www.svethardware.cz
>
>
>

AOC uvádí cenově dostupné zakřivené herní LCD G1

AOC uvádí cenově dostupné zakřivené herní LCD G1
, , aktualita
Od firmy AOC se dočkáme třech nových různě velkých monitorů G1, které patří mezi herní modely nabízející zakřivenou obrazovku. Slíbena je cenová dostupnost a k tomu ve všech případech panel typu VA.
reklama
AOC konkrétně vyslalo na trh monitory C24G1, C27G1 a C32G1 patřící shodně do řady G1. Ty se liší především svými úhlopříčkami 23,6", 27" a konečně 31,5" se zakřivením mezi 1500R a 1800R. Ve všech případech se jedná o monitory s panely typu VA a rozlišením Full HD. 
 
 
AOC slibuje vysoký kontrast s živými barvami a hlubokou černou, ale podívejme se raději na specifikace. Obnovovací frekvence je až 144 Hz, pozorovací úhly činí 178 ° v obou směrech a odezva 1 ms MPRT (Moving Picture Response Time), což odpovídá 4 ms GtG. Nové monitory se budou hodit především pro majitele Radeonů vzhledem k podpoře AMD FreeSync s Low Input Lag. AOC přihazuje funkci Game Color a také jistý "Dial Point" pro přesné míření v FPS hrách, takže jde o další OSD zaměřovače. Game Color slouží pro nastavení saturace barev, ale také funkce pixel overdrive a to lze ukládat do profilů. 
 
 
Modely C24G1 a C27G1 dále nabízí flexibilní stojany s možností nastavení výšky v rozsahu 130 mm a možnost otáčení (-35°/+35°). Monitory jsou vybaveny dvěma porty HDMI, DisplayPortem a také analogovým D-Sub, plus mají výstup pro sluchátka. 
 
 
23,6" model C24G1 a 27" C27G1 budou na trhu dostupné v průběhu července za doporučenou koncovou cenu 5.099 Kč (199 eur), respektive 6.379 Kč (249 eur). Větší 32" C32G1 dorazí na trh v srpnu a bude se prodávat za 7.659 Kč (299 eur).
 
Zdroj: AOC


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů
Společnosti Deepcool se povedlo patentovat svou technologii, která má zabránit úniku chladicího média z uzavřených okruhů vodních chladičů, a tak už se odhodlala ji i blíže představit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly
Společnost NVIDIA rozhodně nezažila z hlediska financí úžasný půlrok, ale nyní přišla s informacemi o tom, jak se prodávaly karty Turing série RTX v prvních osmi týdnech oproti Pascalům. Bylo to téměř o polovinu lepší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech
Už jen 5 dní zbývá do toho, kdy se možná evropský internet obrátí naruby. EU si totiž chystá vysoce kontroverzní Články 11 a 13, které mohou do značné míry ovlivnit to, co budeme moci na webu dělat i existenci nejednoho webu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17 Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17
Izraelský Beresheet dokázal překonat své potíže s počítačem, které zhatily první velký zážeh a nyní je na cestě k Měsíci, na jehož povrch přistane v dubnu. Shodou okolností to přitom bude poblíž míst přistání misí Apollo 15 a 17. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control
Společnost Epic Games vyhlásila válku Steamu, neboť jinak se to ani už nedá napsat. Dozvídáme se o dalších dvou exkluzivitách, které budou Steamu alespoň na rok upřeny a pak i o propojení s Humble Store. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře