Assassin's Creed Odyssey přijde 5. října

Assassin's Creed Odyssey přijde 5. října
, , aktualita
V letošním podzimu nás opět čeká nálož nových AAA her, mezi něž se zařadí také nový Assassin's Creed Odyssey od Ubisoftu. Už víme, že nás zavede do starověkého Řecka, ale jaké jsou další sliby vývojářů?
reklama
Především jde o datum vypuštění, které bylo naplánováno na 5. října tohoto roku, což bylo zveřejněno společně s novým trailerem a snímky na Electronic Entertainment Expo (E3). Ubisoft touto hrou dle očekávání naváže na celkem úspěšný díl Assassin's Creed Origins odehrávající se v Egyptě, takže pokud bychom si měli tipnout, příští díl bude ze starověkého Říma, ale inspirativních dávných civilizací mají tvůrci na výběr dost. 
 
 
 
Hra bude pochopitelně přichystána pro PC, Xbox One i PlayStation 4 a konzole Xbox One X a PlayStation 4 Pro se dočkají svých verzí hodných mnohem vyššího výkonu. Odysseu mají na svědomí lidé z Ubisoft Québec, kteří naposledy přichystali titul For Honor a předtím také řadu titulů ze série Assassin's Creed. 
 
 
Assassin's Creed Odyssey se bude odehrávat v době 5. století před Kristem, což bylo období Peloponéské války mezi Spartou a Aténami. Hráči se vžijí do role Alexiose nebo Kassandry, což bude v obou případech žoldnéř sparťanské krve, který byl odsouzen k smrti vlastní rodinou. Jsou tak nuceni vydat se na dlouhou pouť mladého vyvržence, během níž odkryjí pravdu o svém původu spojeném s jistou First Civilization. Od toho tedy podtitul Odyssea. 
 
 
Z dosud uvedených materiálů to vypadá, že bude opravdu velký důraz kladen na kopání nepřátel do břicha a chybět nesmí ani notoricky známý a tolikrát zkopírovaný útok ve stylu filmového Achilla (výskok a bodnutí), ostatně budeme hrát za Sparťana, dostaneme se na moře, chybět nebudou titánské stavby, bájní živočichové a malebná krajina. Připraveny jsou také nové dialogy, kde bude prý opravdu záležet na tom, jakou reakci si vybereme, čili Ubisofti v tomto ohledu znovuobjevují notoricky známé prvky RPG. Budeme si také moci upravovat své zbraně a výstroj, využívat nové schopnosti a účastnit se velkých bitev oné doby. 
 
Budeme mít k dispozici i vlastní loď, již bude možné vylepšovat a brázdit s ní Egejské moře. Dostaneme se tak na řadu míst, kde se setkáme s mnoha postavami, živoucími mýty, atd. 
 
 
Jako obvykle byly přichystány různé verze hry. Zlatá edice zahrnuje vedle hry také celý Season Pass a možnost hrát už od 2. října. Deluxe nabídne vedle hry také dodatečnou výbavu do začátku plus jistou částku v herní měně (Drachma) a pak tu je také Ultimate Edition kombinující předchozí dvě verze dohromady. Pokud si Odysseou předobjednáte, získáte také přístup k misi The Blind King. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu Čína na Chaj-nanu možná zruší cenzuru internetu kvůli turismu

Turisté se i na dovolené velmi rádi připojují na internet a zejména sociální sítě. Čína jim v tomto ale dost hází klacky pod nohy svým Velkým firewallem. Na ostrově Chaj-nan jej ale kvůli turistům možná vypne.

Včera, aktualita, Milan Šurkala
Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru Mercedes-Benz testuje elektrické SUV EQC v 50°C vedru
Elektromobily nemají rády přílišnou zimu, ale ani přílišné vedro. Mercedes-Benz tak chystané elektrické SUV EQC v rámci testů prohnal nejen třeskutými mrazy, ale a nyní i 50stupňovými vedry ve Španělsku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7 Microsoft na starších PC bez SSE2 nebude podporovat Windows 7
Microsoft se v posledních letech nechová moc pěkně k uživatelům starších systémů Windows i staršího hardwaru. Dokládá to i nový fakt, že nyní byla potichu utnuta důležitá bezpečnostní podpora systému Windows 7 na starším hardwaru. 
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace? NVIDII se prý ve velkém vrací nepotřebná GPU Pascal, pozdrží to nástup další generace?
NVIDIA se dle nejnovějších zpráv asi poněkud přepočítala s ohledem na odbyt grafických čipů GeForce, které se jí nyní ve velkém vrací jako nepotřebné. To by mohlo logicky ohrozit očekávaný nástup další generace karet.
22.6.2018, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě Digital Key 1.0: univerzální odemykání aut smartphonem blíže realitě
Automobilky i technologické společnosti se konečně spojily a vytvořily konsorcium pro vývoj digitálních klíčů pro auta. Univerzální odemykání automobilů pomocí smartphonů tak bude konečně standardizované.
22.6.2018, aktualita, Milan Šurkala