www.svethardware.cz
>
>
>

AOC uvádí cenově dostupné zakřivené herní LCD G1

AOC uvádí cenově dostupné zakřivené herní LCD G1
, , aktualita
Od firmy AOC se dočkáme třech nových různě velkých monitorů G1, které patří mezi herní modely nabízející zakřivenou obrazovku. Slíbena je cenová dostupnost a k tomu ve všech případech panel typu VA.
reklama
AOC konkrétně vyslalo na trh monitory C24G1, C27G1 a C32G1 patřící shodně do řady G1. Ty se liší především svými úhlopříčkami 23,6", 27" a konečně 31,5" se zakřivením mezi 1500R a 1800R. Ve všech případech se jedná o monitory s panely typu VA a rozlišením Full HD. 
 
 
AOC slibuje vysoký kontrast s živými barvami a hlubokou černou, ale podívejme se raději na specifikace. Obnovovací frekvence je až 144 Hz, pozorovací úhly činí 178 ° v obou směrech a odezva 1 ms MPRT (Moving Picture Response Time), což odpovídá 4 ms GtG. Nové monitory se budou hodit především pro majitele Radeonů vzhledem k podpoře AMD FreeSync s Low Input Lag. AOC přihazuje funkci Game Color a také jistý "Dial Point" pro přesné míření v FPS hrách, takže jde o další OSD zaměřovače. Game Color slouží pro nastavení saturace barev, ale také funkce pixel overdrive a to lze ukládat do profilů. 
 
 
Modely C24G1 a C27G1 dále nabízí flexibilní stojany s možností nastavení výšky v rozsahu 130 mm a možnost otáčení (-35°/+35°). Monitory jsou vybaveny dvěma porty HDMI, DisplayPortem a také analogovým D-Sub, plus mají výstup pro sluchátka. 
 
 
23,6" model C24G1 a 27" C27G1 budou na trhu dostupné v průběhu července za doporučenou koncovou cenu 5.099 Kč (199 eur), respektive 6.379 Kč (249 eur). Větší 32" C32G1 dorazí na trh v srpnu a bude se prodávat za 7.659 Kč (299 eur).
 
Zdroj: AOC


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony Kontrola daní po řecku: místo účtenkovky kontrola drony
V několika evropských zemích se vybírání daní kontroluje účtenkovými loteriemi včetně té naší. Řekové si ale na vybraná podnikání jako jsou turistické lodě posvítili i jinak. Vydávání a přiznávání účtenek totiž budou sledovat pomocí dronů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků NVIDIA i AMD získávají pozitivní ohlasy analytiků
NVIDIA v poslední době nesbírala velké pochvaly od analytiků. Ovšem i mezi nimi se samozřejmě najdou různé názory a ty pozitivní přicházejí z Bank of America. Doporučení investovat se také objevila ve spojitosti s AMD. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu GeForce RTX 2080 se předvedla na suchém ledu
Overclocker Der8auer se odhodlal k netradičnímu pokusu o přetaktování grafické karty, a to modelu GeForce GTX 2080 s využitím suchého ledu. Co tento pokus přinesl, na to se můžeme nyní podívat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Chrome 69: čelní útok na naše soukromí? Chrome 69: čelní útok na naše soukromí?
Google před verzí Chrome 69 nabídl ve svém prohlížeči volitelnou možnost přihlásit se k příslušnému účtu, aby bylo možné synchronizovat třeba záložky mezi různými zařízeními. S verzí 69 se ale způsob přihlašování mění. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu Japonská Hayabusa-2 odhodila roboty na povrch asteroidu Ryugu
Japonská JAXA v poslední době neměla moc štěstí, ale na svou sondu Hayabusa-2 zatím může být pyšná. Ta už před prázdninami dostihla asteroid Ryugu a nyní na něj z výšky jen 55 metrů shodila dva roboty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek