www.svethardware.cz
>
>
>
>

Apple Arcade: herní předplatné za $4,99 pro celou rodinu

Apple Arcade: herní předplatné za $4,99 pro celou rodinu
, , aktualita
Na včerejší keynote společnost Apple konečně uvedla herní předplatné Arcade, které bude spuštěno v následujících dnech. Nakousnuté jablko tu navíc několikrát překvapilo poměrně nízkými cenami.
K oblíbeným
reklama
V březnu letošního roku Apple oznámil službu Arcade, kdy si za jedno předplatné můžete instalovat nabízené hry dle libosti a není tedy nutné kupovat jednotlivé tituly zvlášť. Velkou otázkou byla zejména cena a ta je něčím, co je u Applu obvykle hodně vysoké. Na včerejší keynote se však ukázalo, že to Apple skutečně se službami myslí hodně vážně a nasadil (vzhledem ke své drahé pověsti) docela nízké ceny. Toto herní předplatné totiž bude jen za $4,99 měsíčně, přičemž podporuje rodinné sdílení. To znamená, že za těchto necelých pět dolarů může hrát až 6 členů rodiny, což máme v tom nejlepším případě $0,83 měsíčně za jednoho.
 
Apple Arcade
 
Nízká cena má ale i svůj důvod. Počet her je totiž velmi omezený a zahrnuje zhruba 100 exkluzivních nových her, které neseženete nikde jinde. Apple pochopitelně slibuje, že se počet her bude postupně rozšiřovat, nicméně toto může být problém a předplatné pak přestane zdaleka vypadat tak výhodně. Hrát lze na nejrůznějších zařízeních, jako je iPhone, iPad, iPod touch, Mac a Apple TV, podporovány jsou navíc ovladače Xbox Wireless Controller s Bluetooth, PlayStation DualShock 4 a ovladače podporující MFi.
 
Ballistic Baseball
 
Na iOSu 13 si zahrajete už 19. září, na iPadOS a tvOS pak Arcade přijde 30. září. Uživatelé Maců se s macOS Catalina dočkají někdy v průběhu října. Připomeňme, že uživatelé platící si předplatné budou mít vždy aktuální verzi hry, nebudou zde nikdy žádné nákupy ve hrách (jak je dnes tak moc populární) a nebudou zde ani žádné reklamy. Teď je jen otázkou, zda hry budou natolik zajímavé, aby se našlo dost zájemců si za hraní platit. Na keynote bylo prezentováno několik her (např. od Konami, Capcomu,...), přičemž některé vypadaly zajímavě, některé zase působily spíše jako video s minimální interakcí uživatele, možností ovlivnit výsledek a vůbec hrát. Apple Arcade bude novou položkou v App Store a první měsíc je zdarma (trial verze).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků
Citlivým údajem může být i fotografie registrační značky. To postihlo obchodní řetězec Tesco ve Velké Británii, který měl nedávno problém s tím, že databázi snímků RZ svých zákazníků nechal povalovat volně na internetu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek23 komentářů
Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit
Jupiterův měsíc Io patří mezi geologicky činná tělesa Sluneční soustavy a brzy by to mohl velice názorně ukázat. Erupce jeho vulkánu zvaného Loki byla už dříve několikrát úspěšně předpovězena a nyní se očekává další. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem
Společnost QNAP si připravila novou verzi operačního systému pro své modely NAS, a sice QTS 4.4.1. Ta představuje nové funkce pro cloudová a hybridní cloudová úložiště či řešení Fibre Channel. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek