www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD představí Ryzen 3000 i Navi v květnu na Computexu

AMD představí Ryzen 3000 i Navi v květnu na Computexu
, , aktualita
Lisa Su se chystá na velkou prezentaci, která proběhne na konci května na Computexu v Tchaj-pej. Představeny tam budou mimo jiné očekávané 7nm procesory Ryzen 3000 a vedle nich i 7nm GPU Navi.
K oblíbeným
reklama
To samozřejmě neznamená, že půjde automaticky i o uvedení těchto nových produktů na trh. Lze očekávat, že nejdříve nastoupí procesory a ne tak dlouho po nich grafické karty, ale právě v tomto ohledu může AMD překvapit. Keynote Lisy Su proběhne 27. května v Taipei International Convention Center (TICC), a to v 10 ráno místního času. Pokud tak někdo bude chtít sledovat živě, bude si muset v pondělní ráno přivstat, a to na 4. hodinu. 
 
 
Lisa Su tak dostala speciální pozvánku, aby o nových technologiích své firmy promluvila jako vůbec první CEO na letošním Computexu. Už jen to vypovídá o tom, že její prezentace bude výjimečná. 
 
Podobnou příležitost dostalo AMD na CES 2019, kde bylo představeno první 7nm GPU na kartách Radeon VII a t aké na Radeon Instinct MI60. Na Computexu budou představeny 7nm procesory AMD EPYC "Rome" a pak 3. generace procesorů Ryzen "Matisse" a následně grafické karty založené na rovněž 7nm čipech Navi. To už bylo potvrzeno, takže už víme na co se můžeme těšit. 
 
Grafické karty s čipy Navi budou určeny jak pro hráče, tak pro tvůrce obsahu, takže by mohly být představeny i nové profesionální karty. Více se zatím nedozvíme, i když server techPowerUp informuje, že Ryzen 3000 i Navi přijdou na trh v červnu. Jak a kde to zjistil, to ale neuvádí. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková