www.svethardware.cz
>
>
>

AOC představuje další LCD G1: 32" CQ32G1 s FreeSync

AOC představuje další LCD G1: 32" CQ32G1 s FreeSync
, , aktualita
Další monitor vybavený podporou technologie FreeSync je AOC CQ32G1, který patří do již známé řady G1. Jde o model s úhlopříčkou 31,5" na prohnutém panelu, který nabídne rozlišení QHD.  
K oblíbeným
reklama
AOC CQ32G1 byl zběžně představen už loni v září a nyní se už dostává i na náš trh, respektive dostane v průběhu tohoto měsíce, a to za doporučenou koncovou cenu 10.259 Kč (399 eur). Jeho hlavní specifikace mluví o panelu s úhlopříčkou 31,5 " (80 cm), rozlišením 2560 x 1440, obnovovací frekvencí až 144 Hz, odezvou 1 ms a podporou AMD FreeSync, takže při "troše" štěstí možná bude i G-Sync Compatible. Zakřivení panelu má poloměr 1800R. 
 
 
AOC se chlubí panelem typu VA, který obepíná nahoře a po stranách jen 2 mm tlustý rámeček, takže pokud se rozhodneme pro vícemonitorovou soustavu, v ideálním případě bude předěl mezi displeji jen 4mm a s tím se už dá žít. 
 
 
Monitor dále poskytne slušný statický kontrast 3000:1, pozorovací úhly 178 ° v obou směrech a 124% pokrytí barevného prostoru sRGB. Krmit jej budeme pomocí dvou portů HDMI 1.4 nebo jedním Display Port 1.2. Samozřejmostí je výbava v podobě Flicker-Free podsvícení a režimu s nízkým vyzařováním modré složky. AOC Game Color zase umožní měnit úroveň šedé s 20 přednastavenými volbami a AOC Dial Point jim nabídne OSD zaměřovací kříže. 
 
Jak už dobře víme, řada G1 čítá kromě CQ32G1 také 24" C24G1 a 27" C27G1. Všechny tři mají společný panel typu VA s poměrem stran 16:9, obnovovací frekvenci 144 Hz a odezvu 1 ms MPRT. Zbylé dva také podporují FreeSync, ale mají rozlišení 1920 x 1080. 

Zdroj: TZ AOC


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Včera, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková