www.svethardware.cz
>
>
>

AOC uvádí cenově dostupné zakřivené herní LCD G1

AOC uvádí cenově dostupné zakřivené herní LCD G1
, , aktualita
Od firmy AOC se dočkáme třech nových různě velkých monitorů G1, které patří mezi herní modely nabízející zakřivenou obrazovku. Slíbena je cenová dostupnost a k tomu ve všech případech panel typu VA.
reklama
AOC konkrétně vyslalo na trh monitory C24G1, C27G1 a C32G1 patřící shodně do řady G1. Ty se liší především svými úhlopříčkami 23,6", 27" a konečně 31,5" se zakřivením mezi 1500R a 1800R. Ve všech případech se jedná o monitory s panely typu VA a rozlišením Full HD. 
 
 
AOC slibuje vysoký kontrast s živými barvami a hlubokou černou, ale podívejme se raději na specifikace. Obnovovací frekvence je až 144 Hz, pozorovací úhly činí 178 ° v obou směrech a odezva 1 ms MPRT (Moving Picture Response Time), což odpovídá 4 ms GtG. Nové monitory se budou hodit především pro majitele Radeonů vzhledem k podpoře AMD FreeSync s Low Input Lag. AOC přihazuje funkci Game Color a také jistý "Dial Point" pro přesné míření v FPS hrách, takže jde o další OSD zaměřovače. Game Color slouží pro nastavení saturace barev, ale také funkce pixel overdrive a to lze ukládat do profilů. 
 
 
Modely C24G1 a C27G1 dále nabízí flexibilní stojany s možností nastavení výšky v rozsahu 130 mm a možnost otáčení (-35°/+35°). Monitory jsou vybaveny dvěma porty HDMI, DisplayPortem a také analogovým D-Sub, plus mají výstup pro sluchátka. 
 
 
23,6" model C24G1 a 27" C27G1 budou na trhu dostupné v průběhu července za doporučenou koncovou cenu 5.099 Kč (199 eur), respektive 6.379 Kč (249 eur). Větší 32" C32G1 dorazí na trh v srpnu a bude se prodávat za 7.659 Kč (299 eur).
 
Zdroj: AOC


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu

Turisté se i na dovolené velmi rádi připojují na internet a zejména sociální sítě. Čína jim v tomto ale dost hází klacky pod nohy svým Velkým firewallem. Na ostrově Chaj-nan jej ale kvůli turistům možná vypne.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru
Elektromobily nemají rády přílišnou zimu, ale ani přílišné vedro. Mercedes-Benz tak chystané elektrické SUV EQC v rámci testů prohnal nejen třeskutými mrazy, ale a nyní i 50stupňovými vedry ve Španělsku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7 Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7
Microsoft se v posledních letech nechová moc pěkně k uživatelům starších systémů Windows i staršího hardwaru. Dokládá to i nový fakt, že nyní byla potichu utnuta důležitá bezpečnostní podpora systému Windows 7 na starším hardwaru. 
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace? NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace?
NVIDIA se dle nejnovějších zpráv asi poněkud přepočítala s ohledem na odbyt grafických čipů GeForce, které se jí nyní ve velkém vrací jako nepotřebné. To by mohlo logicky ohrozit očekávaný nástup další generace karet.
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě
Automobilky i technologické společnosti se konečně spojily a vytvořily konsorcium pro vývoj digitálních klíčů pro auta. Univerzální odemykání automobilů pomocí smartphonů tak bude konečně standardizované.
22.6.2018, aktualita, Milan Šurkala