Assassin's Creed Odyssey Discovery Tours: průvodce po starém Řecku

Assassin's Creed Odyssey Discovery Tours: průvodce po starém Řecku
, , aktualita
Ubisoft si zopakoval to, co provedl s Assassin's Creed Origins ze starého Egypta a rovněž pro Assassin's Creed Odyssey připravil režim Discovery Tour. To znamená, že nejde tolik o zábavu jako o vzdělávání zábavnou formou. 
K oblíbeným
reklama
Vzdělávací expanze Discovery Tour: Ancient Greece pro Assassin's Creed Odyssey je navíc pro majitele původní hry k dispozici zdarma, jak se dalo očekávat, ovšem kdo by snad o hru neměl zájem a rád by si starověké Řecko prošel právě jen v "objevitelské pouti", pak si může na UPlay zakoupit toto rozšíření i samostatně. A stejně jako v případě egyptské expanze je i tato zamýšlena rovněž jako interaktivní nástroj vhodný do škol. 
 
 
Máme tu řadu virtuálních prohlídek, na které nás vezmou herní NPC a jde o prohlídky týkající se známých měst, dále každodenního života, bitev a válek a pak tu jsou témata politika a filosofie plus umění, náboženství a mýty.  
 
 
Autoři slibují, že nalezneme odpovědi na otázky jako: "Proč si král Leonidas se svými Sparťany vybral Thermopyly jako místo, kde se postavil Peršanům?" či případně "Jak dokázali Atéňané úspěšně čelit přesile v bitvě u Marathonu? a "Jak vypadaly původní olympijské hry?". 
 
Celá vzdělávací expanze by svou délkou vydala na celou hru, však Ubisoft slibuje celých 30 hodin, v jejichž průběhu nás bude provádět sám Leonidas či případně Aspasia, Herodotos, Markos či Barnabas. Provázet nás bude také zlatě zbarvená cesta, která značí, že jsme se do dané oblasti ještě nepodívali a pokud ano, zbarví se modře. A nakonec si můžeme nechat od herních NPC zadat test, který ověří, zda jsme dávali pozor.
 
K dispozici zde bude celkem šest avatarů, s nimiž se budeme procházet historií, a to z pohledu první nebo třetí osoby. Po projití všech míst ale bude odemčeno 29 dalších postav s různým oblečením a také 15 osedlatelných zvířat pro rychlejší cestování, a to včetně jednorožce či Pegasa. Rozšíření je k dispozici pro PC, Xbox i PS4 i na Uplay+. Nyní je navíc ve slevě za 5 eur.
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků
Služba Uber zveřejnila svou bezpečnostní zprávu za uplynulé dva roky. Bohužel nebylo vše bez problémů a jen v USA se objevily tisíce případů sexuálních útoků, desítky úmrtí při nehodách a několik vražd.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mark Papermaster: kam směřuje vývoj procesorů v éře kulhajícího Mooreova zákona? Mark Papermaster: kam směřuje vývoj procesorů v éře kulhajícího Mooreova zákona?
Mark Papermaster, Chief Technical Officer firmy AMD, se rozpovídal o vývoji hardwaru v éře, kdy už se dávno mluví o konci platnosti Mooreova zákona, i když se najde ještě dost lidí, kteří něco takového vylučují. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Comet Lake-S s 10 a 6 jádry v prvních testech, ukazuje se i Z490 Comet Lake-S s 10 a 6 jádry v prvních testech, ukazuje se i Z490
Na začátku příštího roku očekáváme procesory Comet Lake-S a ukazuje se, že ty asi už opravdu brzy dorazí. Máme tu první testy jednak 10jádrového a pak i 6jádrového procesoru a ukázal se i čipset Z490. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Radeon RX 5500 XT a specifikace, jaké jsou takty? AMD Radeon RX 5500 XT a specifikace, jaké jsou takty?
Už včera se začaly objevovat karty AMD Radeon RX 5500 XT a my jsme se dozvěděli, že ty opravdu budou vybaveny GPU se 1408 Stream procesory a ne s plnými 1536 jednotkami. Nyní se ale můžeme podívat i na takty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek