www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD představí Ryzen 3000 i Navi v květnu na Computexu

AMD představí Ryzen 3000 i Navi v květnu na Computexu
, , aktualita
Lisa Su se chystá na velkou prezentaci, která proběhne na konci května na Computexu v Tchaj-pej. Představeny tam budou mimo jiné očekávané 7nm procesory Ryzen 3000 a vedle nich i 7nm GPU Navi.
K oblíbeným
reklama
To samozřejmě neznamená, že půjde automaticky i o uvedení těchto nových produktů na trh. Lze očekávat, že nejdříve nastoupí procesory a ne tak dlouho po nich grafické karty, ale právě v tomto ohledu může AMD překvapit. Keynote Lisy Su proběhne 27. května v Taipei International Convention Center (TICC), a to v 10 ráno místního času. Pokud tak někdo bude chtít sledovat živě, bude si muset v pondělní ráno přivstat, a to na 4. hodinu. 
 
 
Lisa Su tak dostala speciální pozvánku, aby o nových technologiích své firmy promluvila jako vůbec první CEO na letošním Computexu. Už jen to vypovídá o tom, že její prezentace bude výjimečná. 
 
Podobnou příležitost dostalo AMD na CES 2019, kde bylo představeno první 7nm GPU na kartách Radeon VII a t aké na Radeon Instinct MI60. Na Computexu budou představeny 7nm procesory AMD EPYC "Rome" a pak 3. generace procesorů Ryzen "Matisse" a následně grafické karty založené na rovněž 7nm čipech Navi. To už bylo potvrzeno, takže už víme na co se můžeme těšit. 
 
Grafické karty s čipy Navi budou určeny jak pro hráče, tak pro tvůrce obsahu, takže by mohly být představeny i nové profesionální karty. Více se zatím nedozvíme, i když server techPowerUp informuje, že Ryzen 3000 i Navi přijdou na trh v červnu. Jak a kde to zjistil, to ale neuvádí. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem
John Carmack, muž, který stojí za legendárními hrami Doom a Quake, se v posledních letech soustředil na vývoj virtuální reality pro Oculus. Toho chce ale nechat, hodlá totiž vyvinout obecnou AI se schopnostmi učení srovnatelnou s člověkem.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany
Microsoft ohlásil vývoj titulu Age of Empires IV už před více než dvěma roky, ale dosud toho bylo k vidění jen velice málo. Nyní se ale můžeme mrknout na video, které ukazuje především to, jak bude vypadat prostředí této hry. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej
Recenzemi nového procesoru Ryzen 9 3950X je zastíněna zpráva o tom, že AMD vypustilo do světa model Ryzen 5 3500, o který by ale jistě mělo zájem daleko více zákazníků. Samostatně si jej ale nekoupíme. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku
Už dlouho se mluví o metanu na Marsu jako o plynu, který by mohl být tvořen životem, ale stejně tak dobře i geologickými procesy. Nyní jde ale o měnící se koncentraci kyslíku, která zaměstnává hlavy v NASA. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek
Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další
Microsoft na události X019 představil řadu novinek, na něž se nyní podíváme. Jsou tu hry od Obsidian a Rare, novinky pro Project xCloud, Halo: Reach, multiplayerové hry od Obsidian i Ninja Theory a také Wasteland 3. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek