LG představila obří 42,5" monitor LG 43UN700, který má najít obrovské množství využití. Má být vhodný pro tvorbu multimédií, nenáročné hraní i kancelář. Dokáže zobrazit až 4 obrazy ze 4 různých zařízení najednou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple využije plné Navi 14 s 24 CU, dočkáme se i jinde? Apple využije plné Navi 14 s 24 CU, dočkáme se i jinde?
Aktualizováno: Z kuloárů se dozvídáme, že nové Apple MacBook Pro dorazí s výbavou grafických karet Radeon Pro, které ve skutečnosti využijí plnou verzi GPU Navi 14. Ta nečítá 22, ale 24 jednotek CU.  
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NASA přispěje k evropské misi ARIEL studující atmosféru exoplanet NASA přispěje k evropské misi ARIEL studující atmosféru exoplanet
Americká NASA se rozhodla, že přispěje svým dílem k misi ARIEL, kterou připravuje primárně Evropská vesmírná agentura ESA. Mise má startovat v roce 2028 a týkat se bude studia vzdálených exoplanet. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Zítra v Londýně startuje X019: dosud největší xboxová událost Zítra v Londýně startuje X019: dosud největší xboxová událost
Microsoft zítra odstartuje X019, dosud největší událost spojenou s konzolemi Xbox, ostatně ta dostala podtitulek BIGGEST. INSIDE XBOX. EVER. Uvidíme herní novinky a možná i informace o chystané příští konzoli. 
Včera, aktualita, Jan Vítek