Assassin's Creed Odyssey Discovery Tours: průvodce po starém Řecku

Assassin's Creed Odyssey Discovery Tours: průvodce po starém Řecku
, , aktualita
Ubisoft si zopakoval to, co provedl s Assassin's Creed Origins ze starého Egypta a rovněž pro Assassin's Creed Odyssey připravil režim Discovery Tour. To znamená, že nejde tolik o zábavu jako o vzdělávání zábavnou formou. 
K oblíbeným
reklama
Vzdělávací expanze Discovery Tour: Ancient Greece pro Assassin's Creed Odyssey je navíc pro majitele původní hry k dispozici zdarma, jak se dalo očekávat, ovšem kdo by snad o hru neměl zájem a rád by si starověké Řecko prošel právě jen v "objevitelské pouti", pak si může na UPlay zakoupit toto rozšíření i samostatně. A stejně jako v případě egyptské expanze je i tato zamýšlena rovněž jako interaktivní nástroj vhodný do škol. 
 
 
Máme tu řadu virtuálních prohlídek, na které nás vezmou herní NPC a jde o prohlídky týkající se známých měst, dále každodenního života, bitev a válek a pak tu jsou témata politika a filosofie plus umění, náboženství a mýty.  
 
 
Autoři slibují, že nalezneme odpovědi na otázky jako: "Proč si král Leonidas se svými Sparťany vybral Thermopyly jako místo, kde se postavil Peršanům?" či případně "Jak dokázali Atéňané úspěšně čelit přesile v bitvě u Marathonu? a "Jak vypadaly původní olympijské hry?". 
 
Celá vzdělávací expanze by svou délkou vydala na celou hru, však Ubisoft slibuje celých 30 hodin, v jejichž průběhu nás bude provádět sám Leonidas či případně Aspasia, Herodotos, Markos či Barnabas. Provázet nás bude také zlatě zbarvená cesta, která značí, že jsme se do dané oblasti ještě nepodívali a pokud ano, zbarví se modře. A nakonec si můžeme nechat od herních NPC zadat test, který ověří, zda jsme dávali pozor.
 
K dispozici zde bude celkem šest avatarů, s nimiž se budeme procházet historií, a to z pohledu první nebo třetí osoby. Po projití všech míst ale bude odemčeno 29 dalších postav s různým oblečením a také 15 osedlatelných zvířat pro rychlejší cestování, a to včetně jednorožce či Pegasa. Rozšíření je k dispozici pro PC, Xbox i PS4 i na Uplay+. Nyní je navíc ve slevě za 5 eur.
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
PigeonBot: dron, který je inspirován holubem PigeonBot: dron, který je inspirován holubem
Výzkumný tým ze Stanfordovy univerzity se zabývá vývojem dronu, který by měl nabídnout lepší manévrovací schopnosti při letu. Při navrhování bezpilotního letounu jim inspirací byla holubí křídla. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery
Corsair si připravil novou verzi své již známé klávesnice K95, a sice model s celkovým označením K95 RGB Platinum XT Mechanical Keyboard. Ten slibuje velice dobrou výbavu, která má vyhovovat i streamerům.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh
Máme zde další průlom ve světě akumulátorů. Společnost Real Graphene totiž slibuje už velmi brzký příchod grafenových baterií, které se mají rychle nabíjet, být bezpečnější a vydržet mnohem více nabíjecích cyklů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou
Už i lehké brýle schopné poskytovat rozšířenou realitu je výkřik techniky, který zatím není připraven pro široký trh a Mojo Vision chce přitom nabídnout něco podobného prostřednictvím kontaktních čoček. 
Včera, aktualita, Jan Vítek