www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec P110 Luce: podsvícení i temperované sklo

Antec P110 Luce: podsvícení i temperované sklo
, , aktualita
Výrobci skříní najeli na novou vlnu vzájemného opičení se, v níž se převalují dvě hlavní novinky. Jednak je to RGB podsvícení a pak to jsou znovuzrozené průhledné bočnice, které dnes už nejsou tvořeny z plexiskla, ale ze skla. 
K oblíbeným
reklama
Antec P110 Luce je právě o tom, přičemž tato skříň spadá do dobře známé série Performance One, z níž jsme si již v roce 2007 vyzkoušeli model Antec P182. Nová P110 Luce už má být k dispozici na trhu, a to za 119 eur, což v našich obchodech bude znamenat cenu kolem 3000 Kč s daní. 
 
 
Na první pohled jde spíše o skříň, která má zajistit tichý provoz počítače. Nejsou tu odhalené přední pozice ventilátorů a ty vrchní můžeme zaslepit. Celkové rozměry skříně jsou 489 x 230 x 518 mm (H x Š x V) a vyrobena je z kombinace 1mm a 0,8mm oceli SECC, plastu ABS a přední panel je pokryt 0,8mm hliníkem.
 
 
P110 Luce je klasický middletower, pokud jako klasiku už bereme skříně s pozicí zdroje dole. Dovnitř se vejdou desky formátu ATX, Micro ATX a ITX, dále šest pevných disků či také šest SSD v podobě 2,5" zařízení. 
 
 
Pak tu máme také celkem osm záslepek, z nichž jsou dvě umístěny vertikálně, a je tak jasné, že Antec nám umožní umístit do příslušné polohy grafickou kartu, aby ta byla hezky vystavena na odiv skrz boční skleněný panel. K tomu ale pochopitelně budeme potřebovat redukci pro připojení do slotu PCIe x16 na desce. Karty mohou mít na délku až 390 mm a připraven je pro ně také držák, jenž je podpoří, aby se neprohýbaly. 
 
Pro chlazení má Luce připraveny pozice pro tři 120mm či dva 140mm ventilátory vepředu, dva 120/140mm nahoře a jeden 120mm vzadu, čemuž odpovídají i možnosti instalace radiátorů. Vzduchový chladič procesoru může mít na výšku až 165 mm a pokud jde o přední panel, ten nese dva USB 3.0, HDMI pro VR headsety, audio porty a také RGB LED ovladač podsvícení. 
 
Právě s podsvícením to ale Antec nepřehání a samotná tato skříň má barevnou LED nejspíše jen pod předním logem a pak už jde jen o onen ovladač. 
 
Zdroj: Antec


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem
John Carmack, muž, který stojí za legendárními hrami Doom a Quake, se v posledních letech soustředil na vývoj virtuální reality pro Oculus. Toho chce ale nechat, hodlá totiž vyvinout obecnou AI se schopnostmi učení srovnatelnou s člověkem.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany
Microsoft ohlásil vývoj titulu Age of Empires IV už před více než dvěma roky, ale dosud toho bylo k vidění jen velice málo. Nyní se ale můžeme mrknout na video, které ukazuje především to, jak bude vypadat prostředí této hry. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej
Recenzemi nového procesoru Ryzen 9 3950X je zastíněna zpráva o tom, že AMD vypustilo do světa model Ryzen 5 3500, o který by ale jistě mělo zájem daleko více zákazníků. Samostatně si jej ale nekoupíme. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku
Už dlouho se mluví o metanu na Marsu jako o plynu, který by mohl být tvořen životem, ale stejně tak dobře i geologickými procesy. Nyní jde ale o měnící se koncentraci kyslíku, která zaměstnává hlavy v NASA. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek
Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další
Microsoft na události X019 představil řadu novinek, na něž se nyní podíváme. Jsou tu hry od Obsidian a Rare, novinky pro Project xCloud, Halo: Reach, multiplayerové hry od Obsidian i Ninja Theory a také Wasteland 3. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek