Assassin's Creed Odyssey Discovery Tours: průvodce po starém Řecku

Assassin's Creed Odyssey Discovery Tours: průvodce po starém Řecku
, , aktualita
Ubisoft si zopakoval to, co provedl s Assassin's Creed Origins ze starého Egypta a rovněž pro Assassin's Creed Odyssey připravil režim Discovery Tour. To znamená, že nejde tolik o zábavu jako o vzdělávání zábavnou formou. 
K oblíbeným
reklama
Vzdělávací expanze Discovery Tour: Ancient Greece pro Assassin's Creed Odyssey je navíc pro majitele původní hry k dispozici zdarma, jak se dalo očekávat, ovšem kdo by snad o hru neměl zájem a rád by si starověké Řecko prošel právě jen v "objevitelské pouti", pak si může na UPlay zakoupit toto rozšíření i samostatně. A stejně jako v případě egyptské expanze je i tato zamýšlena rovněž jako interaktivní nástroj vhodný do škol. 
 
 
Máme tu řadu virtuálních prohlídek, na které nás vezmou herní NPC a jde o prohlídky týkající se známých měst, dále každodenního života, bitev a válek a pak tu jsou témata politika a filosofie plus umění, náboženství a mýty.  
 
 
Autoři slibují, že nalezneme odpovědi na otázky jako: "Proč si král Leonidas se svými Sparťany vybral Thermopyly jako místo, kde se postavil Peršanům?" či případně "Jak dokázali Atéňané úspěšně čelit přesile v bitvě u Marathonu? a "Jak vypadaly původní olympijské hry?". 
 
Celá vzdělávací expanze by svou délkou vydala na celou hru, však Ubisoft slibuje celých 30 hodin, v jejichž průběhu nás bude provádět sám Leonidas či případně Aspasia, Herodotos, Markos či Barnabas. Provázet nás bude také zlatě zbarvená cesta, která značí, že jsme se do dané oblasti ještě nepodívali a pokud ano, zbarví se modře. A nakonec si můžeme nechat od herních NPC zadat test, který ověří, zda jsme dávali pozor.
 
K dispozici zde bude celkem šest avatarů, s nimiž se budeme procházet historií, a to z pohledu první nebo třetí osoby. Po projití všech míst ale bude odemčeno 29 dalších postav s různým oblečením a také 15 osedlatelných zvířat pro rychlejší cestování, a to včetně jednorožce či Pegasa. Rozšíření je k dispozici pro PC, Xbox i PS4 i na Uplay+. Nyní je navíc ve slevě za 5 eur.
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci
Algoritmy umělé inteligence na serveru YouTube byly vždycky záhadné. Společnost Mozilla jim chce přijít na klub a zjistit, proč někdy doporučují podivná videa. Připojit se můžete i vy pomocí doplňku prohlížeče.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000
Netgear přináší pro hráče nový herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Ten má zvládat vysoké přenosové rychlosti, snižovat odezvy a lokalizovat ty nejrychlejší herní servery pro lepší hráčské zážitky.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma
Společnost Crytek nejdříve u fanoušků narazila a rozhodla se odložit nástup hry Crysis Remastered a ještě zapracovat na její kvalitě, respektive vylepšeních. Právě dnes už tento titul přichází na trh. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela
V Německu hackeři vyděračským softwarem omylem napadli nemocnici, což vyústilo v nemalé problémy např. při přijímání pacientů. Nyní se vyšetřuje, zda právě to nestojí za úmrtím jedné z pacientek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB
Už to dávno viselo ve vzduchu a včera jsme se podívali i na to, že NVIDIA ve svých vlastních materiálech ukazuje, že 10GB karta RTX 3080 nebude jediná. Nyní se můžeme podívat na materiály firmy Gigabyte. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář