www.svethardware.cz
>
>
>

AOC představuje další LCD G1: 32" CQ32G1 s FreeSync

AOC představuje další LCD G1: 32" CQ32G1 s FreeSync
, , aktualita
Další monitor vybavený podporou technologie FreeSync je AOC CQ32G1, který patří do již známé řady G1. Jde o model s úhlopříčkou 31,5" na prohnutém panelu, který nabídne rozlišení QHD.  
K oblíbeným
reklama
AOC CQ32G1 byl zběžně představen už loni v září a nyní se už dostává i na náš trh, respektive dostane v průběhu tohoto měsíce, a to za doporučenou koncovou cenu 10.259 Kč (399 eur). Jeho hlavní specifikace mluví o panelu s úhlopříčkou 31,5 " (80 cm), rozlišením 2560 x 1440, obnovovací frekvencí až 144 Hz, odezvou 1 ms a podporou AMD FreeSync, takže při "troše" štěstí možná bude i G-Sync Compatible. Zakřivení panelu má poloměr 1800R. 
 
 
AOC se chlubí panelem typu VA, který obepíná nahoře a po stranách jen 2 mm tlustý rámeček, takže pokud se rozhodneme pro vícemonitorovou soustavu, v ideálním případě bude předěl mezi displeji jen 4mm a s tím se už dá žít. 
 
 
Monitor dále poskytne slušný statický kontrast 3000:1, pozorovací úhly 178 ° v obou směrech a 124% pokrytí barevného prostoru sRGB. Krmit jej budeme pomocí dvou portů HDMI 1.4 nebo jedním Display Port 1.2. Samozřejmostí je výbava v podobě Flicker-Free podsvícení a režimu s nízkým vyzařováním modré složky. AOC Game Color zase umožní měnit úroveň šedé s 20 přednastavenými volbami a AOC Dial Point jim nabídne OSD zaměřovací kříže. 
 
Jak už dobře víme, řada G1 čítá kromě CQ32G1 také 24" C24G1 a 27" C27G1. Všechny tři mají společný panel typu VA s poměrem stran 16:9, obnovovací frekvenci 144 Hz a odezvu 1 ms MPRT. Zbylé dva také podporují FreeSync, ale mají rozlišení 1920 x 1080. 

Zdroj: TZ AOC


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games
Titul Borderlands 3 si už můžeme od konce minulého týdne vesele hrát, ovšem kromě toho, jak dobrá je samotná hra se probírají i její problémy s výkonem napříč platformami a bohužel i velice kontroverzní přístup 2K Games k recenzentům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře