www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD představí Ryzen 3000 i Navi v květnu na Computexu

AMD představí Ryzen 3000 i Navi v květnu na Computexu
, , aktualita
Lisa Su se chystá na velkou prezentaci, která proběhne na konci května na Computexu v Tchaj-pej. Představeny tam budou mimo jiné očekávané 7nm procesory Ryzen 3000 a vedle nich i 7nm GPU Navi.
K oblíbeným
reklama
To samozřejmě neznamená, že půjde automaticky i o uvedení těchto nových produktů na trh. Lze očekávat, že nejdříve nastoupí procesory a ne tak dlouho po nich grafické karty, ale právě v tomto ohledu může AMD překvapit. Keynote Lisy Su proběhne 27. května v Taipei International Convention Center (TICC), a to v 10 ráno místního času. Pokud tak někdo bude chtít sledovat živě, bude si muset v pondělní ráno přivstat, a to na 4. hodinu. 
 
 
Lisa Su tak dostala speciální pozvánku, aby o nových technologiích své firmy promluvila jako vůbec první CEO na letošním Computexu. Už jen to vypovídá o tom, že její prezentace bude výjimečná. 
 
Podobnou příležitost dostalo AMD na CES 2019, kde bylo představeno první 7nm GPU na kartách Radeon VII a t aké na Radeon Instinct MI60. Na Computexu budou představeny 7nm procesory AMD EPYC "Rome" a pak 3. generace procesorů Ryzen "Matisse" a následně grafické karty založené na rovněž 7nm čipech Navi. To už bylo potvrzeno, takže už víme na co se můžeme těšit. 
 
Grafické karty s čipy Navi budou určeny jak pro hráče, tak pro tvůrce obsahu, takže by mohly být představeny i nové profesionální karty. Více se zatím nedozvíme, i když server techPowerUp informuje, že Ryzen 3000 i Navi přijdou na trh v červnu. Jak a kde to zjistil, to ale neuvádí. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností
Vědci na Binghamton University vyvinuli nový algoritmus umělé inteligence, který je schopen na sociální síti Twitter s vysokou úspěšností rozpoznat uživatele, kteří píší agresivní příspěvky s kyberšikanou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla
Dron v blízkosti letadla byl doposud obvykle průšvih a bylo našlápnuto k velkému maléru. Austrian Airlines je ale k letadlům vyšle záměrně. Budou totiž provádět kontroly stavu letadla místo lidských techniků. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje? Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje?
Americké Department of Energy (DOE) je organizace, která nechává stavět nejsilnější světové superpočítače a ta si nyní všimla společnosti Cerebras. Ta nedávno zaujala AI čipem s 1,2 biliony tranzistorů, který zabírá v podstatě celý wafer.
Včera, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí
Společnost QNAP přichází s novou řadou NAS označenou jako TVS-x72N, která má být cenově výhodná, nicméně o levných produktech jistě nemůžeme mluvit. Ostatně tu jsou procesory Core i3 a rychlá síť. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového? Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového?
Na pozorování další mezihvězdní komety je na rozdíl od té první dostatek času, respektive teprve bude, protože jí bude ještě řadu týdnů trvat, než se k nám přiblíží na nejkratší vzdálenost. Astronomové ale na nic nečekají. 
Včera, aktualita, Jan Vítek