www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD představí Ryzen 3000 i Navi v květnu na Computexu

AMD představí Ryzen 3000 i Navi v květnu na Computexu
, , aktualita
Lisa Su se chystá na velkou prezentaci, která proběhne na konci května na Computexu v Tchaj-pej. Představeny tam budou mimo jiné očekávané 7nm procesory Ryzen 3000 a vedle nich i 7nm GPU Navi.
K oblíbeným
reklama
To samozřejmě neznamená, že půjde automaticky i o uvedení těchto nových produktů na trh. Lze očekávat, že nejdříve nastoupí procesory a ne tak dlouho po nich grafické karty, ale právě v tomto ohledu může AMD překvapit. Keynote Lisy Su proběhne 27. května v Taipei International Convention Center (TICC), a to v 10 ráno místního času. Pokud tak někdo bude chtít sledovat živě, bude si muset v pondělní ráno přivstat, a to na 4. hodinu. 
 
 
Lisa Su tak dostala speciální pozvánku, aby o nových technologiích své firmy promluvila jako vůbec první CEO na letošním Computexu. Už jen to vypovídá o tom, že její prezentace bude výjimečná. 
 
Podobnou příležitost dostalo AMD na CES 2019, kde bylo představeno první 7nm GPU na kartách Radeon VII a t aké na Radeon Instinct MI60. Na Computexu budou představeny 7nm procesory AMD EPYC "Rome" a pak 3. generace procesorů Ryzen "Matisse" a následně grafické karty založené na rovněž 7nm čipech Navi. To už bylo potvrzeno, takže už víme na co se můžeme těšit. 
 
Grafické karty s čipy Navi budou určeny jak pro hráče, tak pro tvůrce obsahu, takže by mohly být představeny i nové profesionální karty. Více se zatím nedozvíme, i když server techPowerUp informuje, že Ryzen 3000 i Navi přijdou na trh v červnu. Jak a kde to zjistil, to ale neuvádí. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková