www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD představí nové produkty příští středu

AMD představí nové produkty příští středu
, , aktualita
Co se týče letošního CES, nažhaveni můžeme být především na to, co si připraví společnost AMD, neboť právě ta jako jedna z prvních uvede na trh 7nm produkty. Očekáváme přitom procesory i grafické čipy.
K oblíbeným
reklama
AMD se ústy své CEO a prezidentky Lisy Su podělí s novinkami a novými produkty během příští středy. Do té doby se jistě dozvíme ještě řadu fám a nezaručených informací, které by však měly být stále přesnější a ty nakonec pravdivé se snad objeví i z více zdrojů. Nakonec ale budeme vše vědět jistě až po 9. hodině ranní ve středu 9. ledna, což tedy platí pro kalifornský čas. U nás to bude až po 6. hodině odpolední. 
 
 
A na co konkrétnějšího se můžeme těšit? Oficiální informace jsou vágní a mluví o "řešení některých největších překážek budoucnosti hraní, zábavy a virtuální reality s potenciálem změnit pohled na moderní život". Specificky to budou světově první výkonné procesory a grafické čipy tvořené 7nm procesem. 
 
 
Lisa Su však byla krátce před koncem roku zpovídána právě zástupcem veletrhu CES a mimo jiné uvedla, že její představení bude pro firmu AMD znamenat velký milník, dále že ji na pódium doprovodí velice výjimeční hosté z různých oblastí byznysu a především můžeme očekávat "vzrušující představení produktů nových generací". Více nám Lisa Su pochopitelně neprozradila a doporučila si počkat do příští středy. 
 
Zcela jistě to bude 7nm Vega 20 či Vega II a vedle toho očekáváme také AMD Ryzen 3000 "Picasso", čili nová a stále 12nm APU, ale především pak CPU AMD Ryzen 3000, a ta budou už 7nm. Nakonec tu jsou 7nm GPU Navi, na jejichž brzký nástup můžeme sázet asi nejméně. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková