www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus All-in-One PC ZenAiO 27” s bezdrátovou nabíječkou

Asus All-in-One PC ZenAiO 27” s bezdrátovou nabíječkou
, , aktualita
Pokud chcete PC, které nezabere mnoho místa, kombinuje počítač i s monitorem v jednom celku, možná vás zaujme Asus ZenAiO. Ten má 27” 4K monitor, rozumně výkonný hardware i bezdrátovou nabíječku pro telefony.
K oblíbeným
reklama
Asus rozšířil nabídku svých počítačů o all-in-one model ZenAiO 27” (Z272SD-XH751T). Tento počítač kombinuje monitor i samotné PC do jednoho celku podobně jako např iMacy. Jeho 27” NanoEdge Pantone monitor má UHD 4K rozlišení (3840x2160 pixelů), je i dotykový a od výroby kalibrovaný. Pokrývá 100 % gamutu sRGB a dosahuje Delta E<3. Dá se naklánět v rozsahu od -5° do +15°, natáčet do stran a je i výškově polohovatelný v 85mm rozsahu. Jeho podstavec je poměrně velký, neboť jsou zde umístěny všechny komponenty PC a jde také o plochu s podporou bezdrátového nabíjení Qi s výkonem až 7,5 W. Můžete si zde tak nabíjet např. mobilní telefony, které podporují tento standard. Podstavec se dá rozebrat a můžete tak případně upgradovat komponenty.
 
Asus ZenAiO 27
 
Počítač je vybaven 6jádrovým procesorem Intel Core i7-8700T s podporou Hyper-Threadingu. Jeho takt činí 2,4 GHz, turbo frekvence je 4,0 GHz a má 12 MB cache. Přitom TDP spotřeba je velmi příjemných 35 W (v prodeji bude i verze s Core i5-8200U s 1,6/3,4 GHz). Pokud jde o grafický čip, zde už tolik výkonu nepobral a najdete zde Nvidia GeForce GTX 1050 se 4 GB GDDR5 paměti. Pokud jde o operační paměť, Asus ZenAiO nabídne 16 GB. Úložiště je tvořeno 512GB SSD a 2TB pevným diskem s 5400 otáčkami za minutu.
 
Asus ZenAiO 27
 
V případě vstupů a výstupů zde máte HDMI in i out, kombinovaný audio jack. Nechybí ani jeden síťový RJ45 port, 4 USB 3.1 Gen 2 a jeden USB-C (Thunderbolt). K dispozici je také bezdrátové připojení Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) a Bluetooth 5.0. S počítačem dostanete také bezdrátovou myš a klávesnici. ZenAiO je vybaven HD webkamerou a díky infračervené kamerce podporuje také funkci odemykání obličejem (Windows Hello).
 
Asus ZenAiO 27
 
Výrobce použil i kvalitní 16W reproduktory Harman Kardon a je zde i čtečka microSD karet. Nezapomnělo se ani na operační systém Microsoft Windows 10 Pro. Cena počítače byla stanovena na $1999,99.
 
Asus ZenAiO 27
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: leden 2020 Doporučené PC sestavy: leden 2020
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek
Matrox začne vyrábět novou řadu grafických karet s čipy NVIDIA Matrox začne vyrábět novou řadu grafických karet s čipy NVIDIA
O společnosti Matrox se poslední dobou moc nemluví. To však neznamená, že by už nyní nevyráběla grafické karty. Zaměřila se na embedded nasazení, přičemž nyní u nové řady karet využije i čipy společnosti Nvidia.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Asus ROG Bezel-Free Kit nechá zmizet rámečky mezi monitory Asus ROG Bezel-Free Kit nechá zmizet rámečky mezi monitory
Asus si připravil velice zajímavou sadu pro zákazníky, kteří využívají nebo by rádi využívali třímonitorovou sestavu, a to především pro hraní. Trnem v oku jim přitom mohou být hluchá místa daná rámečky monitorů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
CM MasterAir G200P: nízkoprofilové chlazení s ovladačem CM MasterAir G200P: nízkoprofilové chlazení s ovladačem
Cooler Master si pod označením MasterAir G200P připravil nový nízkoprofilový chladič procesorů AMD a Intel. Ten tak zabere na výšku jen několik málo centimetrů a nabídne také ovladač pro své podsvícení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
TSMC věří ve velký úspěch 5nm technologie, navýší náklady o další miliardu USD TSMC věří ve velký úspěch 5nm technologie, navýší náklady o další miliardu USD
Společnost TSMC se blíží k momentu zařazení 5nm procesu do běžné výroby, jak sama nedávno potvrdila. Věří přitom v to, že bude velice úspěšný a rozhodla se k tomu, že na kapitálové náklady určí miliardu dolarů navíc. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář