www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec P110 Luce: podsvícení i temperované sklo

Antec P110 Luce: podsvícení i temperované sklo
, , aktualita
Výrobci skříní najeli na novou vlnu vzájemného opičení se, v níž se převalují dvě hlavní novinky. Jednak je to RGB podsvícení a pak to jsou znovuzrozené průhledné bočnice, které dnes už nejsou tvořeny z plexiskla, ale ze skla. 
K oblíbeným
reklama
Antec P110 Luce je právě o tom, přičemž tato skříň spadá do dobře známé série Performance One, z níž jsme si již v roce 2007 vyzkoušeli model Antec P182. Nová P110 Luce už má být k dispozici na trhu, a to za 119 eur, což v našich obchodech bude znamenat cenu kolem 3000 Kč s daní. 
 
 
Na první pohled jde spíše o skříň, která má zajistit tichý provoz počítače. Nejsou tu odhalené přední pozice ventilátorů a ty vrchní můžeme zaslepit. Celkové rozměry skříně jsou 489 x 230 x 518 mm (H x Š x V) a vyrobena je z kombinace 1mm a 0,8mm oceli SECC, plastu ABS a přední panel je pokryt 0,8mm hliníkem.
 
 
P110 Luce je klasický middletower, pokud jako klasiku už bereme skříně s pozicí zdroje dole. Dovnitř se vejdou desky formátu ATX, Micro ATX a ITX, dále šest pevných disků či také šest SSD v podobě 2,5" zařízení. 
 
 
Pak tu máme také celkem osm záslepek, z nichž jsou dvě umístěny vertikálně, a je tak jasné, že Antec nám umožní umístit do příslušné polohy grafickou kartu, aby ta byla hezky vystavena na odiv skrz boční skleněný panel. K tomu ale pochopitelně budeme potřebovat redukci pro připojení do slotu PCIe x16 na desce. Karty mohou mít na délku až 390 mm a připraven je pro ně také držák, jenž je podpoří, aby se neprohýbaly. 
 
Pro chlazení má Luce připraveny pozice pro tři 120mm či dva 140mm ventilátory vepředu, dva 120/140mm nahoře a jeden 120mm vzadu, čemuž odpovídají i možnosti instalace radiátorů. Vzduchový chladič procesoru může mít na výšku až 165 mm a pokud jde o přední panel, ten nese dva USB 3.0, HDMI pro VR headsety, audio porty a také RGB LED ovladač podsvícení. 
 
Právě s podsvícením to ale Antec nepřehání a samotná tato skříň má barevnou LED nejspíše jen pod předním logem a pak už jde jen o onen ovladač. 
 
Zdroj: Antec


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková