Výrobce:

APlusCase

Odkaz na stránky výrobce: http://www.aplus-case.de/
Články o výrobci APlusCase | Zobrazit jen články a recenze
Počítačové skříně a dnešní nabídka

Počítačové skříně a dnešní nabídka

Dnes se zaměříme na počítačové skříně typu Tower. Stejně jako jiné oblasti PC hardware je i tato nepřehledná, což je dané zvyšujícím se počtem výrobců. Nemůžeme ale všechny klást na stejnou úroveň, ať už podle originality, kvality či šíře nabídky.
27.11.2008, článek, Jan Vítek36 komentářů
AplusCase El Diablo: 360 mm v akci

AplusCase El Diablo: 360 mm v akci

Společnost AplusCase jsme tu už dlouho neměli, a tak se podíváme na skříň El Diablo, která má ohromný 360mm ventilátor v bočnici a další, již o něco menší v předním panelu. Důraz se zde tedy klade na nasávání vzduchu dovnitř. Jde ale o účinný způsob chlazení?
29.10.2007, recenze, Jan Vítek18 komentářů
AplusCase CS BlockBuster II BM pro váš obývák

AplusCase CS BlockBuster II BM pro váš obývák

Již dlouho jsme si nepředstavili skříň jen pro MicroATX základní desky. Dnes to napravujeme recenzí AplusCase CS BlockBuster II BM. Jde o nástupce prvních skříní BlockBuster, jež se dočkaly mnoha mutací i od jiných výrobců. Nová verze nabízí mnoho zajímavého.
9.5.2007, recenze, Jan Vítek3 komentáře
APlusCase Twin Engine

APlusCase Twin Engine

Dnešním tématem je rozměrný tower od APlusCase s názvem Twin Engine. Vyznačuje se rozměry a 2 mamutími 250mm ventilátory pro nasávání studeného vzduchu. Ventilátory jsou v předním panelu a v bočnici, kde by měly zajistit více než dostatečné chlazení komponent.
24.7.2006, recenze, Jan Vítek13 komentářů
APlusCase X-Blade: supervěž z Německa

APlusCase X-Blade: supervěž z Německa

Již dlouho jsme tu neměli skříň, jež by zaujala svou mohutností, konfiguračními možnostmi a originálním vzhledem. Tento APlusCase se tváří, že splňuje všechny tyto požadavky, pokud tedy hledáte rozměrnou a bytelnou skříň, zde je váš adept.
17.5.2006, recenze, Jan Vítek40 komentářů