www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD doplňuje své vedoucí pozice, přichází bývalý prezident BlackBerry

AMD doplňuje své vedoucí pozice, přichází bývalý prezident BlackBerry
, , aktualita
Společnost AMD se rozhodla doplnit stavy svých vedoucích pracovníků, respektive vytvořit rovnou novou pozici. Tu nově obsadí Dr. Sandeep Chennakeshu, někdejší prezident společnosti BlackBerry Technology Solutions. A to není vše.
K oblíbeným
reklama
AMD se tak rozhodlo pro pár změn ve svém týmu vedoucích pracovníků a asi tou nejvýraznější je vytvoření nové pozice. Jde o důležité změny, které naznačují, že AMD hodlá expandovat a celkově růst, takže co je nového? 
 
 
Společnost AMD si své vedoucí pracovníky obvykle najímala z jiných společností, než aby hledala ve vlastních řadách a ani v tomto případě neučinila výjimku. Do firmy přichází Dr. Sandeep Chennakeshu jako bývalý prezident BlackBerry Technology Solutions a ten ještě dříve pracoval jako senior viceprezident a generální manažer divize Wireless and Mobile firmy Freescale. 
 
V AMD pak bude už od příštího týdne pracovat jako výkonný viceprezident v Computing and Graphics Business Group, takže bude spoluvytvářet strategii a spravovat produkty firmy AMD pro PC včetně procesorů a grafických čipů a také produkty spadající do semi-custom (např. SoC pro herní konzole). Sám Chennakeshu je zkušený inženýr, který má vlastní portfolio 170 patentů. Je třeba poznamenat, že aktuální výkonná ředitelka firmy AMD Lisa Su se se Sandeepem Chennakeshuem jistě dobře zná, protože oba před 10 lety pracovali ve Freescale. 
 
Další změna se týká nám už dobře známého CTO Marka Papermastera, který bude odteď označován jako Chief Technology Officer a navíc Executive Vice President (Technology and Engineering). V případě firmy AMD to je také nová pozice, tedy v případě Executive Vice President (EVP), kterého tato firma ještě nikdy neměla. EVP bude nadřízený pro ostatní SVP (Senior Vice President). 
 
A nakonec nastala změna také pro Darrena Grasbyho, dosavadního SVP ve Global Computing and Graphics Sales. Ten byl povýšen na CSO (Chief Sales Officer) namísto jiného Brita, jímž byl John Byrne. 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Drony útočí. Arabské rafinérie hoří po útoku bezpilotními letouny Drony útočí. Arabské rafinérie hoří po útoku bezpilotními letouny
Drony jsou velkou hrozbou nejen v rukou nezodpovědných amatérských pilotů, ale také v rukou teroristických organizací. Několik dronů totiž o víkendu zaútočilo na Saúdskou Arábii a její rafinérie, přičemž produkce ropy tak v zemi klesla o 50 %.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD EPYC Rome zvládnou v reálném čase kódovat do 8K HEVC AMD EPYC Rome zvládnou v reálném čase kódovat do 8K HEVC
Procesory AMD EPYC se mohou díky svým 64 fyzickým jádrům pochlubit nebývalým hrubým výkonem, který byl nyní použit pro enkoding videa v reálném čase do 8K HEVC. Na to stačí jediný EPYC 7742. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek15 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře