www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD nabízí ovladače Radeon Software Adrenalin 2019

AMD nabízí ovladače Radeon Software Adrenalin 2019
, , aktualita
Slíbené ovladače AMD Radeon Software Adrenalin 2019 už dorazily a s nimi i slíbené novinky, jako je funkce streamování na různá zařízení, vylepšené funkce jako WattMan a samozřejmě i herní optimalizace. 
K oblíbeným
reklama
AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition (v 18.12.2) tak představuje další očekávané velké vylepšení ovladačů pro grafické karty této firmy. Ta nám k nim připravila také videa popisující to, co nám ovladače přinesou. 
 
 
Je to jednak streamování her pomocí aplikace AMD Link, což je prostě další možnost, jak si na mobilním telefonu nebo tabletu s iOS či Androidem zahrát hru, kterou ve skutečnosti vykresluje počítač. AMD přitom zde nabízí i streamování v rozlišení 4K při 60 FPS, což se bude hodit ne na tabletu, ale spíše na televizoru, pokud to půjde. Mělo by, jestli bude možné využít i aplikaci AMD Link, přičemž výslovně bylo řečeno, že to půjde i na VR headsetech. Ovšem takových, které jsou založeny na chytrých telefonech, takže Samsung Gear VR, Google Daydream a dalších.  
 
 
AMD Link umožní ovládat danou hry buď pomocí dotykového displeje nebo pomocí Bluetooth a kompatibilního herního ovladače. AMD také tvrdí, že jeho aplikace má o 44 procent kratší odezvu v porovnání s aplikací Steam Link a navíc, jak už bylo uvedeno, je k dispozici i na iOS, což Steam Link není. Vedle toho nám Link umožní i přístup k funkcím WattMan, nabídne hlasové příkazy (Hey Radeon), multikanálové audio, atd. 
 
 
Svého vylepšení se dočkalo ovládání pomocí Radeon Overlay a také WattMan, který již nabízí ladění výkonu a spotřeby jedním klikem, což jsou funkce Auto Overclock GPU, Auto Overclock Memory a Auto Undervolt GPU. Dále bylo vylepšeno ovládání ventilátorů karty s nabídkou křivek se závislostí otáček na teplotě a pak samozřejmě nesmí chybět ony herní optimalizace. 
 
 
Jde o tituly Assasin's Creed Odyssey, Shadow of the Tomb Raider, DOOM, Wolfenstein II: The New Colossus či Strange Brigade, které jsou na Radeonu RX Vega 64 rychlejší o 3 až 7 procent. 
  
Zdroj: AMD 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková