www.svethardware.cz
>
>
>
>

ASRock RX570TM-ITX TBT: opravdu rozená externí grafika

ASRock RX570TM-ITX TBT: opravdu rozená externí grafika
, , aktualita
Externí grafické karty pro PC bývaly dosud prezentovány v jednom stylu. Šlo vesměs o menší skříně vybavené svým zdrojem třeba formátu SFX, který pak zásobil samostatnou a prostou desktopovou grafiku. ASRock RX570TM-ITX TBT je jiný.
K oblíbeným
reklama
ASRock RX570TM-ITX TBT bychom si mohli snadno splést s minipočítačem vybaveným deskou formátu Mini-ITX, na nějž se ostatně odkazuje už v označení tohoto produktu. A jak to vypadá dle rozložení montážních otvorů, proporčně skutečně o desku Mini-ITX půjde, takže kdyby ji ASRock distribuoval samostatně, neměl by být velký problém ji využít v různých počítačových skříní, jaké jsou na trhu. 
 
Stačit tak zde bude jen malinká skříň uzpůsobená velikosti samotné desky. Tato deska nabídne 4GB či 8GB verzi karty Radeon RX 570 pro slušné hraní ve Full HD a navíc tu bude i další výbava, díky níž nám RX570TM-ITX TBT poslouží jako celá dokovací stanice. 
 
 
Ve výbavě jsou tak dva výstupy HDMI 2.0 plus jeden LVDS i D-Sub, dokonce i jeden port SATA 6 Gb/s pro úložné zařízení, čtyři USB 3.2 Gen1, gigabitový Ethernet a dále různé headery na samotné desce, jako jsou další dva USB 2.0, tři ventilátorové konektory či konektor předního panelu skříně. 
 
Celé zařízení je pak určeno pro propojení s počítačem pomocí rozhraní Thunderbolt 3, jak je obvyklé. Napájení by měl převzít externí adaptér, ostatně v tak malé skříni se už těžko najde místo pro sebemenší napájecí zdroj. 
 
V případě podobných produktů ale obvykle záleží především na ceně, která je zvýšena právě nutností si opatřit zdroj a také ji tlačí nahoru dodatečná výbava. Právě cenu jsme se ale nedozvěděli. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet
Odebrání autonomie Kašmíru v Indii má důsledky i na zdejší online život. Vláda zde totiž vypnula internet, aby se lidé nemohli radikalizovat na sociálních sítích, což v důsledku ruší  lidem účty na nich kvůli neaktivitě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420 Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420
Nedostatek 14nm procesorů od Intelu se dá řešit třeba i tím, že se odvolá ukončení výroby stařičkých 22nm procesorů. Intel tak do hry vrací více než 6 let staré Pentium G3420, které se bude opět vyrábět.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře