www.svethardware.cz
>
>
>

AOC představuje další LCD G1: 32" CQ32G1 s FreeSync

AOC představuje další LCD G1: 32" CQ32G1 s FreeSync
, , aktualita
Další monitor vybavený podporou technologie FreeSync je AOC CQ32G1, který patří do již známé řady G1. Jde o model s úhlopříčkou 31,5" na prohnutém panelu, který nabídne rozlišení QHD.  
K oblíbeným
reklama
AOC CQ32G1 byl zběžně představen už loni v září a nyní se už dostává i na náš trh, respektive dostane v průběhu tohoto měsíce, a to za doporučenou koncovou cenu 10.259 Kč (399 eur). Jeho hlavní specifikace mluví o panelu s úhlopříčkou 31,5 " (80 cm), rozlišením 2560 x 1440, obnovovací frekvencí až 144 Hz, odezvou 1 ms a podporou AMD FreeSync, takže při "troše" štěstí možná bude i G-Sync Compatible. Zakřivení panelu má poloměr 1800R. 
 
 
AOC se chlubí panelem typu VA, který obepíná nahoře a po stranách jen 2 mm tlustý rámeček, takže pokud se rozhodneme pro vícemonitorovou soustavu, v ideálním případě bude předěl mezi displeji jen 4mm a s tím se už dá žít. 
 
 
Monitor dále poskytne slušný statický kontrast 3000:1, pozorovací úhly 178 ° v obou směrech a 124% pokrytí barevného prostoru sRGB. Krmit jej budeme pomocí dvou portů HDMI 1.4 nebo jedním Display Port 1.2. Samozřejmostí je výbava v podobě Flicker-Free podsvícení a režimu s nízkým vyzařováním modré složky. AOC Game Color zase umožní měnit úroveň šedé s 20 přednastavenými volbami a AOC Dial Point jim nabídne OSD zaměřovací kříže. 
 
Jak už dobře víme, řada G1 čítá kromě CQ32G1 také 24" C24G1 a 27" C27G1. Všechny tři mají společný panel typu VA s poměrem stran 16:9, obnovovací frekvenci 144 Hz a odezvu 1 ms MPRT. Zbylé dva také podporují FreeSync, ale mají rozlišení 1920 x 1080. 

Zdroj: TZ AOC


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Alexa bude umět zavolat pomoc člověku ve smrtelném nebezpečí Alexa bude umět zavolat pomoc člověku ve smrtelném nebezpečí
Virtuální asistentka Alexa vyvíjená společností Amazon má brzy dostat do vínku novou funkci, díky níž bude schopna dle různých projevů rozpoznat, že člověk poblíž právě prodělává infarkt. Bude mu pak schopna přivolat pomoc. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
V záznamech EEC se objevily celé řady nových GeForce a Radeonů V záznamech EEC se objevily celé řady nových GeForce a Radeonů
V materiálech EEC (Eurasian Economic Commission) se našly mnohé modely nových karet, a to včetně takových, které ani nečekáme, což ale není neobvyklé. Jde přitom o novinky jak od AMD, tak od NVIDIE. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Tim Sweeney: exkluzivity v obchodu Epic fungují Tim Sweeney: exkluzivity v obchodu Epic fungují
CEO společnost Epic Games Tim Sweeney se rozpovídal o tom, jak funguje strategie obchodu Epic Games Store. Jak dobře víme, ten jde cestou exkluzivit, takže řada titulů je (zatím) pouze v jeho nabídce a to se řeší především.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Microsoft chce oživit Age of Mythology Microsoft chce oživit Age of Mythology
Microsoft si pro nás chystá oživení Age of Mythology, dosud ojedinělého titulu, který svým způsobem patří do série Age of Empires. A jak je z názvu celkem zřejmé, jde o strategii, která těží z mytologie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek