www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD představí nové produkty příští středu

AMD představí nové produkty příští středu
, , aktualita
Co se týče letošního CES, nažhaveni můžeme být především na to, co si připraví společnost AMD, neboť právě ta jako jedna z prvních uvede na trh 7nm produkty. Očekáváme přitom procesory i grafické čipy.
K oblíbeným
reklama
AMD se ústy své CEO a prezidentky Lisy Su podělí s novinkami a novými produkty během příští středy. Do té doby se jistě dozvíme ještě řadu fám a nezaručených informací, které by však měly být stále přesnější a ty nakonec pravdivé se snad objeví i z více zdrojů. Nakonec ale budeme vše vědět jistě až po 9. hodině ranní ve středu 9. ledna, což tedy platí pro kalifornský čas. U nás to bude až po 6. hodině odpolední. 
 
 
A na co konkrétnějšího se můžeme těšit? Oficiální informace jsou vágní a mluví o "řešení některých největších překážek budoucnosti hraní, zábavy a virtuální reality s potenciálem změnit pohled na moderní život". Specificky to budou světově první výkonné procesory a grafické čipy tvořené 7nm procesem. 
 
 
Lisa Su však byla krátce před koncem roku zpovídána právě zástupcem veletrhu CES a mimo jiné uvedla, že její představení bude pro firmu AMD znamenat velký milník, dále že ji na pódium doprovodí velice výjimeční hosté z různých oblastí byznysu a především můžeme očekávat "vzrušující představení produktů nových generací". Více nám Lisa Su pochopitelně neprozradila a doporučila si počkat do příští středy. 
 
Zcela jistě to bude 7nm Vega 20 či Vega II a vedle toho očekáváme také AMD Ryzen 3000 "Picasso", čili nová a stále 12nm APU, ale především pak CPU AMD Ryzen 3000, a ta budou už 7nm. Nakonec tu jsou 7nm GPU Navi, na jejichž brzký nástup můžeme sázet asi nejméně. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight
InSight na Marsu už nějaký ten pátek pomocí přístroje SEIS naslouchá, zda nezaznamená projevy seismické aktivity. To se mu ostatně už povedlo a na základě toho mohli vědci na Zemi simulovat toto "marsotřesení".
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala