www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD představí nové produkty příští středu

AMD představí nové produkty příští středu
, , aktualita
Co se týče letošního CES, nažhaveni můžeme být především na to, co si připraví společnost AMD, neboť právě ta jako jedna z prvních uvede na trh 7nm produkty. Očekáváme přitom procesory i grafické čipy.
reklama
AMD se ústy své CEO a prezidentky Lisy Su podělí s novinkami a novými produkty během příští středy. Do té doby se jistě dozvíme ještě řadu fám a nezaručených informací, které by však měly být stále přesnější a ty nakonec pravdivé se snad objeví i z více zdrojů. Nakonec ale budeme vše vědět jistě až po 9. hodině ranní ve středu 9. ledna, což tedy platí pro kalifornský čas. U nás to bude až po 6. hodině odpolední. 
 
 
A na co konkrétnějšího se můžeme těšit? Oficiální informace jsou vágní a mluví o "řešení některých největších překážek budoucnosti hraní, zábavy a virtuální reality s potenciálem změnit pohled na moderní život". Specificky to budou světově první výkonné procesory a grafické čipy tvořené 7nm procesem. 
 
 
Lisa Su však byla krátce před koncem roku zpovídána právě zástupcem veletrhu CES a mimo jiné uvedla, že její představení bude pro firmu AMD znamenat velký milník, dále že ji na pódium doprovodí velice výjimeční hosté z různých oblastí byznysu a především můžeme očekávat "vzrušující představení produktů nových generací". Více nám Lisa Su pochopitelně neprozradila a doporučila si počkat do příští středy. 
 
Zcela jistě to bude 7nm Vega 20 či Vega II a vedle toho očekáváme také AMD Ryzen 3000 "Picasso", čili nová a stále 12nm APU, ale především pak CPU AMD Ryzen 3000, a ta budou už 7nm. Nakonec tu jsou 7nm GPU Navi, na jejichž brzký nástup můžeme sázet asi nejméně. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD
Výrobce pamětí G.Skill představil nové paměťové moduly Trident Z RGB DDR4-3466 ideální pro platformu AMD X399. Nabídne tedy vysokou frekvenci, RGB osvětlení a balení se čtyřmi moduly pro 4kanálové zapojení.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile
Huawei to opravdu nemá jednoduché. V USA jej totiž federální úřady vyšetřují v souvislostí s krádeží průmyslových tajemství z roku 2014. U civilního soudu byl za totéž přitom odsouzen už před dvěma lety.
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen
Na CES 2019 se také objevil zajímavý počítač od firmy ECS, a sice model SF110-A320. Ten se řadí mezi PC formátu UCFF, čili ultra-compact form-factor a jako takový se bude hodit třeba na místo HTPC vybaveného APU Ryzen
18.1.2019, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety
Doba permu byla dle vědců studujících dopady asteroidů v minulosti mnohem klidnější než pozdější doba. Jak na to přišli? Jednoduše tím, že se podívali na povrch Měsíce, který tím odhaluje svou historii. 
18.1.2019, aktualita, Jan Vítek