www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD nabízí ovladače Radeon Software Adrenalin 2019

AMD nabízí ovladače Radeon Software Adrenalin 2019
, , aktualita
Slíbené ovladače AMD Radeon Software Adrenalin 2019 už dorazily a s nimi i slíbené novinky, jako je funkce streamování na různá zařízení, vylepšené funkce jako WattMan a samozřejmě i herní optimalizace. 
K oblíbeným
reklama
AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition (v 18.12.2) tak představuje další očekávané velké vylepšení ovladačů pro grafické karty této firmy. Ta nám k nim připravila také videa popisující to, co nám ovladače přinesou. 
 
 
Je to jednak streamování her pomocí aplikace AMD Link, což je prostě další možnost, jak si na mobilním telefonu nebo tabletu s iOS či Androidem zahrát hru, kterou ve skutečnosti vykresluje počítač. AMD přitom zde nabízí i streamování v rozlišení 4K při 60 FPS, což se bude hodit ne na tabletu, ale spíše na televizoru, pokud to půjde. Mělo by, jestli bude možné využít i aplikaci AMD Link, přičemž výslovně bylo řečeno, že to půjde i na VR headsetech. Ovšem takových, které jsou založeny na chytrých telefonech, takže Samsung Gear VR, Google Daydream a dalších.  
 
 
AMD Link umožní ovládat danou hry buď pomocí dotykového displeje nebo pomocí Bluetooth a kompatibilního herního ovladače. AMD také tvrdí, že jeho aplikace má o 44 procent kratší odezvu v porovnání s aplikací Steam Link a navíc, jak už bylo uvedeno, je k dispozici i na iOS, což Steam Link není. Vedle toho nám Link umožní i přístup k funkcím WattMan, nabídne hlasové příkazy (Hey Radeon), multikanálové audio, atd. 
 
 
Svého vylepšení se dočkalo ovládání pomocí Radeon Overlay a také WattMan, který již nabízí ladění výkonu a spotřeby jedním klikem, což jsou funkce Auto Overclock GPU, Auto Overclock Memory a Auto Undervolt GPU. Dále bylo vylepšeno ovládání ventilátorů karty s nabídkou křivek se závislostí otáček na teplotě a pak samozřejmě nesmí chybět ony herní optimalizace. 
 
 
Jde o tituly Assasin's Creed Odyssey, Shadow of the Tomb Raider, DOOM, Wolfenstein II: The New Colossus či Strange Brigade, které jsou na Radeonu RX Vega 64 rychlejší o 3 až 7 procent. 
  
Zdroj: AMD 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů