www.svethardware.cz
>
>
>

AOC uvádí cenově dostupné zakřivené herní LCD G1

AOC uvádí cenově dostupné zakřivené herní LCD G1
, , aktualita
Od firmy AOC se dočkáme třech nových různě velkých monitorů G1, které patří mezi herní modely nabízející zakřivenou obrazovku. Slíbena je cenová dostupnost a k tomu ve všech případech panel typu VA.
reklama
AOC konkrétně vyslalo na trh monitory C24G1, C27G1 a C32G1 patřící shodně do řady G1. Ty se liší především svými úhlopříčkami 23,6", 27" a konečně 31,5" se zakřivením mezi 1500R a 1800R. Ve všech případech se jedná o monitory s panely typu VA a rozlišením Full HD. 
 
 
AOC slibuje vysoký kontrast s živými barvami a hlubokou černou, ale podívejme se raději na specifikace. Obnovovací frekvence je až 144 Hz, pozorovací úhly činí 178 ° v obou směrech a odezva 1 ms MPRT (Moving Picture Response Time), což odpovídá 4 ms GtG. Nové monitory se budou hodit především pro majitele Radeonů vzhledem k podpoře AMD FreeSync s Low Input Lag. AOC přihazuje funkci Game Color a také jistý "Dial Point" pro přesné míření v FPS hrách, takže jde o další OSD zaměřovače. Game Color slouží pro nastavení saturace barev, ale také funkce pixel overdrive a to lze ukládat do profilů. 
 
 
Modely C24G1 a C27G1 dále nabízí flexibilní stojany s možností nastavení výšky v rozsahu 130 mm a možnost otáčení (-35°/+35°). Monitory jsou vybaveny dvěma porty HDMI, DisplayPortem a také analogovým D-Sub, plus mají výstup pro sluchátka. 
 
 
23,6" model C24G1 a 27" C27G1 budou na trhu dostupné v průběhu července za doporučenou koncovou cenu 5.099 Kč (199 eur), respektive 6.379 Kč (249 eur). Větší 32" C32G1 dorazí na trh v srpnu a bude se prodávat za 7.659 Kč (299 eur).
 
Zdroj: AOC


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Viceprezident Mike Rayfield opouští radeonovou divizi, prý ztratil zájem o práci Viceprezident Mike Rayfield opouští radeonovou divizi, prý ztratil zájem o práci
Mike Rayfield, dosavadní senior viceprezident a generální manažer Radeon Technologies Group (RTG) s koncem roku ve firmě AMD i sám skončí. To je jisté, avšak spekuluje se o důvodech, které ukazují na vyhoření.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Virgin Galactic SpaceShipTwo dosáhla vesmíru, nebo snad ne? Virgin Galactic SpaceShipTwo dosáhla vesmíru, nebo snad ne?
Titulky hlásají, že loď SpaceShipTwo společnosti Virgin Galactic se přiblížila k hranici vesmíru a jinde se zase dozvíme, že už v něm byla. Pojďme se tak podívat na to, jak to ve skutečnosti je a co se podařilo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
John Romero uvede Sigil, rozšíření k 25. narozeninám Doomu John Romero uvede Sigil, rozšíření k 25. narozeninám Doomu
John Romero chce oslavit 25. narozeniny hry Doom uvedením megawadu Sigil, který bude k dispozici zdarma. Ten rozšíří původní legendární hru z roku 1993, která se stala průkopníkem FPS her, o pátou epizodu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně) Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně)
Konami vydává free-to-play verzi svého oblíbeného fotbalového simulátoru. PES 2019 Lite si můžete stáhnout zdarma pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, budete ovšem muset oželet některé herní módy.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Akcie NVIDIE se drží na polovině maxima a největší investor možná odejde Akcie NVIDIE se drží na polovině maxima a největší investor možná odejde
Asi málokdo předpokládal, že konec druhé vlny těžby na grafických kartách NVIDII tak hluboce zasáhne na finančním trhu. Přesně to se ale stalo. Její akcie zakrátko klesly na polovinu letošního maxima, kde se drží a možná přijde i další rána.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář