Assassin's Creed Odyssey Discovery Tours: průvodce po starém Řecku

Assassin's Creed Odyssey Discovery Tours: průvodce po starém Řecku
, , aktualita
Ubisoft si zopakoval to, co provedl s Assassin's Creed Origins ze starého Egypta a rovněž pro Assassin's Creed Odyssey připravil režim Discovery Tour. To znamená, že nejde tolik o zábavu jako o vzdělávání zábavnou formou. 
K oblíbeným
reklama
Vzdělávací expanze Discovery Tour: Ancient Greece pro Assassin's Creed Odyssey je navíc pro majitele původní hry k dispozici zdarma, jak se dalo očekávat, ovšem kdo by snad o hru neměl zájem a rád by si starověké Řecko prošel právě jen v "objevitelské pouti", pak si může na UPlay zakoupit toto rozšíření i samostatně. A stejně jako v případě egyptské expanze je i tato zamýšlena rovněž jako interaktivní nástroj vhodný do škol. 
 
 
Máme tu řadu virtuálních prohlídek, na které nás vezmou herní NPC a jde o prohlídky týkající se známých měst, dále každodenního života, bitev a válek a pak tu jsou témata politika a filosofie plus umění, náboženství a mýty.  
 
 
Autoři slibují, že nalezneme odpovědi na otázky jako: "Proč si král Leonidas se svými Sparťany vybral Thermopyly jako místo, kde se postavil Peršanům?" či případně "Jak dokázali Atéňané úspěšně čelit přesile v bitvě u Marathonu? a "Jak vypadaly původní olympijské hry?". 
 
Celá vzdělávací expanze by svou délkou vydala na celou hru, však Ubisoft slibuje celých 30 hodin, v jejichž průběhu nás bude provádět sám Leonidas či případně Aspasia, Herodotos, Markos či Barnabas. Provázet nás bude také zlatě zbarvená cesta, která značí, že jsme se do dané oblasti ještě nepodívali a pokud ano, zbarví se modře. A nakonec si můžeme nechat od herních NPC zadat test, který ověří, zda jsme dávali pozor.
 
K dispozici zde bude celkem šest avatarů, s nimiž se budeme procházet historií, a to z pohledu první nebo třetí osoby. Po projití všech míst ale bude odemčeno 29 dalších postav s různým oblečením a také 15 osedlatelných zvířat pro rychlejší cestování, a to včetně jednorožce či Pegasa. Rozšíření je k dispozici pro PC, Xbox i PS4 i na Uplay+. Nyní je navíc ve slevě za 5 eur.
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Hackerský útok na youtubery, napadli kanály o autech Hackerský útok na youtubery, napadli kanály o autech
Poslední velký koordinovaný hackerský útok na vybranou skupinu youtuberů byl zaznamenán během posledních dní. Útočníkům se podařilo získat kontrolu nad účty mnoha úspěšných kanálů zejména těm věnovaných autům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google Chrome vylepší systém karet a synchronizaci Google Chrome vylepší systém karet a synchronizaci
Oblíbený internetový prohlížeč Google Chrome se v průběhu podzimu dočká několika užitečných vylepšení. Především to bude správa otevřených karet, odkazů, ale také jejich synchronizace napříč různými zařízeními.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA testuje autonomní vrtačku ARADS pro hledání života na Marsu NASA testuje autonomní vrtačku ARADS pro hledání života na Marsu
Vrtačka ARADS od vesmírné agentury se už na vyprahlé poušti Atacama testuje nějaký ten pátek. Má sloužit k hledání života na Marsu a nyní se pracuje na autonomním ovládání vrtáku, které je na rudé planetě nezbytností.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků
Citlivým údajem může být i fotografie registrační značky. To postihlo obchodní řetězec Tesco ve Velké Británii, který měl nedávno problém s tím, že databázi snímků RZ svých zákazníků nechal povalovat volně na internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek24 komentářů