Assassin's Creed Odyssey přijde 5. října

Assassin's Creed Odyssey přijde 5. října
, , aktualita
V letošním podzimu nás opět čeká nálož nových AAA her, mezi něž se zařadí také nový Assassin's Creed Odyssey od Ubisoftu. Už víme, že nás zavede do starověkého Řecka, ale jaké jsou další sliby vývojářů?
reklama
Především jde o datum vypuštění, které bylo naplánováno na 5. října tohoto roku, což bylo zveřejněno společně s novým trailerem a snímky na Electronic Entertainment Expo (E3). Ubisoft touto hrou dle očekávání naváže na celkem úspěšný díl Assassin's Creed Origins odehrávající se v Egyptě, takže pokud bychom si měli tipnout, příští díl bude ze starověkého Říma, ale inspirativních dávných civilizací mají tvůrci na výběr dost. 
 
 
 
Hra bude pochopitelně přichystána pro PC, Xbox One i PlayStation 4 a konzole Xbox One X a PlayStation 4 Pro se dočkají svých verzí hodných mnohem vyššího výkonu. Odysseu mají na svědomí lidé z Ubisoft Québec, kteří naposledy přichystali titul For Honor a předtím také řadu titulů ze série Assassin's Creed. 
 
 
Assassin's Creed Odyssey se bude odehrávat v době 5. století před Kristem, což bylo období Peloponéské války mezi Spartou a Aténami. Hráči se vžijí do role Alexiose nebo Kassandry, což bude v obou případech žoldnéř sparťanské krve, který byl odsouzen k smrti vlastní rodinou. Jsou tak nuceni vydat se na dlouhou pouť mladého vyvržence, během níž odkryjí pravdu o svém původu spojeném s jistou First Civilization. Od toho tedy podtitul Odyssea. 
 
 
Z dosud uvedených materiálů to vypadá, že bude opravdu velký důraz kladen na kopání nepřátel do břicha a chybět nesmí ani notoricky známý a tolikrát zkopírovaný útok ve stylu filmového Achilla (výskok a bodnutí), ostatně budeme hrát za Sparťana, dostaneme se na moře, chybět nebudou titánské stavby, bájní živočichové a malebná krajina. Připraveny jsou také nové dialogy, kde bude prý opravdu záležet na tom, jakou reakci si vybereme, čili Ubisofti v tomto ohledu znovuobjevují notoricky známé prvky RPG. Budeme si také moci upravovat své zbraně a výstroj, využívat nové schopnosti a účastnit se velkých bitev oné doby. 
 
Budeme mít k dispozici i vlastní loď, již bude možné vylepšovat a brázdit s ní Egejské moře. Dostaneme se tak na řadu míst, kde se setkáme s mnoha postavami, živoucími mýty, atd. 
 
 
Jako obvykle byly přichystány různé verze hry. Zlatá edice zahrnuje vedle hry také celý Season Pass a možnost hrát už od 2. října. Deluxe nabídne vedle hry také dodatečnou výbavu do začátku plus jistou částku v herní měně (Drachma) a pak tu je také Ultimate Edition kombinující předchozí dvě verze dohromady. Pokud si Odysseou předobjednáte, získáte také přístup k misi The Blind King. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google+ skončí už v dubnu, našla se další díra Google+ skončí už v dubnu, našla se další díra
Před dvěma měsíci Google oznámil, že ukončí provoz sociální sítě Google+. Našla se však další bezpečnostní díra a společnost se rozhodla, že tuto síť odstaví ještě rychleji, a to už v dubnu 2019.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru Tesla ukázala reakce lidí na drtivou akceleraci Roadsteru
Uvedení nové Tesly Roadster se pomaličku blíží. Sice to ještě nějakou dobu potrvá, nicméně automobilka prezentovala video demonstrující drtivou akceleraci vozu, kdy je na 96 km/h za pouhých 1,9 sekundy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nová generace atomových hodin může pomoci najít temnou hmotu Nová generace atomových hodin může pomoci najít temnou hmotu
Hon na temnou hmotu probíhá už pěknou řádku desetiletí, což je dlouho na to, že ta má tvořit většinu hmoty ve známém vesmíru. S jejím nalezením, respektive spíše detekováním by ale mohly pomoci nové typy atomových hodin. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel ještě více navýšil kapitálové výdaje pro tento rok Intel ještě více navýšil kapitálové výdaje pro tento rok
Intel už jednou letos navýšil své kapitálové výdaje pro rok 2018, a to o plnou miliardu dolarů. Nyní se odhodlal kvůli svým problémům s uspokojením poptávky po 14nm čipech investovat další peníze. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jak uchovat energii? MIT navrhuje "slunce v krabici" Jak uchovat energii? MIT navrhuje "slunce v krabici"
Slunce v krabici je pouze přezdívka pro zařízení s označením Thermal Energy Grid Storage-Multi-Junction Photovoltaics, čili TEGS-MPV. Dle MIT by mohlo lépe než jiné způsoby posloužit pro uložení energie.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář